Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Js nimam AO+, pa se tud sprasujem,ce je to pametno....

NI pametno!!

Dokler nimaš nesreče.Potem vidiš da ti kot voznik NISI zavarovan za poškodbe.Sedaj pa razmisli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pri nas mogoče od zavarovalnic odkupit karambolirana vozila? So morda kje kake dražbe itd?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Malo bom obudil staro temo. Sem pred nakupom novega motorja. Ker pa vemo, da je polno lopovov okrog, razmišljam o zavarovanju proti kraji. Ve kdo koliko to stane?

Npr. koliko stane za Yamaha XJ6 za premijski razred -50%?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kar se tiče premijskega razreda, nič cenovno ne vpliva na premijo za krajo.

 

Drugače pa se premija za krajo obračunava glede na novo nabavno vrednost vozila. Za zavarovalnice glede katerih sem jaz na tekočem, pa kraje sploh ne moreš zavarovat če nimaš kaskoja (pogoj za krajo je kasko), tako da se cena takoj nabije.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povprašaj na zavarovalnico. Za  Versysa 1000 je  okol jurja evrov. Če se mal znaš pogajat. Drugače pa še ene 200 več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, poiščeš Bemfle pa zraven postaviš, pa je zadeva rešena.

Tako jaz varujem motor.

 

Scarabeo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo bom obudil staro temo. Sem pred nakupom novega motorja. Ker pa vemo, da je polno lopovov okrog, razmišljam o zavarovanju proti kraji. Ve kdo koliko to stane?

Npr. koliko stane za Yamaha XJ6 za premijski razred -50%?

Meni je zastopnik izračunal leta 1994 letno premijo za kasko zavarovanje kar točno 10% vrednosti novega motorja. To mi je bilo veliko preveč zato nikoli ne zavarujem kasko kajti do danes,če računam povprečno ceno mojih motorjev po motorju ca 12K€ bi do danes zavarovalnica že pokasirala ca 24K€  in za ta denar si danes kupim dva nova motorja v skupni vrednosti 24K € ! :010

 

Ps: niso zavarovalnice zastonj v marmorju ! :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo bom obudil staro temo. Sem pred nakupom novega motorja. Ker pa vemo, da je polno lopovov okrog, razmišljam o zavarovanju proti kraji. Ve kdo koliko to stane?

Npr. koliko stane za Yamaha XJ6 za premijski razred -50%?

 

cca od 10-15 % nabavne vrednosti motorja ... kolk pa pol dejansko dobiš, če ti ga ukradejo, je pa zgodba zase

 

proti kraji ga ne moreš zavarovati, če nimaš kaska ... pa še to poglej v drobni tisk.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je zastopnik izračunal leta 1994 letno premijo za kasko zavarovanje kar točno 10% vrednosti novega motorja. To mi je bilo veliko preveč zato nikoli ne zavarujem kasko kajti do danes,če računam povprečno ceno mojih motorjev po motorju ca 12K€ bi do danes zavarovalnica že pokasirala ca 24K€  in za ta denar si danes kupim dva nova motorja v skupni vrednosti 24K € ! :010

 

Ps: niso zavarovalnice zastonj v marmorju ! :grim

Kasko zavaruješ prva tri ali štiri leta, potem se že nekako ne izplača. Tako da tisto o 24K€ ne drži.

Po drugi strani pa.....,kot vidim raje tvegaš  da ti ga ukradejo in čez noč ostaneš brez 12K€, ali ga položiš, pa narediš 4500€  škode.. kot pa 1K....

 

No ja..pri nas je rek..vsak po svoje, Bohinj'c pa s štrikom....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kasko zavaruješ prva tri ali štiri leta, potem se že nekako ne izplača. Tako da tisto o 24K€ ne drži.

Po drugi strani pa.....,kot vidim raje tvegaš  da ti ga ukradejo in čez noč ostaneš brez 12K€, ali ga položiš, pa narediš 4500€  škode.. kot pa 1K....

 

No ja..pri nas je rek..vsak po svoje, Bohinj'c pa s štrikom....

S teboj sicer ne komuniciram ampak ti bom vseeno odgovoril. Tudi, če bi motor zavaroval samo za 4-leta nova cena mojega je bila 17K je to v 4-rih letih 5,1K€  in to ni edini motor pri hiši(vozi tudi žena) od 1994 vsi novi in to: Yamaha Virago 750 ca 12K DM,Yamaha V-max 19K DM,Kawasaki ER-5-N 6K DM,Kawasaki ER-6-N 6K DM,BMW K-1200-R,BMW F800 ST 12K€ Kakor koli računaš prideš na 10 K + imel sem še 2 Yamahi manjši,eno 125 ccm in dve Hondi  Zoomer ! Ti pa zdaj računaj in nepozabi danes je € kot je bila pred leti DM ! In če že zavarujem potem sigurno vsaj za 5 let !

Jaz vem,da so barabe še posebno pri Triglavu ! ! Saj ni važen natančen znesek jaz zase vem,da sem si za ta denar prišparal že zdavnaj za novega BMW-eja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

informativno me zanima koliko bi prišlo zavarovanje za:

 

Yamaha R6 - 115KM - 50% bonusa - nevračilo premije

 

Sprašujem zato ker razni iformativni izračuni na internetu so tako zelo variabini, da ne zaupam temu...

 

 

Trenutno imam za 25kw in 45% bonusa - 79€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

informativno me zanima koliko bi prišlo zavarovanje za:

 

Yamaha R6 - 115KM - 50% bonusa - nevračilo premije

 

Sprašujem zato ker razni iformativni izračuni na internetu so tako zelo variabini, da ne zaupam temu...

 

 

Trenutno imam za 25kw in 45% bonusa - 79€

 

Najbolje, da greš na zavarovalnico vprašat ali pa koga, ki se s tem ukvarja, da ti naredi izračun, potem se pa odločiš, komu boš dal €.

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

informativno me zanima koliko bi prišlo zavarovanje za:

 

Yamaha R6 - 115KM - 50% bonusa - nevračilo premije

 

Sprašujem zato ker razni iformativni izračuni na internetu so tako zelo variabini, da ne zaupam temu...

 

 

Trenutno imam za 25kw in 45% bonusa - 79€

 

R6 (2005 - 2006 letnik) z 50% bonusa in z nevračilom premije +  nezgodno zavarovanje (20.000€ nezgodna smrt / 40.000€ invalidnost) pri Zav. Triglav caa. 110€

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

informativno me zanima koliko bi prišlo zavarovanje za:

 

Yamaha R6 - 115KM - 50% bonusa - nevračilo premije

 

Sprašujem zato ker razni iformativni izračuni na internetu so tako zelo variabini, da ne zaupam temu...

 

 

Trenutno imam za 25kw in 45% bonusa - 79€

 

Kontaktiraj Bambi61... <Čisto na vrhu ima objavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ja itak...k tuk let nis mel nč...hvala kermu že,

kaj pa če bi že prvo leto imel sranje....lej Mausa...

veš kako pravjo...če človk bil vedež ne bi bil revež....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrebujem izračun. Agenti javite se prosim :)

Jaz sem vso na novo registracijo in zavarovanje naredil pri tehničnih pregledih.

Če vse opraviš pri njih je to najcenejša varijanta.

Vsakršni dobronamerni izračuni prijateljskih agentov so se pokazali za dražje.

To je moja izkušnja.

Pa bon za pico sploh nisem zraven štel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!