Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

¸Mislim da nisi kompetenten da daješ take izjave, vsi tattooatorji imamo licence in izkušnje da lahko opravljamo svoj posel,

tebi pa če ni všeč si poiščeš drugega izvajalca tattoo-ja in so cene temu primerne!!! Kritike sprejmem, ne sprejmem pa tvojih žaljivk, ker si še predstavljati ne moreš kaj pomeni biti tattooator.

ja imaste licence, ki jih dobite kako.....

daj malce dlje sem v tatto sceni kakor ti, tako da sem definitivno sem kompetenten kar se tega tice .

aja in se enkrat moja kritika je da ne znas tetovirat, kar sem se preprical v tvoji) oz od tvoje žene galeriji).....

vec pa na pm ce te zanima....

aja na kolikih tattoo konvencijah si bil oz bila

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tattooji so umetniško delo in si ne predstavljam kako lahko nekdo zagovarja svoj fail z argumentom "tako mi je bilo naročeno". Sorry, ampak ta tvoj fail nosi to nekdo na hrbtu celo življenje. Umetniška dela so unikatna. Saj enga škrata al pa metulja lahko narišeš na 1000 načinov, ne pa, da imaš šablono in piči.

Metuljčki, rožice, delfinčki inp stuff so itak "money make-ri" s katerimi majstri največ in najhitreje zaslužijo. Pravi in veliki motivi so žal redki.....

Se pa strinjam, da bo pravi mojster, preučil motiv, znal svetovat kako in kaj in kar je najpomembnejše -> če se mu bo zdelo da nekaj ni ok, tega tudi NE BO naredil. Ipak je končni izdelek tudi reklama, ki pove več kot 1000 besed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja imaste licence, ki jih dobite kako.....

daj malce dlje sem v tatto sceni kakor ti, tako da sem definitivno sem kompetenten kar se tega tice .

aja in se enkrat moja kritika je da ne znas tetovirat, kar sem se preprical v tvoji) oz od tvoje žene galeriji).....

vec pa na pm ce te zanima....

aja na kolikih tattoo konvencijah si bil oz bila

1. ne želim se prepirati s teboj

2. nauči se slovnične slovenščine

3. zvezdice so moje delo, druga slika mi je nepoznana

4. zaključi s svojimi komentarji in s 5tokramikimi liki, ker kot umetnik bi moral poznati osnove, ki pa so namen umetniškega ustvarjanja, ne pa fotokopirnega stroja!!!! To pomeni, da narediš sliko na umetniški način in se ne trudiš preslikati "zvezdo" kot bi to naredil fotokopirni stroj!!! Žal smo umetniki mnenja da se izražamo na svobodni način.

5. Za licenco ti nisem dolžna pojasnjevati, ampak ti vseeno povem, da jo imam in sem jo pridobila pred 6imi leti v Sloveniji, zanjo pa sem pošteno "plačala in preplačala, ni vredno tega denarja, ker vaja dela mojstra". IN SICER PRI OMERSI

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metuljčki, rožice, delfinčki inp stuff so itak "money make-ri" s katerimi majstri največ in najhitreje zaslužijo. Pravi in veliki motivi so žal redki.....

Se pa strinjam, da bo pravi mojster, preučil motiv, znal svetovat kako in kaj in kar je najpomembnejše -> če se mu bo zdelo da nekaj ni ok, tega tudi NE BO naredil. Ipak je končni izdelek tudi reklama, ki pove več kot 1000 besed.

Hvala, res je mojstri so tisti, ki naredijo končni izdelek, pa čeprav njemu "tattooatorju" osebno niso všeč. Easy money je na vdakem vogalu, pa naj si bodi to tattoo, pleskanje stene ali karkoli drugega, kar nam določeni mojstri lahko ponudijo!!! in vsi v vsem niso enako dobri. Zato se mi zdi po nivojem, da nekdo tako grdo skritizira nekoga samo na podlagi fotografij. Jaz osebno kot umetnica si tega zaradi svojega ugleda že nebi privoščila.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, res je mojstri so tisti, ki naredijo končni izdelek, pa čeprav njemu "tattooatorju" osebno niso všeč. Easy money je na vdakem vogalu, pa naj si bodi to tattoo, pleskanje stene ali karkoli drugega, kar nam določeni mojstri lahko ponudijo!!! in vsi v vsem niso enako dobri. Zato se mi zdi po nivojem, da nekdo tako grdo skritizira nekoga samo na podlagi fotografij. Jaz osebno kot umetnica si tega zaradi svojega ugleda že nebi privoščila.

LP

no slika pove vec kot besede....

za primerjavo se malce drugacen pajek

post-16508-0-66592700-1292528097_thumb.jpg

post-16508-0-76169500-1292528134_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no slika pove vec kot besede....

za primerjavo se malce drugacen pajek

žal mi je da se spuščaš na tak nizek nivo, čeprav ne poznaš ozadja prvega pajka na sliki, ki je namreč prekrivanje JNA znaka iz jugo scene. Se sprašujem, če bi s tvojim , sicer odličnim motivom pajka prekriu že obstoječi znak JNA.

Lp in prihrani svojo negativno energijo za kakšno drugo slabše leto!!!

Vse lepo in čim več lepih tattoojev v prihodnjih letih ti želi Tatooatorka SUZY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo povem... žalostno, da nekdo ki je umetnik ne sprejme delo drugega, pa čeprav dela podobne stvari... to pomeni da je ozko usmerjen in samo vase zagledan..škoda da obstajajo tudi takšni ljudje ki ne znajo pohvaliti ali vsaj dati spodbudno besedo nekomu, ki se trudi zaslužiti svoj kruh

zato pa gre svet v....k....

oj.. lej oprosti.. ni biu moj namen nobenega zalit... :) dalec od tega... sam recimo poglej moje izdelke pa svoje... pa s tem ne mecem luc nase.... sam se pac vidi se da se ukvarjas se z drugimi recmi. nohte mas recimo ful lepe, sam tattooji so pa.... no, kozmeticni.... jz mam za sabo umetnisko solo kjer sem se uciu risanja plus prijateljsko pomoc ko sm zacenjal, pri tetoverju, ki je priznan po evropi... (letos 2 mesto na evropskem tekmovanju v BW tattoojih) pa se vcasih se vedno namatram s kako slikco....

lej se enkrat oprosti.... nocm te spodbijat ali pa kakor koli dol tlact.... sam lej moje mnenje je (ko sm vidu unga pajka na rami), da si kozmetičarka, ki lahko naredi tattoo nisi pa tattoovator... (se enkrat lepo prosim ne me narobe razumet)

kar se pa mojega karakterja tice pa, vsi k so mel kontakt z mano lahko povejo da tvoj opis ne drzi najbolje...

pa se neki ker tvoja stran je reklama za avtopralnice, pa nohte, pa temptuje, pa neke nagradne lepotne pike itd...

super s tem ni nc narobe... zdi se mi celo zelo lepo da z mozem sodelujeta... resno..

ampak ne mores primerjat recimo mobitela, ki ma gor 12mp pa gps, pa predvajalnike itd (skratka multipraktik) z fotoaparatom (dslr) ki opravlja samo eno funkcijo...

dost je prepucavanja.. zdej je december pa veselje pa to :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je tema mal zašla ... eni majo radi črno .. eni belo .. vsi mamo radi Yamaho :P ... trg dela svoje ... mehankarji so taki in drugačni .. enim so eni všeč, enim pa drugi, enim pa noben ... tko da ...

mejmo se radi in si potetovirajmo organ :lol: ... veseli december je :kva2:

js še itak nimam nobenga tattooja na seb... razn mišic :lol:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal mi je da se spuščaš na tak nizek nivo, čeprav ne poznaš ozadja prvega pajka na sliki, ki je namreč prekrivanje JNA znaka iz jugo scene. Se sprašujem, če bi s tvojim , sicer odličnim motivom pajka prekriu že obstoječi znak JNA.

Lp in prihrani svojo negativno energijo za kakšno drugo slabše leto!!!

Vse lepo in čim več lepih tattoojev v prihodnjih letih ti želi Tatooatorka SUZY

zdele sm meu neki napisan pa ne bom objavu.... skratka prekrivanje je zelo tezka naloga tudi za izkusenega tattoovatorja tako da.... sm vidu ze velik slabse kot to.... sm ves... suzy... vcasih mors bit odkrit pa stranki povedat da pac nisi zmozen tega... pac ce ne znas ne znas.... (tole ni zalitev... vrjami da sem jz ze vec kot enkrat mogu nekomu rect: oprosti ampak... v tem ni nobene sramote)

dost prepucavanja... hitr dolge gate gor, pa kapo in rokavice pa na stante po kuhančka :D

Popravljeno . Popravil rintintin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo... js sm se prijavu za rintintinovo božično darilo :P .

Evo se še jst prijavil, čeprav motiv ni spešl, sam ga je pa cela znanost umestit med obstoječe motive:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj.. lej oprosti.. ni biu moj namen nobenega zalit... :) dalec od tega... sam recimo poglej moje izdelke pa svoje... pa s tem ne mecem luc nase.... sam se pac vidi se da se ukvarjas se z drugimi recmi. nohte mas recimo ful lepe, sam tattooji so pa.... no, kozmeticni.... jz mam za sabo umetnisko solo kjer sem se uciu risanja plus prijateljsko pomoc ko sm zacenjal, pri tetoverju, ki je priznan po evropi... (letos 2 mesto na evropskem tekmovanju v BW tattoojih) pa se vcasih se vedno namatram s kako slikco....

lej se enkrat oprosti.... nocm te spodbijat ali pa kakor koli dol tlact.... sam lej moje mnenje je (ko sm vidu unga pajka na rami), da si kozmetičarka, ki lahko naredi tattoo nisi pa tattoovator... (se enkrat lepo prosim ne me narobe razumet)

kar se pa mojega karakterja tice pa, vsi k so mel kontakt z mano lahko povejo da tvoj opis ne drzi najbolje...

pa se neki ker tvoja stran je reklama za avtopralnice, pa nohte, pa temptuje, pa neke nagradne lepotne pike itd...

super s tem ni nc narobe... zdi se mi celo zelo lepo da z mozem sodelujeta... resno..

ampak ne mores primerjat recimo mobitela, ki ma gor 12mp pa gps, pa predvajalnike itd (skratka multipraktik) z fotoaparatom (dslr) ki opravlja samo eno funkcijo...

dost je prepucavanja.. zdej je december pa veselje pa to :)

sej ni bil moj namen sebe dvignit v oblake, namen je bil dati reklamo zase, kakor jo imaš tudi sam. Tatooje imaš odlične, brez komentarjev, meni pa je pomembno da so moje stranke zadovoljne in se venomer vračajo nazaj. Moji tattooji niso kozmetični kot jih ti poimenuješ, so pravi, vendar niso tako zahtevni, da bi bili v primerjavo s tvojimi. Nikakor jih ne primerjam s tvojimi, zato me je prizadel tvoj nergativni odziv na moje delo, mislim da si dovolj odrasel da bi lahko sprejel tudi delo drugega umetnika. Novo leto se bliža, s tem tudi dobro razpoloženje, ki pa si ga ti žal meni in moji družini, ki se težko borimo za svoj kruh v vsej meri pokvaril. Hvala za takšno prednovoletno vzdušje.

Ne želim več razpravljati o tattoojih, lahko se menimo še o drugih vrednotah ki so človeku in družini pomembni, zato bi še dodala....vse najlepše ti želi družina, ki se ukvarja z vsem kar zna!!!

res ti želimo vse najlepše v prihodnjem letu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheheheh... pa kdo ti druzino napada.... :) hehehe.... k da sm grinch k ti je novo leto ukradu.... ccccc

suzy ti sploh ne ves kolk sm se jz prematru da sm do tuki prsu.... tud ti bos ce se ne bos obremenjevala... sam prosim ne s takimi ker noben ne vpleta tvoje druzine nikamor.... tko da se enkrat....prosim....

lej ce ne znas kritike sprejet pa tud prov... tole kar si tuki napisala je zaljivo.. in je primerno edino za zasebno sporocilo, ne me javno delat zlobnega pa narcisticnega...... lej moj skype je dean.bodyart pa me dej gor bova tm lahko kako rekla al pa na kako pivo sla.... kot sm ze parkrat prej reku... nocm nobenega zalit niti ni to moj namen....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte raj še kakšno mojstrovino gor poknt :D

A si se morau prjaut :O ... če mene s tattooji pokrivajo... pokrivajo mojstrovino :lol: ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pred kratkim nekaj kreativnega (2 obiska, sam je prjatu pa se nama nikamor ne mudi).... je pa nekje 90% koncano (manjkajo se detajli, mal bele barve pa kje se kaka senčka... )

150809_112324905503928_100001792583888_92940_3309392_n.jpg

sorry, sam slika je mal cudn izpadla.... :/ je blo pozno pa se mi ni dal komplicirat

Popravljeno . Popravil rintintin
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheheheh... pa kdo ti druzino napada.... :) hehehe.... k da sm grinch k ti je novo leto ukradu.... ccccc

suzy ti sploh ne ves kolk sm se jz prematru da sm do tuki prsu.... tud ti bos ce se ne bos obremenjevala... sam prosim ne s takimi ker noben ne vpleta tvoje druzine nikamor.... tko da se enkrat....prosim....

lej ce ne znas kritike sprejet pa tud prov... tole kar si tuki napisala je zaljivo.. in je primerno edino za zasebno sporocilo, ne me javno delat zlobnega pa narcisticnega...... lej moj skype je dean.bodyart pa me dej gor bova tm lahko kako rekla al pa na kako pivo sla.... kot sm ze parkrat prej reku... nocm nobenega zalit niti ni to moj namen....

je že ok

sem vesela zate , da si prišel tako daleč...

kritike sprejmem z veseljem , samo res ne na tak "tvoj" način!!!

nisem bila žaljiva do tebe, nikakor ni bil to moj namen...

za narcističnega si se sam poimenoval, tudi pomislila nisem v to smer!!!

pivo bom spila pa s svojimi, ki me podpirajo pri mojem delu

lp, suzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že ok

sem vesela zate , da si prišel tako daleč...

kritike sprejmem z veseljem , samo res ne na tak "tvoj" način!!!

nisem bila žaljiva do tebe, nikakor ni bil to moj namen...

za narcističnega si se sam poimenoval, tudi pomislila nisem v to smer!!!

pivo bom spila pa s svojimi, ki me podpirajo pri mojem delu

lp, suzy

aja, kar se družine tiče.....ne vem če jo imaš sam ampak zapomni si, vse kar v življenju delamo, delamo zase in za svojo družino, tisti ki jo imamo ( namreč imam 3 otroke) ZA KATERE MORAM POSKRBETI!!!! DRUŽINA JE NAJVEČJA VREDNOTA v življenju in ne TATTOO-ji, O KATERIH TOLIKO RAZPRAVLJAŠ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde sedaj pa dosti. Tema je o tattoojih ne pa o familiji. Krvavica, noben ni začel omenjati familije, dokler nisi ti začel oz začela.

Zmente se na PM

Popravljeno . Popravil Frips
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde sedaj pa dosti. Tema je o tattoojih ne pa o familiji. Zmenta se na privat.

tko je ... HOČEMO TATTOOJEEEEEEEEEEEEEEEE :010:010:010 .. slike gor ... na prsih, ritnicah in pod popkom me najbolj zanimajo :lol: ... (na ženskah, da nau pomote :P )

ja kaj nooo ... če me pa res :blush:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde sedaj pa dosti. Tema je o tattoojih ne pa o familiji. Krvavica, noben ni začel omenjati familije, dokler nisi ti začel oz začela.

Zmente se na PM

TEBE NI NOBEN NIČ VPRAŠAL ZAENKRAT, HVALA ZA TVOJ KOMENTAR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko je ... HOČEMO TATTOOJEEEEEEEEEEEEEEEE :010:010:010 .. slike gor ... na prsih, ritnicah in pod popkom me najbolj zanimajo :lol: ... (na ženskah, da nau pomote :P )

ja kaj nooo ... če me pa res :blush:

Če hočeš tattoo si ga dej delat !!! pri dean-u? je najboljši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš tattoo si ga dej delat !!! pri dean-u? je najboljši

kjer čm :naughty: in ja.. če bom... bom pri njemu ... in :?

res si se spustila pod vsako mejo ... ampak ... tvoj problem :winkiss: ... nikjer te nisem omenjal, želel sem samo slike gledat ... in mi res v teli temi ni za brat kdo se bori za preživetje in kaj mu največ pomeni v življenju in mi tud dol visi, tako da prosim moderatorje, da zbrišejo vse poste, ki nimajo veze s Tattoji ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!