Skoči na vsebino

Sekiram se....


Killroy

Priporočene objave

zdaj se pa nehaj sekirat in .........kaj pa vem.zivi. 8)

Nikar :!: Pol se bo pa fant sekiral ker se ne bo več sekiral :!: :?

Trust me, I know what I'm talking about.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj se pa nehaj sekirat in .........kaj pa vem.zivi. 8)

Nikar :!: Pol se bo pa fant sekiral ker se ne bo več sekiral :!: :?

Trust me, I know what I'm talking about.

you´re one sick puppy,right?! :oops: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno resno vprasanje!!! Ce se hocem sekirat, a potrebujem sekiro?????

lp DTW :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno resno vprasanje!!! Ce se hocem sekirat, a potrebujem sekiro?????

Seveda. To ti je osnova, potem pride vse samo od sebe. :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno resno vprasanje!!! Ce se hocem sekirat, a potrebujem sekiro?????

lp DTW :roll:

cirkular......... 380V .......drugace se samo matras.......

.......aja,uh shit :oops: ....spet povrsno bral :roll: ........ potem to ni vec sekiranje....... je cirkuliranje. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ima skupina Bepop en štikeljc :lol: z naslovom Ne sekiraj se...odigaj si ga par-X, morde pomaga :wink:

drugač pa verjamem, da imaš dosti "literature" na vhs ali računalniku, ki ti ob kritičnih trenutkih pomaga prebroditi težave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo off-topic: a steklo dobivajo iz stekline? Rad bi bil steklar, samo nočem imet stekline :P

Ne ne ne, to pa ni tak. Ce bos steklo jedel dobis steklino. Lisice jo dobijo zato, ker pojejo vse prazne flase, ki jih pribiti jagri dol iz prez zmecejo.

Ice, pa saj bom pol odprl nov topic z imenom : Cirkuliram se.... , sam upam , da me neu kdo vprasal, ce se z Cirkularom okoli vozim.

lp DTW 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo to poslušal se bo pa samo še obesu!!

Veš kaj pomaga:

tole........

m500fp.jpg

ker če jo imaš, potem bo vsaka punca takoj s tabo, pa če bo to hotela al ne :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo off-topic: a steklo dobivajo iz stekline? Rad bi bil steklar, samo nočem imet stekline :P

Ne ne ne, to pa ni tak. Ce bos steklo jedel dobis steklino. Lisice jo dobijo zato, ker pojejo vse prazne flase, ki jih pribiti jagri dol iz prez zmecejo.

....

lp DTW 8)

Aha, tega pa nisem prej vedel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan

Neki me zanima;A je normalno,če se sekiraš,da majo praktično že vsi okol tebe resno zvezo,edin ti ne?Zato,ker se mi nekej tazga trenutno dogaja,pa se čedalje bolj sekiram zarad tega.Sej vem,sej bo mene tud enkrat kej tazga doletel.Da bi pa zej šu pa si najdu kšno fletno sam zarad tega,de bi se pol kazov okol,mi pa tud ni,ker se mi zdi  brezveze,da sta dva človeka skupaj samo zato,da lohk rečeš,da maš punco/fanta,da te pol drugi ne gledajo s pomilovanjem...  :?

Uzivaj samski dokler bos lahko, ker ko te bo ena tecna babnica pod kontrolo dobila bos "najebal" :twisted: :twisted: :twisted: Pa kaka resna zveza, najboljse je bit samski, nobenih obveznosti, delas kar se ti zljubi, lahko gres kam hoces bla bla bla..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in s tem se je poskusila tolazit nasa Tejka... :twisted: :twisted: :twisted:

pi es: sj vem, tud neki resnice je v tem... :( :cry: :roll: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni nben bral alamuta???

NIC NI RESNICNO, VSE JE DOVOLJENO!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo off-topic: a steklo dobivajo iz stekline? Rad bi bil steklar, samo nočem imet stekline :P

Ne ne ne, to pa ni tak. Ce bos steklo jedel dobis steklino. Lisice jo dobijo zato, ker pojejo vse prazne flase, ki jih pribiti jagri dol iz prez zmecejo.

...lp DTW 8)

Ti si odzad. Jagri že en cajt več ne nosjo flaš s sabo. Zdej so in piksne in plastenke. Torej v gozdu obstaja nevarnost nove bulezni... piksnine in plastenine :shock: :shock: ? Ma kurc, bo treba spet flaše nosit. Tole se ne sliš dobr.

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piksnina :shock: ????? A ni to spolna bolezen???? Ono, ko imajo ze tako velik premer, da s siromakom samo cinglas not :? ?

lp DTW 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ja - res nismo konji. Včasih samo zgleda, da smo konji... Kar tudi ni nič slabega - o konjih namreč vse dobro :)

ja.vcasih smo prasci. :twisted: :lol:

Valjda. Uni s harleyi pa so merjasci (hog) :)

Matr! Kva sem jez pol :?: :!: Mustang=konj, pa še Harleya mam :arrow: hog=merjasec. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni nben bral alamuta???

NIC NI RESNICNO, VSE JE DOVOLJENO!!

A se meni samo zdi, ali je nekdo po ali pred maturo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan

Neki me zanima;A je normalno,če se sekiraš,da majo praktično že vsi okol tebe resno zvezo,edin ti ne?Zato,ker se mi nekej tazga trenutno dogaja,pa se čedalje bolj sekiram zarad tega.Sej vem,sej bo mene tud enkrat kej tazga doletel.Da bi pa zej šu pa si najdu kšno fletno sam zarad tega,de bi se pol kazov okol,mi pa tud ni,ker se mi zdi  brezveze,da sta dva človeka skupaj samo zato,da lohk rečeš,da maš punco/fanta,da te pol drugi ne gledajo s pomilovanjem...  :?

Uzivaj samski dokler bos lahko, ker ko te bo ena tecna babnica pod kontrolo dobila bos "najebal" :twisted: :twisted: :twisted: Pa kaka resna zveza, najboljse je bit samski, nobenih obveznosti, delas kar se ti zljubi, lahko gres kam hoces bla bla bla..

Couldn't agree more. Odkar sem single, sem nanovo zadihal in zaživel. YES!!! Uživaj svobodo dokler lahko. Ko se enkrat spet zaljubiš, pol si pa pečen :P Če pa nisi zaljubljen, potem je pa itak brezveze glumit eno vezo (zaradi statusa ali kaj?!).

Meni verjemi, da so ti tisti tvoji frendi, ki imajo še nevem kako resno-idilično-supersrečno-kičasto zvezo neznansko nevoščljivi, ko se svobodno odpelješ s svojim motorčkom kamor hočeš... In to upravičeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!