Skoči na vsebino

Tank torbe - magnetne, klik sistemi itd..


Cegi

Priporočene objave

Upam da je tema še aktualna. Tudi sam kupujem magnetno tank torbo in me zanima kako se kaj obnese takšna cca. 17 literska. Zanima me kako je kako je kaj z lakom po kakšnem letu uporabe, ter kako se kaj obnese ko je napolnjena in visoka. Imam pa Z-ja.

Če ima kdo kakšne izkušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pod torbo si nabaviš tanko prozorno folijo, ki jo napopaš na rezervoar in imaš mir.

Super hvala. Bom povprašal za folijo. Verjetno jo imajo v kaki moto trgovini.

Sedaj moram še preizkusiti kako je z velikostjo. Nočem imeti prevelike, da ne bi videl čez in da bi bila nepraktična, ter premajhne da ne bi ničesar sprevil v njo.

Vem da je to kar nekaj zahtev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekatere torbe so take, da imajo 1 prostornino, lahko pa jo povecas cca se 1x vec

Sem gledal takšne ja, ki se dvignejo. Čeprav sem sedal se malo "zagrel" za mehke torbe ki se dajo zadaj pod sedeže. Nekako pa tudi nisem navdušen, nad tem da ti visi iz motorja dodatna obremenitev :D

Očitno bo kar proces iskanja in odločevanja ali magnetna torba ali stranska mehka ali nahrbtnik , ali vse skupaj. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gotovo boljš da ti "visi" pr strani kot pa da ne vidiš niti na števc!

Se strinjam, da ni priročno, verjetno kar moteče. Nekaj bom moral najdi vsaj za kak dvodnevni izlet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, da ni priročno, verjetno kar moteče. Nekaj bom moral najdi vsaj za kak dvodnevni izlet :D

imam isti motor kot ti iste barve :) mater ker hud motor :), imam heldovo 3 nadstropno :) magnetno torbo, lahko mam samo folijo za zemljevid,lahk dodaš en del, al pa še tretji del,samo enkrat sem porabil celotno 3.nadstropno torbo in se je glih išlo, da sem videl lepo na števc. tk da je super...model pa nevem točn kater je ker sm rableno kupu...sm pa ful zadovoln, velik placa polno predalčkov...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam isti motor kot ti iste barve :) mater ker hud motor :), imam heldovo 3 nadstropno :) magnetno torbo, lahko mam samo folijo za zemljevid,lahk dodaš en del, al pa še tretji del,samo enkrat sem porabil celotno 3.nadstropno torbo in se je glih išlo, da sem videl lepo na števc. tk da je super...model pa nevem točn kater je ker sm rableno kupu...sm pa ful zadovoln, velik placa polno predalčkov...

lp

Hehe. Sem pa gledal te Heldove torbe.Saj najbolje je direkt sprobati na motorju. Bom poiskal nekaj takega kot praviš da imaš ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

¸Lak ni problem.

Ne uporabljam nobene folije itd...

Imam dvojno torbo, se pravi drugi del se z zadrgo zapne na prvega.

Placa ogromno, lak po 4 letih uporabe lih tak kot je bil, magnet drži tudi dvojno torbo

pri 180 kmh na AC.

Lih sva pršlaiz dopusta na Hvaru in brez te torbe bi bila jeba, pa čeprav mam kufer tudi zadaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, da ni priročno, verjetno kar moteče. Nekaj bom moral najdi vsaj za kak dvodnevni izlet :D

no je pa res da na tvojemu ne more tolko motit kot na mojemu, k se pol malo "uležeš" na tank pa se vse neki premika :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

¸Lak ni problem.

Ne uporabljam nobene folije itd...

Imam dvojno torbo, se pravi drugi del se z zadrgo zapne na prvega.

Placa ogromno, lak po 4 letih uporabe lih tak kot je bil, magnet drži tudi dvojno torbo

pri 180 kmh na AC.

Lih sva pršlaiz dopusta na Hvaru in brez te torbe bi bila jeba, pa čeprav mam kufer tudi zadaj :)

Slučajno veš kakšno prostornino ima torba. Ne vem kaj naj gledam 10-15 ali 17 naprej..

Da bom lahko spravil kaj v njo in da ne bo visoka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no je pa res da na tvojemu ne more tolko motit kot na mojemu, k se pol malo "uležeš" na tank pa se vse neki premika :P

Saj to je res ja. Pač za dolge ture si bi namontiral gor. Itak je drža na mojem mal drugač tk ko si rekel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to je res ja. Pač za dolge ture si bi namontiral gor. Itak je drža na mojem mal drugač tk ko si rekel.

če čš se lahk oglasš pa pogledaš torbo če ti bo kej pomagal....piš na zs če boš za....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Prodam malo rabljeno 3 delno tank torbo Wintex s protidežno zaščito. Pritrjevanje z magneti ali z gurtnami. Ponubde in vprašanja na ZS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še slike

 

 

Prodam malo rabljeno 3 delno tank torbo Wintex s protidežno zaščito. Pritrjevanje z magneti ali z gurtnami. Ponubde in vprašanja na ZS.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus,če bi mel svojo neb rabu fehtat

sj jo mam ... ampak tok paše iz druge jest ;) ... js jo imam na podkuci :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj jo mam ... ampak tok paše iz druge jest ;) ... js jo imam na podkuci :krneki:

kolk jz vidu maš raj kafe in čvape

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

attachicon.gifDSC05125.JPGattachicon.gifDSC05126.JPG

Še slike

 

 

Prodam malo rabljeno 3 delno tank torbo Wintex s protidežno zaščito. Pritrjevanje z magneti ali z gurtnami. Ponubde in vprašanja na ZS.

Maus prjatu, iz te torbe ne bo več sendvičev. Sedaj bomo jedli iz tvoje. :OK:   Je prodana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Jst se odločam za nakup magnetne torbe pa me zanima kakšne mate kej izkušne z njimi pred vsem če poškoduje kej tank oz barvo ?? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzameš tisto, ki ti je všeč. Fajn je, da ni preveč cotasta, pa da lepo paše na rezervoar, kar je pri novodobnih dizajnerskih zmaskih od tanka lahko težava. Pri meni je to najbolj uporabljen kos za shranjevanje... dežjak, voda, rezervne rokavice, pa si hitro na taveliki. Pa da se lahko gor zatakne zemljevid ko se gpsu odfuzla. Na dolgi rok (50K km), se nabere na tanku kakšen ris, ampak nič takšnega, da polir pasta nebu rešla. Lahko nalepiš na rezervoar prozorno folijo. Men se to vredu obnese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se odločam za nakup magnetne torbe pa me zanima kakšne mate kej izkušne z njimi pred vsem če poškoduje kej tank oz barvo ?? :)

Žijo!

Jaz imam na tanku dve nalepki v barvi tanka(lahko pa tudi brezbarvne), da se magneti ne drajsajo po barvi. Pod magnet ti včasih pride kak kovinski prah ali delček, kateri ti lahko poškoduje barvo. Magneti so sicer skriti v žepkih blaga in pod kako mehko podlago, pa vseeno se ti lahko kaj gor prime.

Drugače pa imam za daljše fure veliko - http://www.modulemoto.co.uk/user/products/large/lrgscaleGivi-Tank-bags-T480-EASYLOCK-1.jpg,

za dnevna potovanja pa malo GIVI-jevo - http://images.esellerpro.com/2189/I/222/24/medscaleGivi-Easy-Range-T481-Soft-Tank-Bag-1.jpg

Dobiš pa tudi torbe s TANKLOCK pritrditvijo - Nastavek privijačiš na odprtino/pokrov za tankanje in se enostavno torbo klikne gor - tule je en tako lepo poslikal: http://www.sport-touring.net/forums/index.php?topic=67000.0 O tem sistemu ti bo pa kdo ki jo uporablja kaj več povedal. Videl sem že, probal pa ne.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!