Skoči na vsebino

Forumsko srečanje XVI - 17.5.2003 RIBNO


Priporočene objave

Če bo lepo vreme, vas prideva malo pogledat. Potem pa še malo na Bohinj, tam prespati, potem pa drug dan v Minimundus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cacy prosim Natašo zbrisat s seznama, ker žal ne more zravn!!! :(

Zame pa še vedno velja!! ;)

Hvala!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jest se bom naslikal v Ribnem! Prilepi me na seznam. ;) :rolleyes: B)

Popravljeno . Popravil master 007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

C c c otog  :P  Za to pa res ne rabiš tak daleč it!!!

:o hihi ;)

LP Jaša, Honky

Jasa, a bi ti men kozmetični kovček pelal? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je žal 200 %. ampak ne bom mogel prit, saj bo tašča na ta dan praznovala 80 let. Sej bi jo s seboj vzel, ampak ne bo hotla it ta prav cajt domov.

Če ne bom v zidanc mesa peku, bo pa žena jezna....

Pa drugič...

Lepo se mejte, vam bom ornk fovšn...

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno :D pridem tudi jz in moja polovica pogledat :D ........verjetno, ker imam rd pa je treba bit še na drugih koncih B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

;) kaj pa spored ..se je že kaj spremenil? B)

mislim, da *kakor si bomo naredili, tako se bomo imeli* ... z zeljami in predlogi na plan! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena prošnja: a si bi lohka kje izprosu pr kermu ta zadn zic za tisto "ralaksacijsko" turco :unsure: :unsure:

častim pjačo ali dve, pilotu,

<ksesenismpelustapravmumotorjem>

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

;) kaj pa spored ..se je že kaj spremenil? B)

mislim, da *kakor si bomo naredili, tako se bomo imeli* ... z zeljami in predlogi na plan! :)

kdaj se pa moramo kaj narisat B) na Ribnem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta sorry, ker tole čekiram bolj poredko, nekaj časa sem bil odsoten,... računalnik doma je omagal,..... v službi se šibim pod težo odgovornih nalog :rolleyes:.....

Jaz predlagam takle spored, zberemo se do 11.00 ure, okol pol dvanajstih Climber s svojim "štrikom" organizira "tradicionalno" vlečenje. Okoli 12.00 pa gremo na eno krožno vožnje preko Boh. Bistrice - Pokljuke - mogoče do Pristave nad Jesenicami (narcise) in nazaj v Ribno. Pol pa tam na placu, kakor vsak hoče.....

Ne vem, samo predlagam.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta sorry, ker tole čekiram bolj poredko, nekaj časa sem bil odsoten,... računalnik doma je omagal,..... v službi se šibim pod težo odgovornih nalog :rolleyes:.....

Jaz predlagam takle spored, zberemo se do 11.00 ure, okol pol dvanajstih Climber s svojim "štrikom" organizira "tradicionalno" vlečenje. Okoli 12.00 pa gremo na eno krožno vožnje preko Boh. Bistrice - Pokljuke - mogoče do Pristave nad Jesenicami (narcise) in nazaj v Ribno. Pol pa tam na placu, kakor vsak hoče.....

Ne vem, samo predlagam.........

verjetn sem zelo hitr prebral in sem spregledal - Kdaj je striptiz? :D :D :P <_< :rolleyes: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....dva......................va.... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo udart eno skupinsko voznjico do Bleda in pridmo skupi na piknik. Kdor je za in prihaja iz ali mimo Domzal, naj se ustavi na prvi bencinski crpalki (iz smeri LJ) da gremo skupi. Zbral bi se okolj 10.15 in nekje ob 10.30 pa jo mahnemo na cevape.

Da se mal potreniramo skupinsko voznjo, pa da bo mal bolj pestro. Gremo pa cist lagano. Ce je kdo za, naj napise, da ne bom brez veze cakal :)

Pa kopalk ne pozabt, se gremo kopat :P :lol: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo udart eno skupinsko voznjico do Bleda in pridmo skupi na piknik. Kdor je za in prihaja iz ali mimo Domzal, naj se ustavi na prvi bencinski crpalki (iz smeri LJ) da gremo skupi. Zbral bi se okolj 10.15 in nekje ob 10.30 pa jo mahnemo na cevape.

Da se mal potreniramo skupinsko voznjo, pa da bo mal bolj pestro. Gremo pa cist lagano. Ce je kdo za, naj napise, da ne bom brez veze cakal :)

Pa kopalk ne pozabt, se gremo kopat :P :lol: .

Glede na željo da smo okol 11 h tam bi bla ura 10.00 iz črpalke bol primerna!!!Če gremo res nalagano!!Sam predlog!!! :rolleyes: Kopalke so pa moja osnovna garderoba tako da..........................juhu kopal se bomo :rolleyes: B) ;) :P :D ..............................Pridem!!!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo res čist lagano pol pridem tud jast,

čeprav mislm, da bo to zame še vseen mal prehitr.

_______________________________________

Počasi se še v Ribno pride.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!