Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


andrej

Priporočene objave

Teb je lahko ko tanjuško pokličeš in ste že obevsi na kupu :lol1:

Nas pa je ogromno, ko bo naša sekcija pršla na fakrze bo zmankal placa gor.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda mam občutek da sploh ne boste do gor pršli .)

drgač pa placa kolkr češ sam mal bedn občutek je k nimaš HD pa s tam k en ki bi blo bolš da te ni :angry2:

pa še kakšn dvig na bankomatu opravte k je fullll dragggooo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Quote:Vsi ki mamo "plastičarje" moramo za jutri plastike dol pobrat, da nas bodo sploh spustili blizu jezera ;) (End Quote)

Če pa jih kdo ne bo mel časa dol šraufat, pa nej zjutraj pred odhodom men da motor za en krog in mu ga na hitro olupim :whistle:

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da mi ne boste Tanjuško preveč zvrnli .)

Misliš rečt položl ?? ...me mika, dab jo poklical... :devil: :lol1:

pa ustavte se v kakšni železnini da jih mal okranclate :lol1:

se že pobiram iz te sekcije pred kej fašem .)

Na moji 600RR bi kar pasal mal opreme v smislu kot jo imajo v Avstraliji avti, kjer so pogosti povozi kengurujev...

Sem pa že nekaj :hmm: o nakupovalni košarici za spredaj na masko (pride prou ko greš po špecerijo) ?! :lol1:

Sploh ker ne prinaša dodatnega upora, ker je chrom-mrežasta. :P

Popravljeno . Popravil Piksna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se mi je zdel da se ne znajo nč zment,to so pa moški :slap:

pa tko rade jih mamo :K

:lol1: ja, še med sabo se težko zmenjo pol se pa čudmo,da se z ženskami ne morjo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda sva šla, jaz in bejba. Pravih motorjev ni blo, samo neki harley-i. :lol1:

Prišla sva glih na panoramsko vožnjo, ki je trajala okoli dve uri.

Vse skupaj vrhunsko! :OK:

Lp

Borut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..me prov zanima če so šli :hmm:

+

sej se mi je zdel da se ne znajo nč zment,to so pa moški :slap:

pa tko rade jih mamo :K

Ja, bli smo gor. Vidli ogromno. Fotk ogromno, filmčkov tud. Najedli smo se monoksida in ropota in se nato z pravimi motorji odpeljali domov. Drugo leto gremo za cel vikend in šotorimo. Bom pripel kakšno slikco pod temo FS 2006..

Kot zanimivost lahko povem, da je eno od nagrad na tekmovanju odnesu tud slovenec... !!!

Na poti čez sedlo sva z Ni3ous pomagala tandem kranjčanoma iz še Avstrijskega jarka potegnit mašino (na žalost v nevoznem stanju) - onadva zatrdila da z njima vse OK.

Spet zanimivost: Prevrnila sta se pri vožnji V klanec in NE navzdol ! Svašta. :hmm:

:lol1: ja, še med sabo se težko zmenjo pol se pa čudmo,da se z ženskami ne morjo :naughty:

Kaj naj rečem: -Ženske ste kot motorji. Al za gledat al pa za zajahat in..., k pogovarjat z vami se ne da. :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bli smo gor. Vidli ogromno. Fotk ogromno, filmčkov tud. Najedli smo se monoksida in ropota in se nato z pravimi motorji odpeljali domov. Drugo leto gremo za cel vikend in šotorimo. Bom pripel kakšno slikco pod temo FS 2006..

Kot zanimivost lahko povem, da je eno od nagrad na tekmovanju odnesu tud slovenec... !!!

Na poti čez sedlo sva z Ni3ous pomagala tandem kranjčanoma iz še Avstrijskega jarka potegnit mašino (na žalost v nevoznem stanju) - onadva zatrdila da z njima vse OK.

Spet zanimivost: Prevrnila sta se pri vožnji V klanec in NE navzdol ! Svašta. :hmm:

Kaj naj rečem: -Ženske ste kot motorji. Al za gledat al pa za zajahat in..., k pogovarjat z vami se ne da. :devil: :P

pa tko rade govorimo! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tko rade govorimo! :whistle:

O tem kdaj drugič/kje drugje - se mi že :wacko: !

Popravljeno . Popravil Piksna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da mi ne boste Tanjuško preveč zvrnli .)

skoraj vse moje letošnje fure so skozi Podkoren, nje pa nikjer :BUA: - pa nič :devil:

Barth, kdaj greš zjutraj iz mesta?

Jaz mislim jit okol 9.00!

lp

lines

jebemtiš, zakaj se prej ne javiš :angry2: žal nisem tako pozno čekiral interneta - drugič mi pozvon na mobi (saj imaš cifro)

mi smo se ob 9.00 dobil na celovški na kofet, pa bi te počakal, če bi vedel, da greš

Se pa mi zdi da sem te prav nesramno prehitel precej pozno zvečer tik pred NM (v tistem kao tunelu) - si bil ti ali nisi bil??? :?

me prov zanima če so šli :hmm:

ma kaj provociraš, jasno da smo šli, saj nismo več amaterji

ta slika pa je iz kroga za (pre)grevanje motorjev:

post-400-1157963181_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se mi je zdel da se ne znajo nč zment,to so pa moški :slap:

pa tko rade jih mamo :K

OK, drugič se vam priključimo, pa se boste ve namesto nas zmenile, važi?

za drugo sezono si bom omislil frišne čepe za ušesa, tako da ne bo panike. :devil:

aja, pa slikce iz prejšnjega tedna iz Roll bara so ''luštne'' :fredy: Želja pa je da dobim komentar k 1. sliki, in sicer imena (nickname) od leve proti desni. 1. in 4. sta že identificirani, ostalo pa :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jaz malo opišem pot:

dobili smo se na petrolu na celovški ob 9.00, na to idejo pa je prišlo kar še nekaj motoristov, ker je bil v tistem barčku za petrolom že pravi mali motozbor. Naša ekipa so bili 3-je plastičarji (honda, suzuki in yamaha) ter 4-je udeleženci.

na gorenjski ''avtocesti'' je bila gužva za popizdit, ampak smo preživeli

v kranjski gori oz. podkorenu Tanjuške ni bilo videti, zato smo kar nadaljevali proti wurzenpassu, nato pa naprej do Hein Gericke in Louisu, kjer so prav tako potekali kar veliki ''motozbori''

sledil je Faakersee, 1 krog za ogrevanje in nato v 2. Malo smo si še ogledali štante, H-D -jev šotor, požrli Ni3ousove sendviče (thank you almighty :worship: ). Motozbor je bil na nek način cool, ampak je bilo prezgodaj, da bi imeli napisi ''show your tits'' kakršen koli učinek, nek tip v kopalkah pa je na koncu nekak pokvaril feeling.

No, potem smo se razšli (če bi bile motosvetovke zraven, bi ziher to znale bolje zorganizirat :devil: ). Piksna si je ogledal preostanek motozbora, Ni3ous je letel nazaj v HG po kombinezon, jaz pa nazaj v SLO - KG - Vršič - posočje (v Bovcu kosilo) in nazaj v LJ v stanovanje (kratek počitek) in nato brzaka na Dolenjsko.

blo je COOOOOL, če bi se pridružla še kaka motosvetovka, bi pa bilo že kar orgazmično

P.S. najbolj všeč pa mi je bil ta bike (rat-bike v dobesednem pomenu - poglej nagačeno podgano na prvem blatniku :OK: )

post-400-1157965915_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!