Skoči na vsebino

Zavarovalnice (vse o zavarovanju, odškodninah, AO+, kasku, AXA asistenci),


FP

Priporočene objave

Maš z bambijem slabe izkušnje? Če ne, ne posplošuj....

sem kje Bambija omenil, govoril sem za vse zavarovalnice ...   ti se pa še naprej :fyou:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz prav sovrazim te klinceve zavarovalniske pogoje, pa ne vem kaj....ker itak, ko jih rabis, majo sto izgovorov, ko je pa treba placat, pa sto pravljic. Ta tedn mam avto, drug tedn motor....bljek.

končno je edn reku bobu bob! res je tako!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz delam z istim agentom že kakih 15.let in kadar sem imel škodni primer je bilo vse zelo hitro urejeno.

Bili so vlomi, razbiti službeni avti, kraje v firmi in še kaj, zmeraj vse urejeno brez težav. 

Jutri preverim kako je to s popustom za člane moto klubov in sporočim. Sicer ne vidim logike, kaj ima zavarovalnica od tega, če si član kluba, da ti zato da popust. Razen, če ima s klubom dogovor, da se njihovi člani zavarujejo pri določeni zavarovalnici in zato dobi več zavarovancev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej ti dajo popust za premijo, do 55 %, potem še 50% za klube, pol še 20% ker te pozna,..pa še kak dodaten popust recimo na neodjavo (do 40%)

 

in ko tole sešteješ, prideš tudi na 170% popusta    :O

 

men tale nova matematika ne gre več, včasih smo vsaj razumel to seštevanje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem kje Bambija omenil, govoril sem za vse zavarovalnice ...   ti se pa še naprej :fyou:

Tvoj odgovor se je nanašal na mojo pohvalo bambiju.... 

 

Pokrij se ušima i idi spavaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi pravilno napisal sledeče:

Sam najdem dovolj časa, da preverim "svega i svašta".........

 

Pravilno se glasi:

 

Vzamem si čas, da preverim .....

 

Kakor vidim na forumu, si nekateri ne vzamejo časa za prebrskat/poiskat  določeno stvar na internetu. Dosti lažje je dati papke v zrak in počakat, da se nekdo potrudi (in si vzame čas) in pobrska za njega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej ti dajo popust za premijo, do 55 %, potem še 50% za klube, pol še 20% ker te pozna,..pa še kak dodaten popust recimo na neodjavo (do 40%)

 

in ko tole sešteješ, prideš tudi na 170% popusta    :O

 

men tale nova matematika ne gre več, včasih smo vsaj razumel to seštevanje.....

 

primer da je osnova 500EUR:

 

55% off za premijo je cena 225EUR

potem na to še 50% za članstvo (ni toliko veliko al bom na tvoje številke izračunal) je cena 112,5EUR

20% ker me pozna.... nova cena 90EUR 

in še 40% na neodjavo, pride končna cena 54 EUR.... 

 

Simpl ko pasulj :) zato pa ponavadi pri kakih akcijah piše, da se popusti med seboj ne seštevajo, ker drugače bi ti mogli še plačat, da kakšno robo odneseš iz trgovine :)

Popravljeno . Popravil motozajebant
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz delam z istim agentom že kakih 15.let in kadar sem imel škodni primer je bilo vse zelo hitro urejeno.

Bili so vlomi, razbiti službeni avti, kraje v firmi in še kaj, zmeraj vse urejeno brez težav. 

Jutri preverim kako je to s popustom za člane moto klubov in sporočim. Sicer ne vidim logike, kaj ima zavarovalnica od tega, če si član kluba, da ti zato da popust. Razen, če ima s klubom dogovor, da se njihovi člani zavarujejo pri določeni zavarovalnici in zato dobi več zavarovancev.

da si član nekega moto kluba pomeni, da se moraš držat nekih pravil(kodeksa) in da postaneš član, moraš biti pripravnik eno leto, pravi klub je pa tudi član Zveze moto klubov Slovenije(ZMKS). Klubi se udeležujemo tečajev varne vožnje, v sodelovanju s policijo jih tudi organiziramo, zato naj bi bil s strani zavarovalnice mišljen popust na zavarovanje, saj smo "varnejši vozniki", toliko na kratko od mene :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primer da je osnova 500EUR:

 

55% off za premijo je cena 225EUR

potem na to še 50% za članstvo (ni toliko veliko al bom na tvoje številke izračunal) je cena 112,5EUR

20% ker me pozna.... nova cena 90EUR 

in še 40% na neodjavo, pride končna cena 54 EUR.... 

 

Simpl ko pasulj :) zato pa ponavadi pri kakih akcijah piše, da se popusti med seboj ne seštevajo, ker drugače bi ti mogli še plačat, da kakšno robo odneseš iz trgovine :)

jest nekaj še dodatno naročim, tak da me pride 76€ :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primer da je osnova 500EUR:

 

55% off za premijo je cena 225EUR

potem na to še 50% za članstvo (ni toliko veliko al bom na tvoje številke izračunal) je cena 112,5EUR

20% ker me pozna.... nova cena 90EUR 

in še 40% na neodjavo, pride končna cena 54 EUR.... 

 

Simpl ko pasulj :) zato pa ponavadi pri kakih akcijah piše, da se popusti med seboj ne seštevajo, ker drugače bi ti mogli še plačat, da kakšno robo odneseš iz trgovine :)

ja hvala :OK:  se mi zdel da si bančnik......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest nekaj še dodatno naročim, tak da me pride 76€ :kva2:

 

:lol1:

ja hvala :OK:  se mi zdel da si bančnik......

ah, saj pa vem da si že prej vedla, ampak sem ti vseeno napisal ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj odgovor se je nanašal na mojo pohvalo bambiju.... 

 

Pokrij se ušima i idi spavaj...

bambi je močan korenjak in tudi inteligenten, da ne rabi advokata. Če še enkrat prebereš moj post.... sem pisal za vse zavarovalnice, res je bil moj post takoj za tvojim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bambi je močan korenjak in tudi inteligenten, da ne rabi advokata. Če še enkrat prebereš moj post.... sem pisal za vse zavarovalnice, res je bil moj post takoj za tvojim. 

Nikoli nisem špilal njegovega advokata, samo pohvala je bila....še enkrat preberi moj post...

 

In ja, napisal sem pohvalo bambiju in dodal da bom tudi v bodoče pri njemu zavaroval.... sledil pa je tvoj post z "do prve nesreče".....

 

se zgodi da pride do komunikacijskega nesporazuma :)

 

ps. vračam :fyou:  :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej ti dajo popust za premijo, do 55 %, potem še 50% za klube, pol še 20% ker te pozna,..pa še kak dodaten popust recimo na neodjavo (do 40%)

 

in ko tole sešteješ, prideš tudi na 170% popusta    :O

 

men tale nova matematika ne gre več, včasih smo vsaj razumel to seštevanje.....

 

A tebi plačajo da se zavaruješ? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko sta agent in zavarovalnica dobra, se pokaže ob uveljavljanju škode. Sama cena zavarovanja ne pove dosti.

pa to sem jaz hotel povedati onemu zajebantu... :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še enkrat poglej kaj sem ti boldala... če nis farbenblind je označen z rdečo : AO+ je zavarovanje samega sebe in sopotnika :grim

 

zamenji agenta, če ti je to on reku da je tako .....

AO+ je zavarovanje samega sebe!!!!!!! Sopotnik (ali potniki v os.vozilu) so zavarovani po AO (avtomobilska odgovornost)!!Tako in nič drugače.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni tako da je AO obvezno zavarovanje, torej mat. škoda+poškodbe voznika, AO+ pa zavarovanje voznika in sovoznika za poškodbe/invalidnost/smrt ter plačilo dnevne odškodnine?

Popolnoma narobe!

Jaz sklepam zavarovanja,ti koplješ z bagrom! Verjetno bi jaz z bagrom delal enake norije kot ti z zavarovanjem.Vsak naj počne to kar zna!

In še odgovor zakaj rabim lansko polico:zato ker rabim vse tvoje podatke vključno z davčno številko da lahko nadaljujem z računalniškim programom sklepanja.Prav tako moram vedeti koliko bonusa imaš in kakšen motor imaš!!

Pazi to: imaš 55% bonusa

dodam ti 50% popusta na neodjavo

dodam 4% gotovinskega popusta

dodam 20% posebnega popusta

 

in to naredim vsakemu!!!!!

To je to .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma narobe!

Jaz sklepam zavarovanja,ti koplješ z bagrom! Verjetno bi jaz z bagrom delal enake norije kot ti z zavarovanjem.Vsak naj počne to kar zna!

In še odgovor zakaj rabim lansko polico:zato ker rabim vse tvoje podatke vključno z davčno številko da lahko nadaljujem z računalniškim programom sklepanja.Prav tako moram vedeti koliko bonusa imaš in kakšen motor imaš!!

Pazi to: imaš 55% bonusa

dodam ti 50% popusta na neodjavo

dodam 4% gotovinskega popusta

dodam 20% posebnega popusta

 

in to naredim vsakemu!!!!!

To je to .

tudi bmw-jašu? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma narobe!

Jaz sklepam zavarovanja,ti koplješ z bagrom! Verjetno bi jaz z bagrom delal enake norije kot ti z zavarovanjem.Vsak naj počne to kar zna!

In še odgovor zakaj rabim lansko polico:zato ker rabim vse tvoje podatke vključno z davčno številko da lahko nadaljujem z računalniškim programom sklepanja.Prav tako moram vedeti koliko bonusa imaš in kakšen motor imaš!!

Pazi to: imaš 55% bonusa

dodam ti 50% popusta na neodjavo

dodam 4% gotovinskega popusta

dodam 20% posebnega popusta

 

in to naredim vsakemu!!!!!

To je to .

Pri kateri zavarovalnici? MB menda nerada izplačuje škode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma narobe!

Jaz sklepam zavarovanja,ti koplješ z bagrom! Verjetno bi jaz z bagrom delal enake norije kot ti z zavarovanjem.Vsak naj počne to kar zna!

In še odgovor zakaj rabim lansko polico:zato ker rabim vse tvoje podatke vključno z davčno številko da lahko nadaljujem z računalniškim programom sklepanja.Prav tako moram vedeti koliko bonusa imaš in kakšen motor imaš!!

Pazi to: imaš 55% bonusa

dodam ti 50% popusta na neodjavo

dodam 4% gotovinskega popusta

dodam 20% posebnega popusta

 

in to naredim vsakemu!!!!!

To je to .

Kul

Če prav razumem mi daš še 29%  55+50+4+20

Ali to velja samo za voznika sovoznika pa + AO pa še AO + pa zavarovanje sovoznika

Zavarovanje mi poteče aprila

:P

Popravljeno . Popravil alko1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prometna nesreča, kjer si kriv ti:

AO - krije materialno škodo in nezgodno zavarovanje za tistega v katerega si se počil. Sam nisi nezgodno zavarovan niti sopotniki.

AO+ - isto kot AO le da tukaj si kot voznik nezgodno zavarovan, sopotniki niso.

Za sopotnike moraš skleniti dodatno nezgodno zavarovanje.

 

Tako mi je bilo razloženo včeraj, a moram zamenjat agenta? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prometna nesreča, kjer si kriv ti:

AO - krije materialno škodo in nezgodno zavarovanje za tistega v katerega si se počil. Sam nisi nezgodno zavarovan niti sopotniki.

AO+ - isto kot AO le da tukaj si kot voznik nezgodno zavarovan, sopotniki niso.

Za sopotnike moraš skleniti dodatno nezgodno zavarovanje.

 

Tako mi je bilo razloženo včeraj, a moram zamenjat agenta? :)

ti si zmagal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!