Skoči na vsebino

Enduro-vožnje,motorji,slike II


Ice

Priporočene objave

prejšen teden sem se vozil.

ni snega samo malo sem ga moral porinti.

pridte jutri se gremo mav pelat.

na vrhu Jelovce ja pa še vedno sneg :o :rolleyes:

a ne bo jutr ful pohodnikov tam okol zelenice :o

prever PM ;)

boš lohk še mal poziral :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fantje kje so kakšne slikce??? valda niste bli cel vikend za TV?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

everybody iščem 125 hard endura ktm ali huso (najraj exc-ja, pol lc pa tudi wr in wre pridejo u poštev), letnik 95 dalje za kakih 300k sit, vsakršna informacija dobrodošla (Hanzi nauš se me znebil :P :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je kdo od vas včerja vozil okrog oz. v bližini Bleda? Videl sem enega KTM-a 620.

od nas nobeden sc 620 :huh:

je mel mogoče rdečo jakno in KTM letnik 98?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem prepričan, kakšno jakno je imel, vendar mislim, da bi lahko bila rdeča. Sem bil z avtom in sva se samo srečala na cesti proti Pokljuki ali Gradu (tam kjer je zožanje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v voznem stanju??? :D :D

v voznem ja. Poznaš pol koga al samo štepaš poste <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v  voznem stanju???  :D  :D

v voznem ja. Poznaš pol koga al samo štepaš poste <_<

moje mnenje je tako :

Brezveze kupovat tok star 2T motor ,ker boš vanjga tolk vložil ,da bi si za tisti porabljeni denar kupu novo motorko (mal pretiravam... ampak ne dost)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem prepričan, kakšno jakno je imel, vendar mislim, da bi lahko bila rdeča. Sem bil z avtom in sva se samo srečala na cesti proti Pokljuki ali Gradu (tam kjer je zožanje).

Trenutno na Bledu vsaj dva popolnoma nova SXC 625.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v  voznem stanju???  :D  :D

v voznem ja. Poznaš pol koga al samo štepaš poste <_<

moje mnenje je tako :

Brezveze kupovat tok star 2T motor ,ker boš vanjga tolk vložil ,da bi si za tisti porabljeni denar kupu novo motorko (mal pretiravam... ampak ne dost)

po svoje maš prov, ma še zmeri morš vedet, da boš zanga dal lep kupček po nakupu, pa najsibodi nov al rabljen, sej zato iščem poceni reč, ker vem da bom tko al tko porabu še 50k+ sit za t.i. potrošni materijal....moje mnenje je da je vse samo v tem, kako je ohranjen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že kupuješ tolk staro ... mogoče bi blo fajn kakšno 4T zadevo kupt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes končno fura..črni kal- podgorska vala-slavnik, dosti slavnika-kozina-klanec-domov, vse skupi enih 60 zeloo hitrih km. ene 2 x šel ravno, ne v ovinek, 1x skor v skalo namesto v ovinek, 1x zgubu oblast navzdol, se ujel v grmovje, padu nisem, xtjka ma zdej že trikotno feltno..krampi so zakon, vendar ni za se zanašat popolnoma na to..

EEj, wsmak proga za nos..hitra, ovinkasta, huda...

Popravljeno . Popravil BRANE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,ja tudi jest neki ril uno nedeljo po gwozdi ,sm tudi an bot hmali u ano skalo prpalu :D jeb...ga je šlu prehitru :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blu je fanj, zamudu doma, baba penasta (bo še vsaj 3 dneve), bil polcaj ss namo, vn je vozu pčasi za prahn z namo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva vsi hočte v skale??? A niso bolj prijazna drevesa? Al pa kak jarek? :D

zdej sm se vozu z XT350 ... hehe ... glas dobr... potegne tud... vse ostalo ...no ja... ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je vse ostalo?? mal bolj detajlno opiši :D , pa ker baujahr (letnik) je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadeva je 94.l (menda :D ). Kar se pa vsega ostalega tiče.... motor je grd ,ker je pač star ko zemla , vilce so vžigalce (se mi zdi ,da bi jih takoj polomu) , zadi je prenizek , mehak zic :) , neuničljiva mašina... no ja... konkretno tale motor ma menda uničeno ležišče ventila (to ni uredu :D ) , odličennnnn glas B) , ne bi si mislu, ampak zadeva gre celo na prvo kolo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko smo ravno pri tem Vozu sem..No vozu sem KTM 660 Rally.temu se pa REČE motor ja.Sediš ko na kameli in ko se vsedeš gor se sploh nič ne pozna,ne pa tko kot pri DT,KMX.. ko se vsedeš pa se za pol metra posede..Glas,glas pa tak da te kap,pač rori so za v puščavo.STVAR MA OKOLI 70 km TKO DA RES TRGA!!!!THE BEST OF THE BEAST :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem prepričan, kakšno jakno je imel, vendar mislim, da bi lahko bila rdeča. Sem bil z avtom in sva se samo srečala na cesti proti Pokljuki ali Gradu (tam kjer je zožanje).

Trenutno na Bledu vsaj dva popolnoma nova SXC 625.

matr jest pa nbenga ne vidm pa sm skoz na bledu vem sam da ma šef gostilne "planinc" eno husqo pa še tega več ne vidm :unsure: :unsure:

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko smo ravno pri tem Vozu sem..No vozu sem KTM 660 Rally.temu se pa REČE motor ja.Sediš ko na kameli in ko se vsedeš gor se sploh nič ne pozna,ne pa tko kot pri DT,KMX.. ko se vsedeš pa se za pol metra posede..Glas,glas pa tak da te kap,pač rori so za v puščavo.STVAR MA OKOLI 70 km TKO DA RES TRGA!!!!THE BEST OF THE BEAST :P

lp

kje si ga pa vozu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štartal v Centru Lj in potem čez Ig na Pijavo Gorico in v Grosuplje ,potem pa nazaj v LJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!