Skoči na vsebino

Popravilo platišča na maxi skuterju


Priporočene objave

Pozdravljeni!

Imam skuterja Aprilia Atlatnis Spirit 500 2005. Kupil sem ga že z zvitim zadnjim platiščem, ali je bil tko dobro centriran, uglavnem nisem opazil ob nakupu. Vozil sem se sedaj brez težav dve leti, do menjave novih gum. Sedaj mi motor trese pri 55km/h do 60km/h - poskakuje. Peljem nazaj vlukanizerju, takoj opazi zvito platišče in je rekel, da centriranje nima s tem nič, da je treba dati platišče popraviti. Nisem strokovnjak in mu verjamem.

Kdo v okolici med Celjem in Mariborom bi to lahko uredil, pa da ni predrag.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, border said:

Pozdravljeni!

Imam skuterja Aprilia Atlatnis Spirit 500 2005. Kupil sem ga že z zvitim zadnjim platiščem, ali je bil tko dobro centriran, uglavnem nisem opazil ob nakupu. Vozil sem se sedaj brez težav dve leti, do menjave novih gum. Sedaj mi motor trese pri 55km/h do 60km/h - poskakuje. Peljem nazaj vlukanizerju, takoj opazi zvito platišče in je rekel, da centriranje nima s tem nič, da je treba dati platišče popraviti. Nisem strokovnjak in mu verjamem.

Kdo v okolici med Celjem in Mariborom bi to lahko uredil, pa da ni predrag.

Ce prej ni otresalo, se ocitno da scentrirat. Za stajerski konc ne vem, fejst postima Jerman v Depali vasi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam tukaj na : https://avtostop.si/vulkanizerstvo/ravnanje-platisc/

35 eur na felno

Ravnanje platišč se začne tako, da celotno kolo vizualno pregledamo, s poškodovanega platišča pa demontiramo pnevmatiko. Platišče nato vpnemo na profesionalno napravo za uravnoteženje, da lažje ugotovimo lastnosti poškodbe. Sledi pritrjevanje platišča na stroj za ravnanje platišča, ki s hidravličnim udarcem postopoma in podrobno poravna platišča za avto. Na koncu po želji naročnika platišča udi tspeskamo. AvtoStop mehaniki uporabljajo le najnovejšo diagnostično opremo in stroje za popravilo platišč. Poleg ravnanja in peskanja platišč vam nudimo celovito oskrbo za vaše pnevmatike – premontaža in centriranje pnevmatik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, border pravi:

Pozdravljeni!

Imam skuterja Aprilia Atlatnis Spirit 500 2005. Kupil sem ga že z zvitim zadnjim platiščem, ali je bil tko dobro centriran, uglavnem nisem opazil ob nakupu. Vozil sem se sedaj brez težav dve leti, do menjave novih gum. Sedaj mi motor trese pri 55km/h do 60km/h - poskakuje. Peljem nazaj vlukanizerju, takoj opazi zvito platišče in je rekel, da centriranje nima s tem nič, da je treba dati platišče popraviti. Nisem strokovnjak in mu verjamem.

Kdo v okolici med Celjem in Mariborom bi to lahko uredil, pa da ni predrag.

sedaj si v pravem sklopu. "maxiskuterji"

obstaja pa tudi univerzalna tema:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!