Skoči na vsebino

Tank torbe - magnetne, klik sistemi itd..


Cegi

Priporočene objave

WhiteWolf, jest imam praktično enake, samo da namesto moto detail gor piše louis.Lanskoleto sem jih naročil, milim da za okoli 25€. Sicer jih še nisem bolj konkretno sprobal, se mi pa zdijo kar uredu. Sam sem si naredil še tak "nosilec" oz. distančik, da torbe lepo stojijo pri strani,da ne silijo pod motor. Tanktorbo imam pa malo manjšo, pa mi vseeno zadošča za spravt notr cunje za par dni, tako da je tistale sploh fajn.

60€ je res ugodna cena, če bi pa lahko dobil od louisa, bi blo pa še ceneje, samo trenutno nič nimajo očitno...

Še ena slikca kako na moji zgleda...post-11961-126570390034_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, Te stranske torbe so kar ok, tud za pritrdit ni problema, spraviš noter dosti. Edino kar je, jaz sem jih pustila gor kak mesec, pa se je na barvi malo poznala črta, kjer je gumiran rob pajsal plastiko, je pa res, da so bile kr oreng zategnjene, tko da tud pr 130+ ni nič opletalo. Za tank torbo pa tko kot Cartman pravi, pena spodaj je fajn, jaz sem tanktorbo od motodetaila to poletje mela skoraj skoz gor (pa nč pucala mad.gif ) tko da se eni dve praski poznata.

Ker sem majhna, dvonadstropna torba ne pride v poštev (ne dosežem balance), mi je letos za na počitnice kolega posodil original Yamahino, ki se dvigne v dvonadstropno samo na eni strani, tako da še vedno tud na števec vidiš. Sem bila strašno presenečena, koliko cunj sem stlačila vanjo, pa še ful udobno se je vozit tako, da se lahko z glavo nasloniš na torbo trance_43_wavetowel2.gif

yamah.bmp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vprašanje glede nosilcev stranskih kovčkov oz. tekstilnih torb. Naročen imam SET TANK TORBE IN TEKSTILNIH TORB, zato me zanima montaža stranskih tekstilnih torb na motor FZ6S.

POUDARJAM, da bi imel nameščene stranske nosilce in stranske tekstilne torbe le izjemoma (takrat ko bi se odpravil na morje, potovanje ipd.. )...

Kot gledam imam dve možnosti.

1. možnost je nosilec in kit za stranske TEKSTILNE TORBE(STRANSKI NOSILCI in KIT ZA PRITRDITEV NOSILCA)

Montaža in demontaža mi tukaj po sliki sodeč zgleda hitra in enostavna...

2. možnost je nosilec za stranske TORBE GIVI

Se sploh da imeti tekstilne torbe na nosilcih za stranske kovčke GIVI? V tej smeri razmišljam, če bi slučajno kdaj želel nabaviti stranske GIVI KOVČKE.

Kako je z montažo/demontažo stranskih nosilcev za stranske kovčke GIVI. Je hitra, enostavna?

RAZLIKA V CENI za 1. in 2. MOŽNOST JE MINIMALNA, bolj kot cena sta mi pomembna izgled in enostavnost (hitrost) montaže/demontaže stranskih nosilcev.

3. možnost: So morda lahko stranske tekstilne torbe pritrjene na motor brez stranskih nosilcev?

Upam, da se bo komu to dalo prebrat in odgovirti. HVALA worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem same pohvale, tako da bom kar vzel ta komplet. Hvala za mnenja.

Jaz imam take stranske torbe iz goratexa (Lyis) in sploh nisem bil z njimi zadovoljen enkrat sem jih uporabljal in to na daljši turi po Jugi ca 3K kil.Bile so vedno vse umazane še posebno je bil problem za očistit črn šmir od mazanja verige.Tudi s pričvrstitvijo je problem vedno vse dodatno povezat dočim kufer samo klik pa je gor ali pa dol.Jaz bi ti svetoval kupi si raje kufre res da so malo dražji vendar jih lako uporabljaš skoraj za vsak motor zamenjaš(kupis)nove samo nosilce.Razmisli!:hmm:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vprašanje glede nosilcev stranskih kovčkov oz. tekstilnih torb. Naročen imam SET TANK TORBE IN TEKSTILNIH TORB, zato me zanima montaža stranskih tekstilnih torb na motor FZ6S.

POUDARJAM, da bi imel nameščene stranske nosilce in stranske tekstilne torbe le izjemoma (takrat ko bi se odpravil na morje, potovanje ipd.. )...

Kot gledam imam dve možnosti.

1. možnost je nosilec in kit za stranske TEKSTILNE TORBE(STRANSKI NOSILCI in KIT ZA PRITRDITEV NOSILCA)

Montaža in demontaža mi tukaj po sliki sodeč zgleda hitra in enostavna...

2. možnost je nosilec za stranske TORBE GIVI

Se sploh da imeti tekstilne torbe na nosilcih za stranske kovčke GIVI? V tej smeri razmišljam, če bi slučajno kdaj želel nabaviti stranske GIVI KOVČKE.

Kako je z montažo/demontažo stranskih nosilcev za stranske kovčke GIVI. Je hitra, enostavna?

RAZLIKA V CENI za 1. in 2. MOŽNOST JE MINIMALNA, bolj kot cena sta mi pomembna izgled in enostavnost (hitrost) montaže/demontaže stranskih nosilcev.

3. možnost: So morda lahko stranske tekstilne torbe pritrjene na motor brez stranskih nosilcev?

Upam, da se bo komu to dalo prebrat in odgovirti. HVALA worship.gif

Za 1. in 2. možnost ne bi vedela, ampak prednost teh tekstilnih je ravno v tem, da ne rabiš nobenih nosilcev in jih lahko namontiraš na čist vsak motor. Je pa res, da če voziš še sopotnico, je fajn pogledat, če lahko kljub torbam sedi zadaj. Pri mojem je to potem praktično nemogoče.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. možnost: So morda lahko stranske tekstilne torbe pritrjene na motor brez stranskih nosilcev?

Upam, da se bo komu to dalo prebrat in odgovirti. HVALA worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

.......in to ima veze z magnetnimi tank torbami - kaksno ze?

in se lahko kontroliras in ne nabijes v vsako mozno temo da nekaj isces? za to so OGLASI.

hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......in to ima veze z magnetnimi tank torbami - kaksno ze?

in se lahko kontroliras in ne nabijes v vsako mozno temo da nekaj isces? za to so OGLASI.

hvala.

Hvala za zelo lep odgovor odkod ime moderator...................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razdri kaksen star trdi disk. noter so magneti, da torbe z motorja ne dobis vec. :naughty:

resno? star star disk, še 5.25 inče? al vsak odslužen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak trdi disk ima magnete, stari, novi, vsi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Imel bi eno vprašanje....

Dobil sem mini magnetno tank torbo (cca. 6 L) za na rezervoar cestaka predvsem zato, da bi v njej imel denarnico, GSM, prvo pomoč, ki nikakor ne gre pod sedež :@ Ker je to moja prva tank torba, me muči dilema kako se pravilno namesti, da me med vožnjo (tudi po kolenu) nebi slučajno motila?

Glede na obliko je najbrž vseeno ali je torba obrjena proti tebi ali stran od tebe? Kje pa se napeljejo oni trakovi, ali pod sedežem ali spredaj pod tankom? Bila pa naj bi nekje nad pokrovom goriva ane? Ponavadi so zraven kakšne skice "varne" montaže, vendar jaz sem dobil brez tega listka. :( Je pa drugače torbica Modeka Tiny, če kdo pozna slučajno..

Drugače vem, da obstajajo torbe tudi za na sopotnikov sedež, vendar imam raje torbo pred sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš kakšno sliko te tank torbe?jaz tudi iščem eno malo tank torbo, da bi imel notri telefon in take drobnarije

Popravljeno . Popravil Aless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš kakšno sliko te tank torbe?jaz tudi iščem eno malo tank torbo, da bi imel notri telefon in take drobnarije

Zdravo.

Tank torbo za mobitel in telefon sem kupil v Louisu za cca15 eur. Imam jo že kar nekaj časa, tako da priporočam.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tole mam jaz http://www.modeka.de/trace_final_detail.php?site=111006 glede montaže pa mislim, da sm jo tudi zruntal in je tako kot je sedaj slikana ravno kontra obrjena, kot pride v resnici. tist trak se napelje spredaj pod tankom, ne pa pod zicem ane? drugače sama torbica je pa zakon, edino nekak si jo še moram dati na motor, da se bom lahko normalno vozu s cestaku, se pravi da me med vožnjo po kolenu ne bo motila. je že kdo prakticiru kolenčkanje s tank torbo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nima spodaj magneta?

jaz sem bil naložen s tank torbo na tanku in še eno pripeto na zadni zic pa je šlo čez kočevko normalno kot da bi bil brez...

(nisem na svojem računalniku, da bi naložil sliko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta moja tank torba modeka tiny ima sicer 4 magnete + trak za privezat, vendar so ti magneti na vsaki strani torbe po eden in ne direkt pod torbo ampak so na nekih pasovih ali kako bi rekel, da objameš tank. ker pa se dajo magnetki ven vzeti, jih bom malo drugače razporedil, ker imam pol tanka plastičnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pas lahko spraviš v torbo ali pa ga razpelješ vn. Kupil sem jo v Trgomoto - Krško za 20€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!