Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

wtf? 40% za nevračilo premije?? zakaj pol jst dobim 10% za nevračilo premije?.. kr neki 280€ za 25KW in AO+

Se morem spomnit za vikend pogledat.

ornk preveč plačuješ. Jst mam pr zavarovalnici TILIA za 88kw AO,AO+,MotoAsistenca. Mam pa PR03 (-50%), ZA nevračilo -40% pa še ene par popustov je pršlo nakonc 209€

 

prejšnje leto pr 24kw isto kot zgori naveden sam da je blo (-45%) sm dal pa mr ZM 186€ pa še to bi mogl bit cenej kr nism dubu nekega popusta)

 

zdj pa čakam če bo kdo za kšnga sportaka objavu kok je prišlo pr triglavu da se ve za naslednje leto :D

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ZM me je prišlo 130€ čist osnovno, brez kakršne koli asistence. Mam pa unih 50% pa še neki % mi je dala, na kaj točno se pa ne spomnim. Men se zdi kr ugodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako kot Ervin93 pri Tiliji za 112kw z AO+, motoasistenco, pr3. Razlika edino -50% na nevračilo (verjetno zaradi članstva motokluba). Skupaj 192€.  Za zavTriglav so mi okvirno izračunali malo pod 210€ za enake pogoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam 10. maja zavarovanje pri triglavu, pa bom nalepil gor. razmerje bo pa 50kW/150kg (suha teža). pa se bom pozanimal še kakšni so razredi sedaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katere zavarovalnice imajo asistenco za motocikle tudi starejse kot 8 let v primeru okvare ker se vozm dost po tujini pa pac nikol neves. Ker sem do sedaj imel nove motorje se nisem poglabljal v ta leta. letos sicer sem se ze zafrknu z tilijo ker se nism pozanimu. imam samo v primeru nesrece. tako da letos pride AMZS v postev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, jebentiš... še za starost motorja je omejitev za asistenco... Samo, dobro -a ni tu gor kakšnega zavarovalnega agenta, da prilepi novo tabelo zavarovanj pri Triglavu (ali bodo imele vse zavarovalnice tako, po novem) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katere zavarovalnice imajo asistenco za motocikle tudi starejse kot 8 let v primeru okvare ker se vozm dost po tujini pa pac nikol neves. Ker sem do sedaj imel nove motorje se nisem poglabljal v ta leta. letos sicer sem se ze zafrknu z tilijo ker se nism pozanimu. imam samo v primeru nesrece. tako da letos pride AMZS v postev

Moja kobila stara 10 let (2004), pa mi noben ni "utrujal" s starostjo motorja ?! Asistenco imam pri Triglavu....paket Plus, če se ne motim je premija okoli 25€....bi moral do garaže  :whistle:

Kot praviš....v tujini prav pride....sem probal na lastni koži (na meji FRA-ITA)....in nisem imel asistence. Ko sem prišel domov, je bila v roku enega tedna!  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, jebentiš... še za starost motorja je omejitev za asistenco... Samo, dobro -a ni tu gor kakšnega zavarovalnega agenta, da prilepi novo tabelo zavarovanj pri Triglavu (ali bodo imele vse zavarovalnice tako, po novem) ?

Težko je prlept tabelo, ker se primer do primera razlikuje.

Na premijo najprej vpliva dosežen bonus, starost lastnika motorja, razmerje teža-moč, odjava ali neodjava, potem pa še komercijalni popust,kompletni popust, popust za takojšnje plačilo,

kar pomeni da dva motorista za identičen motor težko plačata enako premijo....

 

glede asistence pa NI omejitev starosti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triglav. 37kW, 254 kg. PR 04

aod ....................66,77

aop...................132,25

ass......................16,63

------------------------------

                            215,65

5% stalnostni popust, 5% popust moj bonus, 5% mali avtomobilski paket

--------------------------------

                            184,90 evra

20% komercialni popust, 6% popust Triglav paket, 5% takojšnje plačilo

------------------------------------------------------------

                           140,69 evra

 

Verjetno je še kje kakšna rezerva za cenejše... :hmm:

Aja, zavaroval sem 17.3.2014, torej še po starem, če je nova lestviva moč/teža v veljavi od 1.4....?

 

od 01.03. je v veljavi nova oblika zavarovanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumem, da se končna premija razlikuje...Samo osnovna cena za AO (brez popustov) pa mora biti "popredalčkana" po razredih. No ta tabela me zanima.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

informativen izračun za fz1s: 
Tilia: 195€ (pa še mi je nek popust obljubla)
Maribor: 275€
AS in triglav grem jutri vprašat ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni obvezno zavarovanje pride pri grawe €87€ ter pri triglavu €79. 599cc 70kW. Poln bonus. AO+ pa ne jemljem... bom pa dal 5,9€ za zavarovanje sopotnika, da sem krit če bo žena preveč sitna in jo pomotoma zgubim po poti :whistle: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ce ze, pisite koliko KW, in ali je AO+, nezgodno zraven....

Same cene ne pomenijo nic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako 'težko je prilepiti tabelo, ker se razlikuje od primera do primera''...?

Pa ja obstaja neka lestvica (osnovna). Na primer do 0.10 kW/kg toliko, 0101-0,200 kW/kg toliko,... itd. Normalno, da končna vsota je različna od primera do primera (razni popusti, bonusi,...). Ampak, gola osnova pa ja je nekje napisana.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem registriral motor. Zavarovalnica Adriatic. Motor Yamaha FZ6-N 72kw. Imam 55% popust pri Adriaticu + 50% če zavaruješ za več kot 6 mesecev.

 

Osnovno zavarovanje z zeleno karto brez AO+ je cena 100€. AO+ nisem vzel, ker imam že narejeno nezgodno zavarovanje.

 

Še samo za info kaj mi je še bilo ponujeno.

 

Varjanta 1 - Osnovno zavarovanje, zelena karta in AO+ izide 180€

                          

Varjanta 2 - Osnovno zavarovanje, zelena karta in zavarovanje potnikov( recimo namesto AO+, cenejša varjanta) izide 130€

 

Toliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, da še jaz napišem.

Varader 1000, l. 2010. Osnovno zavarovaje, AO+ in asistenca (krije do 1500 €). Vse skup 137€ pri zavarovalnici Triglav. Kakšne popuste mam nevem, mam pa tam zavarvana že dva avta - itak agentu zabrusim da bom vse prestavu če dobim kje ceneje.(res da nebi za par € šel drugam, ker nekak mi je Triglav o,k,)

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, da še jaz napišem.

Varader 1000, l. 2010. Osnovno zavarovaje, AO+ in asistenca (krije do 1500 €). Vse skup 137€ pri zavarovalnici Triglav. Kakšne popuste mam nevem, mam pa tam zavarvana že dva avta - itak agentu zabrusim da bom vse prestavu če dobim kje ceneje.(res da nebi za par € šel drugam, ker nekak mi je Triglav o,k,)

LP!

Dobra cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud jaz mislim da je, glede na to da me je lan Tilia obrala za 300 in še nekaj EUR za starejsega pegasota, ki je imel mislim da 38kW, zavaroval pa iste stvari kot sedaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovanje z asistenco in AO+ za mojo staro Varo 130 €, triglav

Lažem, blo je 112 € z zeleno karto, letos so kar ugodni lansko leto bi to zneslo okol 180 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!