Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

@ HILTON...Kdo je to popikal,Pero-MB?!

hahahahahahaha

ves kaj lahko pero dela.. intimo... pa ravne crte se tam se mu roke tresejo...

ne igor mursic--- krizevci

prlekija :closedeyes:

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo me preseneča, da zna biti nekomu problem odšeti recimo 300 evrov za stvar, ki jo bo nosil celo življenje :? Če se ne motim, so pri Jakuzah (tisti japonski gangsterji z odsekanimi prstki:) tetovaže statusni simbol, cena pa se meri v par deset tisoč evrih (umetnina je umetnina in kot taka ima svojo ceno ane :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo me preseneča, da zna biti nekomu problem odšeti recimo 300 evrov za stvar, ki jo bo nosil celo življenje :? Če se ne motim, so pri Jakuzah (tisti japonski gangsterji z odsekanimi prstki:) tetovaže statusni simbol, cena pa se meri v par deset tisoč evrih (umetnina je umetnina in kot taka ima svojo ceno ane :OK:

v bistvu ze ena roka pride 10.000€ z lahkoto........

paul booth , bob tyrel........ ali podobni umetniki......

v jodlariji je cena po uri tetoviranja....

malo boljsi tattoo studio 200€ pro stunde......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu ze ena roka pride 10.000€ z lahkoto........

paul booth , bob tyrel........ ali podobni umetniki......

v jodlariji je cena po uri tetoviranja....

malo boljsi tattoo studio 200€ pro stunde......

Že v Zg te pride pri Zeletu preračuno v ure nekaj čez 100e/ura

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... u glavnm.... priblizuje se december... prazniki pa to.... in sem se odlocu da s5 podarim nekomu tattoo... moje bozično darilo za motosvetovca/ko... edini pogoje je, da mora biti tattoo večji od dlani, pa da me MORA motiv pritegniti..... ob tem pa velja omeniti da si pridrujem vsakrsno pravico iz kakrsnih koli razlogov zavrniti izdelavo tattooja...

.. tako da do 20ga decembra zbiram vase ideje/želje... zgubiti itak ne mores nic... vse kar rabis narediti je, da pošljes mail na dean.bodyart@gmail.com ki mora vsebovati osebne podatke: ime in vzdevek na forumu, starost, sliko zeljenega motiva (oz. sliko za referenco...), ter na kratko kaki stavek kje na telesu bi to bilo in podobno... :D

...moje stvaritve so pa na ogled na www.tattoo.co.nr ali pa na FB pod Dean Bodyart

lp......

No konc je prijavljanja.... po temeljitem pregledovanju sta po mojem okusu izstopala 2 motiva.... in po tezki odlocitvi med Butnglavcom ter trojan69 sem se odlocu da tattoo prejme Butnglavc (motiv je lobanja na levi rami).... vec info pa na mail izbranega....

Vsem ostalim pa hvala za poslane maile, je bilo ene par zelo lepih motivov, ki bi se jih z veseljem lotu, sam lobanja... to je tko k otroku liziko podarit... :)

V glavnem bomo sliku tuki gor prpopal ko bo narejeno... lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No konc je prijavljanja.... po temeljitem pregledovanju sta po mojem okusu izstopala 2 motiva.... in po tezki odlocitvi med Butnglavcom ter trojan69 sem se odlocu da tattoo prejme Butnglavc (motiv je lobanja na levi rami).... vec info pa na mail izbranega....

Vsem ostalim pa hvala za poslane maile, je bilo ene par zelo lepih motivov, ki bi se jih z veseljem lotu, sam lobanja... to je tko k otroku liziko podarit... :)

V glavnem bomo sliku tuki gor prpopal ko bo narejeno... lp

čestitke zmagovalcu :worship: ... komaj čakam , da vidim lobanjo ;)

Moram jaz tudi proučit, kaj in kako bom svojga zlatga zmaya stetoviral, pa da nau bolel :P

Hvala rintintin za možnost zastojn tettoviranja :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst čestitam zmagovalcu trance_43_wavetowel2.gif

Rintintinu pa vsaka čast za tale praznični tattoo (gift economy in action :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej master.., da ne bom prej jst moje nove slike poknu gor :D

Aja..kaj ti meniš...glede tiste ideje, ki sem ti jo poslal po mejlu...Bi delal na notranji strani vbočen (vklesan) motiv ali izbočen? Nekako se nagibam na vbočenega, ker je notranja stran roke...

Zadevo mi bo delal sicer moj majster, ampak me vseeno zanima tvoje mnenje :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej, edina pomembna stvar pri izbiri motiva je da bos TI zadovoljen.... kar se tebi pac zdi lepse/bolj smiselno.... ipak bo to na teb do tistega vecnega pocitka...

moje osebno mnenje je pa definitivno vboceno.... kot bi bilo vklesano v kamen oziroma vdrto notr (kokr ce bi z nogo naredu vtis v neko zeloooo razpokano zemljo al pa kej podobnega), pa okoli zasenceno/dodelano da bi biu efekt kamna/zemlje itd.... pol lepo zapolnes mal vecje obmocje z mogoce ne tako velikim motivom.... pa se ostane ti lep prehod za nadaljevanje naprej (ce bi se slucajno kdaj odlocu se kej nardit)

da se nardit zeloooo lep tattoo.... sam to bota pa morala, pri komerkoli bos to delu, dorect pa nardit slikco pa tko....

sej sm reku... vsa ta mnenja/ideje vzami samo za nasvete/predloge ko se dogovarjas za tattoovatorjem.... upostevaj pa samo svojega...

....sam ma vsak majstr svoj stil in nacin dela tko da.... vse je relativno in vse je stvar dogovora.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje osebno mnenje je pa definitivno vboceno.... kot bi bilo vklesano v kamen oziroma vdrto notr (kokr ce bi z nogo naredu vtis v neko zeloooo razpokano zemljo al pa kej podobnega),

Itak se z vsem strinjam kar si napisal...Kar se pa citiranega tiče...točno tako sem tudi sam mislil, da je najbolje..me je pa vseeno mnenje zanimalo :D

Prpopam, ko bo narejeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak se z vsem strinjam kar si napisal...Kar se pa citiranega tiče...točno tako sem tudi sam mislil, da je najbolje..me je pa vseeno mnenje zanimalo :D

Prpopam, ko bo narejeno :D

no le dej... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

LP, mam eno vprašanje ... iščem ideje za tattoo, neki v zvezi z motorji, natančneje nek "stencil" ker bi si nadaljeval tatu ki ga mam na roki.

Torej če kdo pozna kako fajn stran z stencil tatuji (sm preguglo pa nc pametnega) al pa kak e-book oz neki podobnega ...

Za lažjo predstavo kk že zgleda moj tatu, pa v kakem smislo naj bi bil novi dalje (ne najdem original slike, ker sm na drugmo pcjo)

168284_120898931313178_100001792163695_130906_6753731_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP, mam eno vprašanje ... iščem ideje za tattoo, neki v zvezi z motorji, natančneje nek "stencil" ker bi si nadaljeval tatu ki ga mam na roki.

Torej če kdo pozna kako fajn stran z stencil tatuji (sm preguglo pa nc pametnega) al pa kak e-book oz neki podobnega ...

Za lažjo predstavo kk že zgleda moj tatu, pa v kakem smislo naj bi bil novi dalje (ne najdem original slike, ker sm na drugmo pcjo)

168284_120898931313178_100001792163695_130906_6753731_n.jpg

po moje da bo najbolje da se zapeljes do kakega tattooverja, a ti bo on svetovau.... pa potem po dogovoru se zrisu.. tko da.... kar bos pa po internetu najdu, sploh pa ze narejene stencile, ma pa zihr ze kdo narejeno tako da.....

Popravljeno . Popravil rintintin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP, mam eno vprašanje ... iščem ideje za tattoo, neki v zvezi z motorji, natančneje nek "stencil" ker bi si nadaljeval tatu ki ga mam na roki.

Torej če kdo pozna kako fajn stran z stencil tatuji (sm preguglo pa nc pametnega) al pa kak e-book oz neki podobnega ...

Za lažjo predstavo kk že zgleda moj tatu, pa v kakem smislo naj bi bil novi dalje (ne najdem original slike, ker sm na drugmo pcjo)

168284_120898931313178_100001792163695_130906_6753731_n.jpg

PS..... sory k smetim.... sam se nism prej spomnu.... k isces tematiko na motorje.... bimehanika pa to.... pogoogli za biomechanics, biomech in vse ostale podobne izpeljanke.... ce res ne druzga bos mogoce nadu vsaj kako idejo al pa kako sliko za referenco..... recimo....

biomehanika je tak lep motiv s katerim se da fuuul poigrat/ga izpeljat.... v glavnm.. stric google ve veliko... Chuck Norris pa ve vse.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja.. pa ker obljuba dela dolg... tuki je bozicne darilo :D

167598_123367777732974_100001792583888_157482_908300_n.jpg

madonca si se pa kar namatru :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS..... sory k smetim.... sam se nism prej spomnu.... k isces tematiko na motorje.... bimehanika pa to.... pogoogli za biomechanics, biomech in vse ostale podobne izpeljanke.... ce res ne druzga bos mogoce nadu vsaj kako idejo al pa kako sliko za referenco..... recimo....

biomehanika je tak lep motiv s katerim se da fuuul poigrat/ga izpeljat.... v glavnm.. stric google ve veliko... Chuck Norris pa ve vse.. :P

tnx! aja, pa morm pohvalit tvoje tatuje! res top izdelki! keep on (:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!