Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


Priporočene objave

kva zdej trobezlate oz klamfate,vas čist nč ne zastopm

sem se pa danes vozila po dolenski .) če je kočevje-dvor-ivančna g.dolenska :hmm:

kar pa se rakeka tiče je zame itak bl na notranjski je pa res da je bila ravno na rakeku včasih meja ki je ločila

No, sej sem mislu v tej smeri, da je tam-tam na "meji", ker drugač bi bla že zdavnaj ustanovljena notranjska sekcija motosveta... :P

Kdo pa gleda na par km, ker je Slovenija itak takooo velika, da se to praktično ne pozna. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva zdej trobezlate oz klamfate,vas čist nč ne zastopm

sem se pa danes vozila po dolenski .) če je kočevje-dvor-ivančna g.dolenska :hmm:

kar pa se rakeka tiče je zame itak bl na notranjski je pa res da je bila ravno na rakeku včasih meja ki je ločila

ja, to je odvisno od posameznikovih koordinat - koprčani se smejejo, če rečeš postojčanom primorci, dolenci pa se smejemo ljubljančanom iz Dolenjske ceste, ki si pravijo dolenjci :lol1: (mogoče si to nekak drugače razlagajo). Al pa naprimer tale, da je grosuplje skoraj center dolenjske :blink: Zame je trebnje še na dolenjskem, ostalo je nedefinirano (nekaj tazga kot kurdi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, točno tako.

Lahko, pa da gre sam za aportunizem al pa kake višje cilje v sklopu razpoznavnosti v EU (?!): .)

"Ob trgatvi hočjo vsi bit del dolenjske"- ste vidl GOST promet konc vikenda ?!

Nekateri bodo celo rekli, da je Rakek na koncu Vič-a... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prov nenavadno kolk je tale RAKEK znan ratov na tem portalu :eek:

še moj kip da postavjo v centru pa smo tam .)

Sem se danes pelal skoz, pa kipa še ni blo - postav ga pa kar tam nekam na bencinsko pumpo, a ?! :P

-

Pri nas je že grozdje v čebrici - ko se spomnem prejšnih trgatev, je letos NADPOVPREČNO leto.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe kip je sam vidu ga nis k si se sam po glavni cesti pelov enkrat zavi čez postajo oziroma rampe in tam je v parku na postaji kip "mlade"partizanke pa še full prsata je :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zjutraj odhod via Avstrija "končni izlet" moto sekcije ;)

LP.

p.s. ko jebe trgatev, sej mate motor :)

Popravljeno . Popravil andrej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe kip je sam vidu ga nis k si se sam po glavni cesti pelov enkrat zavi čez postajo oziroma rampe in tam je v parku na postaji kip "mlade"partizanke pa še full prsata je :naughty:

A zdaj se pa že v naprej hvališ kolkšne maš ? :whistle:

No, po spominu bi lahko le podal skromno oceno ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki čaki,mislim da si me narobe razumel :grim

kip ni moj sej nisem bla u partizanah mejdun

a boš reku da si me u joške gledov,da lahko daš mnenje,videz tud lahko vara,drugič

kr prim pa boš dal lahko bolj realno oceno .) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki čaki,mislim da si me narobe razumel :grim

kip ni moj sej nisem bla u partizanah mejdun

Sej se mi je zdel, da "letnica ne ustreza školjki"... :hmm:

a boš reku da si me u joške gledov,da lahko daš mnenje,videz tud lahko vara,drugič

kr prim pa boš dal lahko bolj realno oceno .) :lol1:

Ah, kaj sprašuješ, saj veš kolk sem se pogovarjal s tabo... :blink:

Drugač je pa res, da lahko stvar oceniš, jo moraš imet enkrat v roki (Rakek, hir aj kam!).

Popravljeno . Popravil Piksna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao nism pravočasno videl najave končnega izleta, da bi se prdružu... Odlično zgleda :OK:

Punce od kje vam pa zdej ideja za odojka?? Debata je bila le o kostanju pa še tega prnesete punce :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao nism pravočasno videl najave končnega izleta, da bi se prdružu... Odlično zgleda :OK:

Punce od kje vam pa zdej ideja za odojka?? Debata je bila le o kostanju pa še tega prnesete punce :whistle:

a vam ga kar pečenga prnesemo, pa še mal mošta zdravn? :hmm:

ej Sanda, tile naš dolenjci pa so za žur, a ne? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!