Skoči na vsebino

DENAR


nagajiček

Priporočene objave

jesm za svojga dau mau mn k po miljona pa ene 120k za predelavo (kit, auspuh, prenosi) toj mij preljubi dragi fotko sfinancirou jesm pa dau cez en cajt mau cez 20 kekou za kuplo sam mej lipnik zajebou je reku daj dau eno dirkalno not kjoj pa langus pogledou se mn je pa sam u faco smejov. aja pa prda je piaggio NRG mc3, zre mi tm okol 4,5l/100km pa skos tankam motul ole tega pa pokur 1l/1300km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

280k za nakup + registracija, 35k za novo vzigalno tuljavo, 3k za zmigovc (me je 4x mogl sesipat d sn ga do konca stouku :D ), 3k za nalepke (vecino sn jih tak zastojn dobu) d mal zgleda, 15k za stator (kupu rablenga, nov stane 70k), 4k za 2 tesnili med gloavo in cilindrom (silikon suxa), pa zdej bom se enih 10, 15k mogu dat za (rabljen - nov je 309 €) magnet k mi je razpadu na 2 dela - se zdej ne vem zkva, vrjetn mu tistih 12000 rpm ni blo glih vsec... :twisted:

bencina sploh ne stejem, porabo ima z normalno (obcasno agresivno - kaka prehitevanja, ravnine, picke ob cesti...) voznjo okrog 7 litrov/100 km, ce ga gonis tud 10... 98-oktanskega, se razume. aja, pa olje povprecje 3k/liter...

motociklizem je drag sport... :? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!