Skoči na vsebino

Honda CB 125F


Rudi Jelenc

Priporočene objave

Letos mislim po jadranski magistrali potovati na Pag z Hondo Cb125 f, pa me zanima če ima kdo podobne izkušnje glede vzdržljivosti motorja.

Lp Aldo 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Rudi Jelenc pravi:

Letos mislim po jadranski magistrali potovati na Pag z Hondo Cb125 f, pa me zanima če ima kdo podobne izkušnje glede vzdržljivosti motorja.

Lp Aldo 

jaz sem že leta 1981 šel do Paklenice s TOMOS e-90 ...  

tvoj motor bi moral brez problema do Paga in nazaj.... jaz sem se celo peljal na paški most, samo da sem se dalj časa peljal, pa še sovražim trajekte :P

Rudi... sam pogum in kolenčkat po jadranki :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Ob 6. 3. 2024 ob 13:57, Rudi Jelenc pravi:

Letos mislim po jadranski magistrali potovati na Pag z Hondo Cb125 f, pa me zanima če ima kdo podobne izkušnje glede vzdržljivosti motorja.

Lp Aldo 

TALE je s 125 Yamaho potoval še vse kam dlje, kot do Paga. In če zmore Yamaha ni hudič, da ne bi tudi Honda...

Popravljeno . Popravil Joker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/7/2024 at 9:45 PM, Joker said:

TALE je s 125 Yamaho potoval še vse kam dlje, kot do Paga. In če zmore Yamaha ni hudič, da ne bi tudi Honda...

Res je, če je Yamaha zmogla potovanje tako daleč, potem bi morala tudi Honda brez težav! Hvala za informacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 3/7/2024 at 9:45 PM, Joker said:

TALE je s 125 Yamaho potoval še vse kam dlje, https://www.shopsy.si/Shopsy-Davcna-Blagajna/ kot do Paga. In če zmore Yamaha ni hudič, da ne bi tudi Honda... https://www.bodygain.si/izdelki/napitki/bcaa4 

Res je, če je Yamaha zmogla potovanje tako daleč, potem bi morala tudi Honda brez težav! Hvala za informacijo.

 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!