Skoči na vsebino

poraba olja


keber

Priporočene objave

kolikšna je poraba olja pri peugeotu speedfightu? nikjer nisem zasledil!!

hvala

Poraba 2T olja pri "ta malih" skuterjih naj bi bila okrog 1l/1000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst zmeri pred furo dolijem ole. Tko vsaj vem, de je ole nalit in mi ni treba skrbet. Porabo mam pa tm okol 1l/1000km :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, ko zacne lucka na cajte malo goret, se je noter prek kot dovolj olja:) pa tudi ko ze nonstop gori je se najmanj 2dcl.

v knjigici pa pise da se ne smes pelat niti ko zacne malo svetit:) pol pa sem vedno tak hitro po olje hodo in nikol ni so liter noter celi, tank pa je 1,2 al 1,3l...

sicer pa je poraba olja odvisna tudi od avspuha pa to se mi zdi? ce das drug avspuh gor se malo poveca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, ko zacne lucka na cajte malo goret, se je noter prek kot dovolj olja:) pa tudi ko ze nonstop gori je se najmanj 2dcl.

v knjigici pa pise da se ne smes pelat niti ko zacne malo svetit:) pol pa sem vedno tak hitro po olje hodo in nikol ni so liter noter celi, tank pa je 1,2 al 1,3l...

sicer pa je poraba olja odvisna tudi od avspuha pa to se mi zdi? ce das drug avspuh gor se malo poveca.

Ja to pa res. Moje Leovince je celotn v oljnem premazu... :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj meni že leovince tak rjavi :( :(

fotri pa vsaki dan težim da bi ga že enkrat pofarbala, on pa nikol nima cajta :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ko smo pri olju...

Men teče olje od NEKJE. In je svinjsko vse od cilindra dol. Tam, k je gred noter, je use zapacano, po štendru dol teče... In ko stoji v garaži, se čez noč nabere recimo za eno žličko gostega temnega olja...

Kaj je narobe??? A je kej s pumpo za olje? Kolk pride nova? Kej druzga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno so tesnila v pumpici potrebna menjave, ali pa kaksna cevka kje spusca. vsekakor vredno pozornosti, ce noces peti pesmice "speedfight škrip škrip"... :D

js mam pa tank vlek nekje okrog 1,5 litra, ko mi pa lucka gora pa mam se nekje 0,7 litrov olja??? :? ne vem v cem je fora, sam js se ponavad lepo z lucko okol furam, enkrat mi bo pa tk ribnu d bo za na rotten.com... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ja... Zdej pa itak morm na servis.

Včer se mi je deklica zvrnila s skuterjem pa z balanco neki ni vse kul. Če jo obrnem u desno pa nazaj, ni panike... Če pa jo obrnem v levo, se pa čuti, kot da bi se malo zataknila - in jo tudi malo težje nazaj potegnem... Pa ključavnica za vžig je pomaknjena za en cm bolj noter, v plastiko... Se komu sanja, kaj bi lahko bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!