Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

 

 

Pa še to...sem vprašal za kasko, proti kraji, je rekel 1.200€ z vsemi popusti. Tako da tist k je za kasko sprašval, be my guest!

 

lp

Se da pri isti zavarovalnici  za polni kasko plačati tudi pod jurja. Kaj nižje pa res ne gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem za kasko spraševal, 1200 eur na keš, brez kraje malce manj, tak da zdaj res ne vem, ampak če je motor vreden 16000 potem se verjetno že mora kasko vzet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počakaš kak mesec, maš motor doma, in bo prec manj vreden, pa bo tut kasko manj... 

drgač pa ga u garažo parkiraš, ne rabiš kaska, edim mirkat morš da odšraufaš žarnco s stropa, za vsak slučaj, da na motor ne pade, k pol zna bit pa pizdarija ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počakaš kak mesec, maš motor doma, in bo prec manj vreden, pa bo tut kasko manj... 

drgač pa ga u garažo parkiraš, ne rabiš kaska, edim mirkat morš da odšraufaš žarnco s stropa, za vsak slučaj, da na motor ne pade, k pol zna bit pa pizdarija ....

ma daj no, kaj pa če ga položiš po tleh? Te bo vedno strah če nimaš kaska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma daj no, kaj pa če ga položiš po tleh? Te bo vedno strah če nimaš kaska

ja mal mirki, pa tepih dej spod...sej ga ni treba metat, lepo ga polož a ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem za kasko spraševal, 1200 eur na keš, brez kraje malce manj, tak da zdaj res ne vem, ampak če je motor vreden 16000 potem se verjetno že mora kasko vzet

Gorenc, če boš dal toliko za motor pa res ni problem kakšnega jurčka, dva, tri še za kasko. Čemu bi kdorkoli, ki se preserava škrtaril še na zavarovanju, edino, če se samo kaže in nima za burek :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenc, če boš dal toliko za motor pa res ni problem kakšnega jurčka, dva, tri še za kasko. Čemu bi kdorkoli, ki se preserava škrtaril še na zavarovanju, edino, če se samo kaže in nima za burek :O

bom poslikal kmalu tako da ne mi s takimi plizzzz (please za one ki niso iz Butal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@madbiker si preveril na vsaki zavarovalnici kolk bi te stalo navadno zavarovanje in potem kake kasko kombinacije? preveri in se odloči. Al nimaš 1ure cajta tega nardit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi pravte da je triglav najbolj ugoden, zato sem predvideval in še stari ima 50% tam od avta al nekaj takega, zato dobim še dodaten popust

 

če ima kdo kak predlog kakšne druge zavarovalnice, prosim da mi to pove

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je za to, da odpremo temo Madbiker? Pa da on lahko samo v to temo piše, mi pa lajkoamo njegove pogruntavščine? :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,zanima me katera zavarovalnica ima najbolj ugodno kasko zavarovanje,oz.na kratko,pri kateri zavarovalnici je najboljše sklenit zavarovanje.

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes podaljšal za duka. na koncu 130 EUR - AO, AO+ in Asistenca Plus.  :OK:    dost ugodno letos

 

Polica: post-21418-0-59480800-1399574222_thumb.jpg

RAčun: post-21418-0-31411500-1399574266_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pogledaš sem:

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/4507-zavarovalnice/

 

Če je pa to pretežko, predlagam drugo varianto. Opišeš vrsto motorja, letnik, ter pošlješ povpraševanje na več zavarovalnic. Tako sem naredil jaz....in prihranil  tam ene 220€. Ravno za en komplet gum. In letos bom naredil isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najlažje je na kakem tehničnem, kjer imajo pooblastilo za sklepanje polic za večino zavarovalnic. če se puncam da, ti nardijo izračune za vse, pa potem primerjaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa greš na kakšno pot v riskantne kraje, lahko zavaruješ kasko na obroke in ko se vrneš, zavarovanje prekličeš in plačaš samo za tiste dni, ko si na potovanju (če se seveda kaj ne zgodi).

Sem preizkusil, ko sem šel v LItvo, za en teden sem plačal 1/52 letnega kaska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Triglav- AO, asistenca, zelena karta, nezgodno zavarovanje 240€ prejšne leto pri Adriaticu 340€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!