Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

Dokončan tattoo..... vsega skupaj v dveh delih pa je bilo za 11 ur dela...

amir-konc.jpg

Kak vlko pa je to da je tolko dela? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokončan tattoo..... vsega skupaj v dveh delih pa je bilo za 11 ur dela...

amir-konc.jpg

:worship: svaka čast full lepo narejeno..

mam pa še eno vprašanje.. kak je kaj z barvami.

npr tip ki je mene tetoviral pravi da ma barvo iz kane z nekim certifikatom in da je baje

najboljša kar se da dobit.. kolko je tu kaj fopanja in kaka je razlika med barvami.. tud vizuelno?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me matra si omislit enga, pa me zanima kje se z leti koža manj raztegne, povesi, k ne bi rada d pol rata kr neki brezobličnega, zbiram pa med nadlahtjo (v bistvu čistpri rami) in lopatico (tle me skor bl mika)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stigmata:

11 ur dela... v 2 delih... tip ma velk hrbt, osrednji del je pa velik cca za 2 dlani (nimam majhnih dlani)... pa dost detajlov je bilo..

m@dness :

to je drgac tattoo.. tattoo je za vedno... kana je pa zacasno- to delajo na morju ob plazah ponavad, je pa velik moznosti vnetja koze-je bil celo clanek na 24 ur enkrat... da bi pa kdo prov z kano tetoviru... da ne bo pomote: vem samo za kano ki sem jo opisal....

drugace najboljse barve so recimo skin candy, micky sharpz itd.: vecina tetoverjev po slo naroca sharpzove, ker skin candy so fuul drage pa se iz amerike jih moras naroct, vecino ostalih se pa da dobit v avstriji, nemciji....

crna barva je tu izvzeta in je skrbno varovana skrivnost vsakega tatoverja :smoke:

kar se pa tice izgleda barve... barve itak zbledijo scasoma. to je dejstvo. fora bolj kvalitetnih je pa ta doba bledenja..

...se vedno je to koza, ki se obnavlja in ne kos papirja ki ga skrijemo v okvir.. B) ...zato raje crno bele tattooje, ker so bolj kontrastni in se blledenje ne opazi toliko...

SharpNinja:

kar se pa tice povesanja koze.... itak se z leti vse povesi, ce gledas na to pol brezveze.... drgac pa se najbolj povesa koza kjer je vec mascobe: trebuh, podlahti, ritnice, joski... velja pa tud omeniti, da se z zdravo mero rekreacije to zelo zelo iznici.. :whistle:

PS. koncno sm prsu do studia... ob odprtju ZOPET podarjam en tattoo (moje delo namrec). ko bom vedu datum odprtja (okoli 1ga meseca)bom sporocu... tko da ce bi kdo meu tattoo pa mu ne znese (recesija pa to)...

(naceloma imajo prednost bolj zahtevni tattooji, pridrzujem si tudi pravico odklonit ob izmernih okoliscinah)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rintintin hvala za odgovor..

za tisto začasno barvilo sem tud slišal in videl.. je pa ta tetover rekel da je res barva iz kane iz rastline, da je popolnoma naravna

in zato skoraj minimalno možnosti za kaka vnetja ker naj nebi bla agresivna do kože in tudi bledela naj nebi tako hitro

kot "kemijske" barve... tako nekako mi je bilo razloženo, če je pa kaj na tem pa nebi vedel.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stigmata:

11 ur dela... v 2 delih... tip ma velk hrbt, osrednji del je pa velik cca za 2 dlani (nimam majhnih dlani)... pa dost detajlov je bilo..

tak pa ja, na sliki si ne znam prestavljat velikosti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej velikost ni TOOLK velik faktor... problem/zamude so pri linijah, da so ravne.... pa detajli... spet pa je res da je vse relativno :whistle:

off topic: po m@dnesovem odgovoru ("rintintin hvala za odgovor"...) sm ugotovu kolk mam trapast nick.. he he he :rolleyes: tud taki mormo zivet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž je na kakšni strani v tej temi že odgovor samo v letošnjih postih ga nisem našel :rolleyes: .

A mi lahko kdo svetuje, kam bi se šel lahko tetovirat (nekaj čist mejhnega in enobrvnega na ramo), važno je samo, da ni treba čakat pol leta in da je čisto. Hvala za odgovore.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram se malo pohvalit... to je nastalo v 5ih urcah in pol.... je pa zaenkrat definitivno najvecji tattoo, ki sem/ga delau/delam...

...kot se na sliki vidi je del tattooja ze pobarvan, linije so pa pravtako ze vse zvlecene...

ce bo sreca dala bo naslednjic ze vse koncano... :)

manca.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker smo glih na javnem forumu in upam, da ni tema odprta samo zaradi slinjenja po tattoojih - upam, da dovolite, da rečem -

u, fak, kera psiho fora ... kako pa to pogrša žensko telo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa to pogrša žensko telo!

Ampak jo mora bit pa fora odzadi žgat, pa si medtem El condor pasa vrtet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker smo glih na javnem forumu in upam, da ni tema odprta samo zaradi slinjenja po tattoojih - upam, da dovolite, da rečem -

u, fak, kera psiho fora ... kako pa to pogrša žensko telo!

Vsak ma svoje mnenje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mashina:

Pogrsa...?? to je zelo relativno.... nekaterim so vsec debele zenske nekatrim pa suhe..... crnolaske al pa bjonde in tako naprej....

Drgac pa itak mas pravico izrazat svoje mnenje... he he ...celo zazeljeno je :)

Pa vendar se mi pa beseda "pogrsa" vseeno zdi mal premocna beseda.... njej je ta tattoo najlepsi na svetu in to je edino kar je pomembno...

tattooja naj se ne bi dalalo zaradi nekoga drugega.. ali pac???

.. pac tema o tattoojih ... jz pa vsake tolko prpopam kako slikco da ni tolko branja.. :rolleyes:

..pa da se tole pokazem k sm biu dons pridn... (urco pa pol dela....)

buco1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr ti tole delaš rintintin!!! Mam tud sam enga v mislih, ampak najprej pride na vrsto moja predelavca pa deli pol pa vse ostalo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Na žalost vreme ni ravno naklonjeno motorčkanju, je pa zato to čas pikanja.... Slikce povejo vse. V glavnem nikoli več k samooklicanim tattoo mojstrom. Z rezultatom zadovoljen glede na to kakšna packarija je bila prej. Zdej pa naprej veselo nastavljet kožo novim mojstrovinam....

post-20162-125554618226_thumb.jpg

post-20162-125554620279_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!