Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

98 evrov za mojega Road Kinga pri Triglavu z vsemi mogočimi plusi in še turistično za tujino za vse. Ha pa se končno splača imeti težek motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 79€ pri Triglavu, osnovno+zelena karta, 114Kw, pa me deklica vpraša: " A na obroke al s kartico?"......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 79€ pri Triglavu, osnovno+zelena karta, 114Kw, pa me deklica vpraša: " A na obroke al s kartico?"......

?? kuko to možn.. jebemtiš.. a maš to kakšne veze?? se priporočam.. ker jest sm plaču 300+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj zavaroval XX - 121kw AO;AO+, asistenca (samo za primer nesreče) in zelena karta 195€ :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?? kuko to možn.. jebemtiš.. a maš to kakšne veze?? se priporočam.. ker jest sm plaču 300+

Veze nobene . Šel direkt na poslovalnico.Greva od začetka: 114kw, 50% bonus, 40% neodjava, 10% na starost zavarovanca(45 let), 20% na razmerje moči in mase-kW/kg:0,370, 20% komerciani popust, 5% gotovina, zelena karta=====79€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?? kuko to možn.. jebemtiš.. a maš to kakšne veze?? se priporočam.. ker jest sm plaču 300+

brez AO+ seveda, če si slučajno mislu da je v tem znesku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

98 evrov za mojega Road Kinga pri Triglavu z vsemi mogočimi plusi in še turistično za tujino za vse. Ha pa se končno splača imeti težek motor.

kako je to mogoče?

Jaz misim registrirat street boba, a kasko nisi vzel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vi ljudje ne kupujete kaska? kaj pa če sesujete motor?  Jaz kupujem novega Harleyaša in me je mal strah brez kaskota

 

Zakaj si odprl temo z istim vprašanjem??? Daj se malo umiri -skuliraj.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vi ljudje ne kupujete kaska? kaj pa če sesujete motor?  Jaz kupujem novega Harleyaša in me je mal strah brez kaskota

Pa sej je že cel forum dojel, da boš imel Harleya z xx kubiki in za 14.000 eur in da boš sam motoriste z motorji nad 10.9900 eur pozdravljal, pa da boš kasko verjetn vzel :grrr

Zdaj pa lepo na izi, sej ti bomo rade volje vse odpisali, če bo pametno vprašanje in če boš mel mal potrplenja :grim

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez AO+ seveda, če si slučajno mislu da je v tem znesku?

Ni blo AO+, je pa zavarovalnica Adriatic.. zdej ko mal berem kolk nekateri dajete, ma je skor infarkt.... je pa res da bo letos šele 4 zavarovanje.... 

Ampak nekateri si v vsakem primeru zrihtajo neke ogromne popuste.. sam meni bučkotu nič ne rata... letos grem od zavarovalnice do zavarovalnice pa da vidim

kdo bo cenejši....

 

Dve uri sm isku svoj post, k je ta le junc use teme zdriskal :P 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih so administratorji pošiljali v BAN-ovce...

Tudi sam bom drugo leto preventivno šel še druge zavarovalnice povprašati, koliko bi tam prišlo. Konkretno mora dati ceno 'toliko evrov' za AO, AO+ in asistenco. Ker še do sedaj ni nihče linkal tiste tabele, kateri razredi so kW/kg. Popuste si tako lahko potem izračunamo. Zanima me/nas lestvica črno na belem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blo AO+, je pa zavarovalnica Adriatic.. zdej ko mal berem kolk nekateri dajete, ma je skor infarkt.... je pa res da bo letos šele 4 zavarovanje.... 

Ampak nekateri si v vsakem primeru zrihtajo neke ogromne popuste.. sam meni bučkotu nič ne rata... letos grem od zavarovalnice do zavarovalnice pa da vidim

kdo bo cenejši....

 

Dve uri sm isku svoj post, k je ta le junc use teme zdriskal :P

 

Ja se ti splača preverit. Ja če si kje sam zavarovan pa še maš kje avto poleg. Itak se more nekaj nabrat. Drugače vem da Tilia ima tako varjanto, da greš po 2 razreda dol ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni pa so ti novi Triglav popusti na moč/teža ?

 

Je kje kakšna tabela oziroma koliko nanese 78kw/220 kg?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tabele ni nikjer, niti na strani Triglava. Bi jo mogu kakšen agent Triglava gor dat. Razlika pri men, napram lanskega zavarovanja je okol 40 € v prid Triglava. Imam pa 101 kW / 250 kg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni...da se še jest oglasim...

 

8.4.2014  na triglavu, osnovno zavarovanje 96€ (40% popust na nevračilo, 10% na starost, 10% na razmerje masa/moč - 88kw/200kg)...potem pa ker mam še vse pri njih zavarovano je na konc pršlo 81€.

 

Če hočeš videt primerjave je najboljš it na tehničnega kjer majo zastopstva za čimveč zavarovalnic, tam ti kar točno izračunajo premijo za posamezno zavarovalnico. Men je za tri povedal pa so vse ble vsaj 2x dražje kot Triglav. Nočem za nobenga reklamo delat...boli me k... kje sem, samo da je cenej. Menda je triglav s to akcijo kr drmr naredu, tako da če drugi ne bojo sledil, bojo letos kr nekaj motoristov dobil.

 

Pa še to...sem vprašal za kasko, proti kraji, je rekel 1.200€ z vsemi popusti. Tako da tist k je za kasko sprašval, be my guest!

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tabele ni nikjer, niti na strani Triglava. Bi jo mogu kakšen agent Triglava gor dat. Razlika pri men, napram lanskega zavarovanja je okol 40 € v prid Triglava. Imam pa 101 kW / 250 kg.

 

 

To se super sliši, ampak na kakšno polico? Verjetno stroj ni zavarovan le osnovno? in kje uzamejo koeficjent? ga zračunajo, al prepišejo iz prometne? na pamet bi rekel da je 101/250= 0,4 kw/kg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo osnovno zavarovanje. Motorje majo pa že v računalniku tako da jim razmerje že ven vrže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!