Skoči na vsebino

Policijsko nasilje v Knafljevem prehodu


SiR

Priporočene objave

Ok, popravljam, ker nisem iz LJ niti ne hodim dosti tja.

Morali nas bi peljat na parking pred maksijem, ker so nas tam čakali Ljubljanski študentje, nas so pa pripeljali pred vrata parlamenta (ČIST), cesto pa zaprli, tako da sploh nismo mogli nikamor.

A bo tako vredu povedano?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...so nas pripeljali točno pred parlament, namesto pred Maksija.

čist tko BTW ... pred Maksija ali pred parlament je eno in isto ...

Ne žali zaposlene v Maxi-ju. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z vsem kar je napisano za rdečo se strinjam, sem pristaš opominjanja jajcmanov, ki smo jih izvolili in nam krojijo našo usodo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo oprosti. Sej nekaj vas je pravih ljubiteljev narave.

Boboxi mogoče tisti moj post izgleda preveč zateženo, vendar bo vsakomur, ki si bo ogledal urejenost parkiranja napr. v Udinah ali Stari Gorici precej bolj razumljiv in samoumeven. Tam parkiraš, plačaš, greš po opravkih, se vrneš v dogovorjenem času in zadeva deluje prima. Tudi v SLO bi bilo lahko tako, če bi bil nadzor in kazni za vse enaki. Tako pa človek izgubi voljo, ko občuti dvojna merila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Leon - me veseli, da še obstajajo taki :)

@Horjo - saj vemo, da ti čuvaš živalice in lepo skrbiš za njih :)

@Pervy - tako se govori...

@Bobo - jah, če ne začneš pri sebi, res ne moreš drugače, kot se "vdati v usodo"...

Problem je v tem, da si pri nas del prebivalstva, ki je sicer izvolilo tiste politike, taiste politike jemlje za svetal zgled... In iščejo opravičila v stilu "če lahko oni, bom jaz tudi, oziroma bom prav zato..." "itak je tko, nič ne mormo spremenit, dajmo tudi mi tako si olajšat življenje...". In potem res, kot je rekel Leon, civilizacijo načenja rja...

Ampak, se mi zdi, da se bo meni davkarija prej obesila na kurac, kot pa kakemu hončotu s službenim mercedesom... In da bom jaz prej kaznovan zaradi speedinga, kot pa kak politik (oz. njegov šofer...). In da bom prej dobil parkirni listek, če smo že pri tem... In da bom moral vsa svoja kosila/večerje lepo plačati... In pri tem, da bom jaz to moral plačati, me nič ne moti... Moti pa me, če politiki tega ne bodo...

Sicer se pa zmeraj z veseljem spomnim, kako odlična in poceni kosila se dobijo v menzi državnega zbora, skoraj cenejša od študenskih bonov, a zato vsaj petkrat bolj kakovostna in okusna... Hmmm... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista kosila v Državnem zboru, oziroma prej v Delegatski skupščini, so čista past. Sem se nekdaj udejstvoval kot delegat v Zboru združenega dela. In smo imeli pravico poceni papcati tam doli v kleti. Sem to izkoristil le prvič. Ker, kazen vedno pride. Po tistem kosilu sem imel peklenske muke ostati buden na zasedanju skupščine. Tista kosila tam doli so za pojesti in za na kavču odsmrčati.

Tako, da jim jih nič ne zavidam, več kot jedo, težje imajo oči odprte :wink: :P :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- Ali so nekateri državljani bolj enakopravni kot drugi?

Še večje neenakopravnosti se dogajajo kot to da nekateri lahko parkirajo bližje delu kot drugi :), npr. poglej si dohodninsko lestvico in prispevke pri plačah ter jih primerjaj.

Če boš po tem mislil da je kaj enakopravnosti :)

To da nekomu očitamo da ima boniteto ( ki se mu verjetno niti ne obračuna ) pri opravljanju dela poceni in dobro kosilo pa lahko izvira samo iz nevoščljivosti.

Če opravljaš bolj zahtevno in odgovorno delo ( ki je na žalost še manj cenjeno ) kot ostali si pa po mojem kar upravičen česa več kot drugi.

Glede parkiranja. Dokler so take kazni bo nekaterim ( mogoče manj osveščenim ) dol mahalo. Ker za dosti ljudi je kazen cenejša od parkirnine + sprehoda iz parkirišča do cilja.

LP,

Klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pub As

P A O L O - B A R B A T O

V Knafljevem prehodu, konkretneje v pubu As so se pričeli odvijati house partiji, katere rezidira italjanski didžej Paolo Brbato.

Tako je! Barbata boste lahko poslušali vsak četrtek. Lastnik pa obljublja tudi raznorazna dogajanja, kot so: fire performance-i, live acti, kongo drumerji….. Pub se ponaša z barmani, ki “varijo” vse mogoče vrste eksotičnih coctailov, postrežba pa je dokaj hitra!

Zgleda, da se vračajo Barbatovi dobri časi in to nas vse, ki ga že leta radi poslušamo, zelo veseli.

doors open: 22.00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pub As P A O L O - B A R B A T O  

mi jmamo rajši rock :!:

mi tut...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha,ha, že vidim kako se je zadeva odvijala:vzorni državljani so bili na kavici in so opazili predrznost naših politikov...in potem svizec zavije čokolado...DEMONSTRANTI!!!Proti natovski transparenti, frustracije zaradi izzidov in "slučajno" so našli ravno te vladne avomobile...Logično da so popizdili in kasneje provocirali!Razumem jih. Ne razumem pa policistov, če so res izgubili živcev, saj za njih zadeva ni osebna! No, razen če je postala osebna... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako neosebno za polciste - če jih ne popokatate v 10 minutah delate neplačane nadure v križišču ali v peš obhodih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se pa zmeraj z veseljem spomnim, kako odlična in poceni kosila se dobijo v menzi državnega zbora, skoraj cenejša od študenskih bonov, a zato vsaj petkrat bolj kakovostna in okusna...  Hmmm... :)

??? V tisti socialni birtiji? Že zgleda tako, da ne bi več stopil noter. Pa tudi malice in kosila so zadnje čase nikakva in totalno precenjena. Bljaks. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bljaks.  :D

Fury, hočeš rečt, da je tisto hrana za prašiče, da jo kuhajo v alfah? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,ja!Mislim da so v parlamentu kosila dobra. Imaš dnevno dva menija (mesni in vegeterjanski) in še veliko izbire hrane po naročilu.Trenutno stane kosilo v parlamentu 700SIT,študentski boni pa so med 400 in 500SIT!Letos so v parlamentu kar podražili, saj je folk norel, ko so ubogi poslanci za 500SIT kosila jedli! :? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z Airy-jem. Kaj nimajo kej druzga za počet kot vladne avte ogledovat. Strinjam se, da je parkiranje vladnih vozil nepravilno ampak mislim da tudi sedenje sredi ulice ni ravno v skladu s predpisi.

Kar so iskali so dobili!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!