Skoči na vsebino

Tattoo


Anubis

Priporočene objave

Pa saj to ni navadna baba! A ne vidiš,da ma letance? biggrin.gif

Vsaka ma krila pa svetniški sij...trance_17_emot-angel.gif najpre pol pa...še kaj drugega zraste...evilgrin.giftrance_14_devil2.gifbiggrin.gif

Meni je všečen...grim.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred začetkom

post-21118-125667322438_thumb.jpg

in nekaj med delom

post-21118-125667338192_thumb.jpg

za zdaj so samo črte nasledni mesec pa še senčenje in gore pripopam sliko ko bo končanowhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, kaj za model si krapa pri treh ribnikih vjel, al ti ga je na pamet narisal?

ne z kolegovega ribnika je trance_25_naughty.gif

saj zaj na levo roko pa še ščuko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred začetkom

post-21118-125667322438_thumb.jpg

in nekaj med delom

post-21118-125667338192_thumb.jpg

za zdaj so samo črte nasledni mesec pa še senčenje in gore pripopam sliko ko bo končanowhistle.gif

kok bos pa dou za to tetovazo? :)kje se to tetoviras, ce ni skrivnost :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogu bi dat 2000€ prijatelska cena 700€ trance_25_naughty.gif turkotattoo worship.gif

kaj tebe paul booth tetovira ali pa kaksno podobno svetovno znano imeheadbang.gifheadbang.gif al pa kaki bob tayrel da ti za to kasira kao prijateljsko ceno 700€

daj ne nabijaj nekaj v 3 dni

glede na to da sem videl ze nekoliko xxxl tetovaz pa vem kaksne so cene pri nas in kaksne v evropi. ti ta tvoj samoklicani mojster ga vprašaj malo po zdravju.

no harih ti za ta dnar celi hrbet narediwhistle.gifwhistle.gif pa definitivno kvalitetnejse kot ta tvoj frend

tetoviranje je relativno drag šport...... ampak je fajncoffee.gif

se nabere čez leto ja unsure.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj tebe paul booth tetovira ali pa kaksno podobno svetovno znano imeheadbang.gifheadbang.gif al pa kaki bob tayrel da ti za to kasira kao prijateljsko ceno 700€

daj ne nabijaj nekaj v 3 dni

glede na to da sem videl ze nekoliko xxxl tetovaz pa vem kaksne so cene pri nas in kaksne v evropi. ti ta tvoj samoklicani mojster ga vprašaj malo po zdravju.

no harih ti za ta dnar celi hrbet narediwhistle.gifwhistle.gif pa definitivno kvalitetnejse kot ta tvoj frend

se nabere čez leto ja unsure.gif

No samooklicani mojstr ima 20 let izkušen...hodi po predavanjih in tečajih po tujini sploh pa kaj bi ti govoril če si tak lajik da greš to naprej metat aja ne za tattoo sem dal 55€ dubu sm ga pa v chupa chups liziki whistle.gif

pa lep sončen dan ti želim fredyjecar.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No samooklicani mojstr ima 20 let izkušen...hodi po predavanjih in tečajih po tujini sploh pa kaj bi ti govoril če si tak lajik da greš to naprej metat aja ne za tattoo sem dal 55€ dubu sm ga pa v chupa chups liziki whistle.gif

pa lep sončen dan ti želim fredyjecar.gif

ja in pol ti ona vojolčna krava zavije čokolado pa to.

aja laik je bil pod iglo enih 100 ur ze nekje. videl par konvencij o katerih tvoj mojster lahko sanja.

pa glede na tvoje slike( ozadje mislim da je tattoo studijo tuvi porihtan) pa to .

glede na to da vem kaksne so cene mojstrov ala paul boot pa bob tayrel itn......

mi ne prodajaj buč.

aja zgleda ze tako ko da si ga v čupačups liziko dobo. ampak tista nalepka gre vsaj dol, ti bos pa to celo zivljenje nosil otrok trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pa ni, pa nehaj!!!!

ej res te bom mogo na pir povabit, da te lahko enkrat na lape vkresnem trance_25_naughty.gif

ja pa je. pa nehaj whistle.gif

pa da ti skušo še pokazem trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi si pa dal čez obraz naredit tatoo bruslija, pa črne lase našopat v lobanjo.... a bi to šlo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale čez roko je zakon. Jst mam tud že neki časa enga v glavi. Ampak bo treba počakat do konca študija da se mi mal finančno stanje poprav(zenkrat sam brzgotine zbiram hehe). Bo pa zadeva čez cel hrbet, mogoč mal velik za prvi tato sam že kr ene par let razmišlam o nem pa še neki časa bom tko da pomoje ne bo problema.

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!