Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


andrej

Priporočene objave

Piksna veš kwa :angry2: kakšno koristoljubje za boga svetga....

.......sej sem ponudla pomoč pri delu pa kaj morem če jo nočejo.......te

...a čem napisat da ste še kujš k gorenci :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni3ous: Daj nehaj še s tem kostanjem - ti znaš že sendviče delat -pusti še kaj za druge! :lol1:

:bounce:

Sanda kolk prjatlc praviš da prpelješ s sabo? :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piksna veš kwa :angry2: kakšno koristoljubje za boga svetga....

.......sej sem ponudla pomoč pri delu pa kaj morem če jo nočejo.......te

...a čem napisat da ste še kujš k gorenci :P .)

Eeee to, vids. Vprašanje je, zakaj je nočjo (pomoči namreč)?! Poglej si moj post o škorcih... :devil:

(hahahahahahahahapress)

("Dobrota je sirota." Jaz bi raj počakal, da odvre...)

zdej ne vem a morem napisat čim več :D

........al čim manj da se ne ustrašte :hmm:

In pol ti men o tem in onem... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: Punce ne provocirat, ker pač ne zapalimo na prvo vabilo, kot večina decov. Pol se pa tolažite, da se bejb bojimo. To je kot, da bi tip povabu katero punco, pol pa bi govoru "mah se me boji, ker ni sprejela povabila" Počas... :naughty:

Najprej je treba potrgat, pol bo šele mošt, pa počakat, da sploh kostanj dozori, ker je še zelen!! :slap: Lepo povrsti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :lol1: drgač jz sm bl na borovničke mahnena tok da se ni za bat :P

Ne vem ali se zdaj s tem hvalis al grajaš ?! :whistle:

nč sanda, bo treba kar k gorencem na žur hodt :grim

saj ne da so škrti :grrr sam bejb se bojijo :lol1: :lol1: pol se pa na grozdje in mošt zgovarjajo :wacko:

"Dandanes tudi metle niso več tisto kar so včasih bile." © O:-)

eh dolenci :wacko: res ste sami krepostni fantje :lol1:

Bom odgovoril, kot bi odgovorilo dekle: Zdaj sem pa zmeden! :wacko:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mislim, da mi postaja počasi jasno, zakaj imate primorci 450+ strani postov, dolenjci pa sam 60... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma se ne hvalim in grajam hočem povedat to................ma kaj res nč ne zastopste

da se ne bojte k vam ne bomo vse požrli in popili,no

primorci smo mal bl aktivni .)

metle,še za pometat niso več v redu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ste pa res čudni patroni vi dolenci

eni bi se ga kr zapivali,drugi brento zamenjali za motor tretji bi ga kr odjavli :grrr

ja zgleda da imate res eno čudno klimo tam desno :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ste pa res čudni patroni vi dolenci

eni bi se ga kr zapivali,drugi brento zamenjali za motor tretji bi ga kr odjavli :grrr

ja zgleda da imate res eno čudno klimo tam desno :hmm:

halo, valjda ga bom odjavil, najbrž pa kar prodal, moram 2 študija še dokončat - še kup izpitov pa magistrska naloga pa zaključno delo, 1. guma je zlizana, ni časa niti da bi šel na zavarovalnico odjavit, potem pa še trgatve, pa poslovni partnerji vabijo na žurke :wacko: POTEM PA ŠE TA ZAJEBAN PROMET PO LJUBLJANI :BUA:

lepo je vam kofetkat v rollbaru :huh:

... ja, malo se mi meša, grem popoldne na dolenjsko pa k zidanc pogledat al je že pripravljeno za trgatev - potem pa domov predelat še preostalih 660 strani od 1090-ih knjige Investments (Bodie, Kane, Marcus). :BUA:

jebemtiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ste pa res čudni patroni vi dolenci

eni bi se ga kr zapivali,drugi brento zamenjali za motor tretji bi ga kr odjavli :grrr

ja zgleda da imate res eno čudno klimo tam desno :hmm:

Temu se reče K A R A K T E R. :whistle:

Ves kako je to - mi moramo mal bol planirat stvari, počet kaj, se mal bol borit za preživetje,.. ,za razliko od vas primorci, ki vam banane padajo celo leto z dreves -samo počakat morate mal,... :P

halo, valjda ga bom odjavil, najbrž pa kar prodal, moram 2 študija še dokončat - še kup izpitov pa magistrska naloga pa zaključno delo, 1. guma je zlizana, ni časa niti da bi šel na zavarovalnico odjavit, potem pa še trgatve, pa poslovni partnerji vabijo na žurke :wacko: POTEM PA ŠE TA ZAJEBAN PROMET PO LJUBLJANI :BUA:

lepo je vam kofetkat v rollbaru :huh:

... ja, malo se mi meša, grem popoldne na dolenjsko pa k zidanc pogledat al je že pripravljeno za trgatev - potem pa domov predelat še preostalih 660 strani od 1090-ih knjige Investments (Bodie, Kane, Marcus). :BUA:

jebemtiš

"Zanimiva" čtivo - po moje bodo enkrat kmal posnel najmanj trilogijo po njej, sam da Holivud sliši zanjo... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nemoj ti meni <_<

dobro poznam jaz te konce, sploh prek prejšnje službe sem spoznal vse možne ''podjetnike'', falote, ''umetnike'' i ko zna šta još s cele notranjske. Pa še eno cool sodelovko sem imel z Rakeka.

Lahko pa rečem, da še nisem bil v Litiji (zmeraj sem prej zavil na levo in proti dolenjski) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva zdej trobezlate oz klamfate,vas čist nč ne zastopm

sem se pa danes vozila po dolenski .) če je kočevje-dvor-ivančna g.dolenska :hmm:

kar pa se rakeka tiče je zame itak bl na notranjski je pa res da je bila ravno na rakeku včasih meja ki je ločila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!