Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Dolenjska


andrej

Priporočene objave

Kaj je zdej to?? Sem kej zamudu??

Nekaj časa me ni na sekciji pa je takoj vse narobe.

Kamor pogledam, ženske samo nekaj po nas, ljudeh udrihajo......!?!?!?!

Kaj naj bi bilo narobe z DOLENJCI ??? Za lizat pa imamo v naših krajih kaj drugega, ne prste....

Res pa je, da si katera potem tudi prste oblizne, ko dolejnci tako dobro uštimamo... :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej to?? Sem kej zamudu??

Nekaj časa me ni na sekciji pa je takoj vse narobe.

Kamor pogledam, ženske samo nekaj po nas, ljudeh udrihajo......!?!?!?!

Kaj naj bi bilo narobe z DOLENJCI ??? Za lizat pa imamo v naših krajih kaj drugega, ne prste....

Res pa je, da si katera potem tudi prste oblizne, ko dolejnci tako dobro uštimamo... :D :D :D

a zato se men ni treba rok umivat, k skoz prste ližem? :slap: :lol1:

bejbe, boste mogle na dolensko :grim odojka ne bo, pa mošta tud ne :grrr boste pa kvalitetno prste lizale :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zato se men ni treba rok umivat, k skoz prste ližem? :slap: :lol1:

bejbe, boste mogle na dolensko :grim odojka ne bo, pa mošta tud ne :grrr boste pa kvalitetno prste lizale :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Saj za enega odojka pa res ne bi smel biti problem. Je kar nekaj dobrih variant na našem koncu.(Mrak,Lašče nad Dvorom, Gorišek na Drči pa še kje bi se kaj našlo)Edini problem je, ker k odojku samo cviček paše, saj pir ne raztaplja maščobe dovolj močno......kola pa sploh po grlu ne steče....

Če bi bil vozen z motorjem ( beri.poškodovano koleno) bi hitro kaj predlagal.Sedaj pa bom še kakšnih 14 dni bolj avtomobilističen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no zgleda da le prihajajo k seb ti naši vrli dolenci :OK:

no ampak vseno prstov pa res ne bi rada lizala,če smo že pr tem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj za enega odojka pa res ne bi smel biti problem. Je kar nekaj dobrih variant na našem koncu.(Mrak,Lašče nad Dvorom, Gorišek na Drči pa še kje bi se kaj našlo)Edini problem je, ker k odojku samo cviček paše, saj pir ne raztaplja maščobe dovolj močno......kola pa sploh po grlu ne steče....

Če bi bil vozen z motorjem ( beri.poškodovano koleno) bi hitro kaj predlagal.Sedaj pa bom še kakšnih 14 dni bolj avtomobilističen...

mislš da v gostilno ne znamo same it na odojka? :kva2:

znamo in upamo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

no ampak vseno prstov pa res ne bi rada lizala,če smo že pr tem :whistle:

Saj sem že rekel, da ne bi rabila. Na dolenjskem je pač običaj, da ga ženska lahko prime kar z roko, ko ga da v usta.

Ker pa se od vročine kljub njegovi hrustljavosti zna tudi pocediti od njega, se to pač pocedi tudi po prstih. In ker imajo nekatere ta okus rade, si pač obliznejo tudi prste. :whistle:

Isto velja tudi za moške. Tudi oni lahko odojka in piščanca primejo kar z roko, oz.ne uporabljajo vilic. :lol: :lol: :lol: :lol:

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislš da v gostilno ne znamo same it na odojka? :kva2:

znamo in upamo :OK:

No, pol pejte pa same..... :hmm: :hmm: :hmm:

Dolenjci bomo pa čudno gledal, kaj počne cvet slovenskih motoristk pri "moških poslih"...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja punce, vam nisem povedala, da na dolenskem ženske brez moškega ne hodjo v gostilno :grrr

same gredo lahko le v službo, trgovino in cerkev. :whistle:

tko da boste vedle kaj vas bo peklo, ko boste prestopile prag moškega svetišča :lol1:

jz se včas čudm, da se še nisem vžgala od žgočih pogledov. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja punce, vam nisem povedala, da na dolenskem ženske brez moškega ne hodjo v gostilno :grrr

same gredo lahko le v službo, trgovino in cerkev. :whistle:

tko da boste vedle kaj vas bo peklo, ko boste prestopile prag moškega svetišča :lol1:

jz se včas čudm, da se še nisem vžgala od žgočih pogledov. :lol1:

Ni lepo, da pretiravaš. kaj si bodo pa druge mislile o nas,Dolenjcih. Same greste lahko namreč tudi na njivo,vrt,hlev,po otroke v šolo,na roditeljski sestanek,same lahko pomivate,pospravljate,likate pa še kaj bi se našlo!!! O:-) O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni lepo, da pretiravaš. kaj si bodo pa druge mislile o nas,Dolenjcih. Same greste lahko namreč tudi na njivo,vrt,hlev,po otroke v šolo,na roditeljski sestanek,same lahko pomivate,pospravljate,likate pa še kaj bi se našlo!!! O:-) O:-) O:-)

pa res :slap: kako sem lahko na tolk stvari pozabila :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro no- ne bom(o) govoril(i) o pragovih, svetiščih (in gostilnah), metlah in ponvah... to je pa že kar mal za časom. Kam kdo sodi, vidim(o) vsak dan sproti. Nekateri pač, ki si ne znajo sami nič scvret pač iščejo to drugod... :grim

Vse je v sklepanju kompromisov oz. vse je en velik kompromis... :hmm:

-> ..razlika je le v tem ali bomo to(beri karkoli) naredili z veseljem ali nergaje. (tako sem nekje prebral im mi je blo tako všečno !) :D

Drugač pa, sej prasca dobit itak ni noben problem-nekatere (beri mnoge) pravjo da so TAKOOO pogosti... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro no- ne bom(o) govoril(i) o pragovih, svetiščih (in gostilnah), metlah in ponvah... to je pa že kar mal za časom. Kam kdo sodi, vidim(o) vsak dan sproti. Nekateri pač, ki si ne znajo sami nič scvret pač iščejo to drugod... :grim

Vse je v sklepanju kompromisov oz. vse je en velik kompromis... :hmm:

-> ..razlika je le v tem ali bomo to(beri karkoli) naredili z veseljem ali nergaje. (tako sem nekje prebral im mi je blo tako všečno !) :D

Drugač pa, sej prasca dobit itak ni noben problem-nekatere (beri mnoge) pravjo da so TAKOOO pogosti... O:-)

Sej jaz nisem mislil tako globoko it v debato,ampak ubranit sem se pa moral. Vendar, kot kaže, bi šle bejbe raje same na pajceka. Naj se lepo imajo. Bomo pa naslednjič kralja živali zmazali skupaj.

LP vsem packojedom,

Damjan

Čutim,(koleno), da mi manjka še dober teden, pa se usedem na Kužata in ga peljam na sprehod. Kot ponavadi (žal), verjetno spet sam. (žene nekako ne spravim na motor- in tako sem eden redkih pravih solo-ryderjev).

Pa lep pozdrav vsem dolenjcev, prelestnim dolenjčicam,pa tudi vsem ljudem (in ženskam :grim :grrr )dobre volje...

Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejej dolenci :wacko: sploh niste razumel bistva :slap: zastonj smo se trudile :whistle: :lol1:

No, pa se potrudi in nam (nerazumevajočim moškim) povej to bistvo, da bomo vedl - morbit za drugič, a nič ne oblubm(o)- glej na to kot dolgoročna naložba. :glare: :slap:

@ Damian: Saj sem vedu kam "pes taco moli" a saj veš kako gre: - iz ene skrajnosti v drugo. .)

Itak pa, saj veš kako bi blo, ko bi se jih nekaj zbralo na kupu - blo bi konc sezone - tako pa naj bo raj še kak dan sonce.. ! :kva2: Itak pa mam jaz raje "posamezni pristop" ker se mi zdi, da tud do besede nebi pršu... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje še veste ne kako kostanj zgleda v naravi :P

saj ni važno, kako zgleda v naravi, važno je kak bo danes zvečer pečen. Zraven pade še degustacija dolenjskega mošta in argentinskega vina. :drunk:

kaj prasec je že pečen, sem se v soboto še zadnjič letos fural po dolenjski, pa ni nič dišalo po pečenju. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje še veste ne kako kostanj zgleda v naravi :P

Jaz vem, kako zgleda na ognju....

Sicer pa, ga na Rakeku z drevja trgate?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!