Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

....

... u glavnm.... priblizuje se december... prazniki pa to.... in sem se odlocu da s5 podarim nekomu tattoo... moje bozično darilo za motosvetovca/ko... edini pogoje je, da mora biti tattoo večji od dlani, pa da me MORA motiv pritegniti..... ob tem pa velja omeniti da si pridrujem vsakrsno pravico iz kakrsnih koli razlogov zavrniti izdelavo tattooja...

.. tako da do 20ga decembra zbiram vase ideje/želje... zgubiti itak ne mores nic... vse kar rabis narediti je, da pošljes mail na dean.bodyart@gmail.com ki mora vsebovati osebne podatke: ime in vzdevek na forumu, starost, sliko zeljenega motiva (oz. sliko za referenco..wink.gif, ter na kratko kaki stavek kje na telesu bi to bilo in podobno... biggrin.gif

...moje stvaritve so pa na ogled na www.tattoo.co.nr ali pa na FB pod Dean Bodyart

lp......

kaj pa ta božiček :P:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na dopustu.. :) he eh he..... no ja sej je pol ze objavljeno tko da.. ja.... če dobim kak predlog k mi bo zanimiv, dobi nekdo novoletno darilo..... :)

se prav ideje na dean.bodyart@gmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jaz morem še enkrat poslat skico da bom lahko sodeloval? :whistle:

namig: motorhead :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuu jst bom tud letos probu...bo pa druga kot lansk let :) (Tista bo zgleda še mal počakala...)

Do kdaj je pa rok za prijavo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 23tega.... pol zmagovalec dobi darilni bon in datum po dogovoru.. ( na zalost ne bo mogoce nardit pred novim letom, ker enostavno nimam casa...)

ja se enkrat slikce poslat.... zaenkrat sm ze neki dubu k se mi dopade pa da vidim ce bom dubu se kak bolj zanimiv motiv.... (se enkrat: letos me mogooooce malo bolj zanimajo kaki portreti, pinup deklice, lobanje...)

(ocitno to ze počasi postaja tradicija... :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

humm.. zaenkrat morm rect da mi je hiltonova dias de muerto.... hummmm... zaznimiva.. :)

glede na to da se malce spoznam na tattoo sceno vem, kaj ti bo padlo takoj v oci.

Skull ... old varjanta...

Sugar... new....

dobra kombinacija....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

do 23tega.... pol zmagovalec dobi darilni bon in datum po dogovoru.. ( na zalost ne bo mogoce nardit pred novim letom, ker enostavno nimam casa.. .)

ja se enkrat slikce poslat.... zaenkrat sm ze neki dubu k se mi dopade pa da vidim ce bom dubu se kak bolj zanimiv motiv.... (se enkrat: letos me mogooooce malo bolj zanimajo kaki portreti, pinup deklice, lobanje.. .)

(ocitno to ze počasi postaja tradicija... :) )

Že kej znan zmagovalni motiv?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Jaz tut nisem, ampak vseeno odštevam kolikokrat grem spat :D. Pa da ne bom offtopic, pripenjam slikico za spočit utrujene oči. Lp vsem...

post-20162-0-71185500-1327064666_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!