Skoči na vsebino

Sekiram se....


Killroy

Priporočene objave

Dan

Neki me zanima;A je normalno,če se sekiraš,da majo praktično že vsi okol tebe resno zvezo,edin ti ne?Zato,ker se mi nekej tazga trenutno dogaja,pa se čedalje bolj sekiram zarad tega.Sej vem,sej bo mene tud enkrat kej tazga doletel.Da bi pa zej šu pa si najdu kšno fletno sam zarad tega,de bi se pol kazov okol,mi pa tud ni,ker se mi zdi brezveze,da sta dva človeka skupaj samo zato,da lohk rečeš,da maš punco/fanta,da te pol drugi ne gledajo s pomilovanjem... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to definitivno ni normalno, da se sekiraš zaradi tega.

A si lovec al nisi? Jaz bi se sekiral zaradi tega, ker če bi bil obremenjen s tem, da nimam nikogar ter da je to skrajno turobno stanje, bi to pomenilo, da nisem zmožen vzdrževati statusa lovca. To pa je situacija za sekirancijo...

Ja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ice:

Pravm,da se sekiram zarad resnga razmerja.Tist,da bi pa punco "osvojil"samo za to,da bi pol po enmu mescu končala,ker bi oba ugotovila,da ne paševa skup,se mi pa zdi nekak zgrešena miselnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsako razmerje je v danem trenutku resno, drugače si loser...pa ne mislim etično ampak aktersko. Če nisi "resno" pri stvari, ne moreš niti kave spit z nekom(žensko predvidevam), kaj šele kaj več. Jasno, da je stvar debate o čem sploh govorim :)

Come on...

Blef je prekleto resna stvar...

One night stand je zajebano resna situacija...ponavadi s prijetnim zaključkom - če se resno in odgovorno lotiš stvari.

Zakaj bi bil z nekom samo, da se pokažeš? Bodi takrat, ko te noben ne vidi, ko se ti ego opomore - hit the road and kill the poor :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razjasni si ali se sekiraš zato, ker okolica od tebe pričakuje resno zvezo, ali si le-te tudi sam želiš, pa je ni....

V prvem primeru :arrow: dost brezveze!

V drugem pa, sej veš :arrow: ko boš najmanj pričakoval... :lol:

TT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citat:

V drugem pa, sej veš  :arrow:  ko boš najmanj pričakoval... :lol: TT

hehehe... Life's a bitch and then you marry one

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Ice:

Pravm,da se sekiram zarad resnga razmerja.Tist,da bi pa punco "osvojil"samo za to,da bi pol po enmu mescu končala,ker bi oba ugotovila,da ne paševa skup,se mi pa zdi nekak zgrešena miselnost.

:? a se ti zdaj sekiras,ker ti se nimas nobene resne zveze ali ker jo vsi drugi imajo ali ker je ti se noces imeti IN jo vsi drugi imajo (navidezno ali ne) :?: .....what´s the point.... enjoy life while you can....... ostalo prosto po maxu.... ahem presernu. :wink:

drugace si pa,prosto po mojem dobrem prijatlu sigmund freud-u,ljubosumen.oni "imajo" nekaj ceasr ti nimas; glej raje obratno,TI imas nekaj cesar oni nimajo. :idea: vglavnem nic sekirati,bodi "lovec" /ali lover...... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....a se ti zdaj sekiras,ker ti se nimas nobene resne zveze ali ker jo vsi drugi imajo ali ker je ti se noces imeti IN jo vsi drugi imajo (navidezno ali ne)  :?:  .....what´s the point.... enjoy life while you can....... ostalo prosto po maxu.... ahem presernu. :wink: ...

:oops: hvala Ice, hvala :D 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da si ne bi ti sedaj zacel zato kaj domisljevati,tako BTW,max! :twisted:

BTW me ze ni vec..... vseen hvala Ice! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem, zakaj bi se človek sekiral, ker je samski...

Mogoče zato, ker ga je strah....?

Strah je človekov največji sovražnik.

Strah pred biti sam, osamljen.

Strah pred biti drugačen od okolice.

Strah pred samim sabo.

Strah spoznati, priznati, kdo si.

Po drugi strani pa strah človeku ponuja krasno zatočišče, da ni treba razmišljati o samemu sebi. Zakaj bi se soočil z njim in ga premagal, če se pa bojiš tistega, kar te čaka na 'oni strani'. Kdo bo pa potem kriv in odgovoren za vse?

Res je, lažje je živeti s plašnicami.... ampak, človek se ni rodil zato, da bo konj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Killroy ne se sekirat.

Lih v tem je čar da na začetku ne morš vedet a bosta skupaj en mesec ali pa celo življenje. Če ne probaš in vstrajaš poj ni nč.

Konc koncev pa ljubezen pride sama od sebe, na dolgi rok je ne morš v štacun kupt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

max mas ti lucy tako rad da bi se kdaj utegnila porocit ...al pa vsaj furat kako zakonu ekvivalentno vezo?

drugace pa...ko mas resno vezo se zacnes sekirat ker so ze vsi poroceni in pol ko se porocis se zacnes sekirat ker majo vsi ze otroke....blah blah blah....... :roll: :roll: :roll: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem, zakaj bi se človek sekiral, ker je samski...  

Mogoče zato, ker ga je strah....?

Strah je človekov največji sovražnik.  

Strah pred biti sam, osamljen.

Strah pred biti drugačen od okolice.

Strah pred samim sabo.

Strah spoznati, priznati, kdo si.

Po drugi strani pa strah človeku ponuja krasno zatočišče, da ni treba razmišljati o samemu sebi. Zakaj bi se soočil z njim in ga premagal, če se pa bojiš tistega, kar te čaka na 'oni strani'. Kdo bo pa potem kriv in odgovoren za vse?

Res je, lažje je živeti s plašnicami.... ampak, človek se ni rodil zato, da bo konj.

Aja, lepo si to povzela. Dodam samo še to - nekateri se sekirajo v primeru samskega statusa zato, ker si sami s seboj ne znajo dovolj začeti in jim je dolgčas --> rabijo nujno nekoga... In to je glavni catch: ko znaš biti sam s sabo, potem si šele zrel za bivanje z nekom...

In ja - res nismo konji. Včasih samo zgleda, da smo konji... Kar tudi ni nič slabega - o konjih namreč vse dobro :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Killroy mogoče si pa "drugače" spolno usmerjen pa se tega še ne zavedaš :twisted:

jest ti rečem, ne se sekirat, če pravijo, da za vsako rit palca raste :arrow: potem velja, da za vsakega fanta raste ena punca al pa še več 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me zanima;A je normalno,če se sekiraš,da majo praktično že vsi okol tebe resno zvezo,edin ti ne?Zato,ker se mi nekej tazga trenutno dogaja,pa se čedalje bolj sekiram zarad tega.Sej vem,sej bo mene tud enkrat kej tazga doletel.Da bi pa zej šu pa si najdu kšno fletno sam zarad tega,de bi se pol kazov okol,mi pa tud ni,ker se mi zdi brezveze,da sta dva človeka skupaj samo zato,da lohk rečeš,da maš punco/fanta,da te pol drugi ne gledajo s pomilovanjem...

stari teb je dolgcajt :D poglej mojo situacijo(se jo že poznaš)pa se boš začeu rolat, da teu trebuh bolu :arrow: glavo gor!!!!!

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ja - res nismo konji. Včasih samo zgleda, da smo konji... Kar tudi ni nič slabega - o konjih namreč vse dobro :)

ja.vcasih smo prasci. :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemti, jest se sekiram, k pasulj pa krompir stalno žrem

Peeeesda, kaj bi jaz zaj dal za eno skledo dobrega pasuljčeta ali tafčenagrafče in pečenih čompov, madona....... :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ja - res nismo konji. Včasih samo zgleda, da smo konji... Kar tudi ni nič slabega - o konjih namreč vse dobro :)

ja.vcasih smo prasci. :twisted: :lol:

Valjda. Uni s harleyi pa so merjasci (hog) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Killroy mogoče si pa "drugače" spolno usmerjen pa se tega še ne zavedaš :twisted:

Mater,k te bom enkrat na kšnmu srečanju vidu,bol da začneš laufat,če ne boš ti ratov "drugače spolno usmerjen" (NekjeOmenjenaOdtujitevSpolnegaOrganaZZarjaveloBritvicoPress) :twisted: :D

Vsem ostalim pa hvala za vzpodbudne odgovore :D

Sej je zej ubistvu že bol,učer sm bil očitno mal depresiven(nedela,pa slabo ureme...PA NI MOTORJA OZIROMA IZPITA ZANJ.....)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!