Skoči na vsebino

Moto trgovine - Avstrija


Jasa

Priporočene objave

ne ne.  MAZDA muss sein. :D

 

me pa cudi, da wunderlich ali hornig nimata nic.

ok, pogledal res ni nic. v bistvu niti ni cudno, TM in copyright zadeve. probaj pri uradnem BMW dealerju (sam bo draaaaaaaaaaaagoooooooooooo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Živjo!

 

Glih delam izpit za motor pa me zanima kakšne so kaj cene opreme v Avstriji, ker sem slišal, da je dosti bolj ugodna oprema in me zanima, če ve kdo kakšno Avstrijsko spletno stran?

 

Me pa tudi zanima katera je kakšna dobra ampak ne draga oprema? Pač, da ne plačas znamke dodatno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja primerjaj cene, saj ti je dal link :) al naj ti gre še kdo gor kupit?

 

Naročiš lahko tudi preko spleta, poštnina je nizka, razen če moraš probat prej ali bolj točno videti.

 

Gori je ceneje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

 

Glih delam izpit za motor pa me zanima kakšne so kaj cene opreme v Avstriji, ker sem slišal, da je dosti bolj ugodna oprema in me zanima, če ve kdo kakšno Avstrijsko spletno stran?

 

Me pa tudi zanima katera je kakšna dobra ampak ne draga oprema? Pač, da ne plačas znamke dodatno.

 

Po tvojem vprašanju sodeč, da ti nekdo napiše internetno stran v Avstriji, imam občutek ne samo to, da ravno delaš izpit za motor, temveč, da ste pred kratkim dobili tudi internet!!

 

Stric Google ve vse, tako da malo se podvizaj in brskaj .... tudi na tem forumu boš dobil kar nekaj odgovorov če se boš malo poglobil v iskanje informacij, tako da ne čakaj, da ti vse "serviramo na krožniku".

Glede na to, da si sam ne znaš pobrskat za informacijami se fprašam, če se boš znal organizirat za kakšen izlet? Pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm najbrž forumi obstajajo, da postaviš vprašanja. Če bi Google vse vedel potem ne bi bil na tem forumu. Vsak ima svoje mnenje. Nevem zakaj bi zdaj moral postati nek poznavalec vsh znamk in oprem preden začnem sploh vozit.

 

@Snecer Slišal sem, da je Probiker dobra oprema za malo denarja pa me zanima, če veš kako se primerja s kakšno drugo opremo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOBRA oprema, je tudi draga oprema. Veliko ljudi je že kupilo kvazi dobro poceni opremo in so hitro skapirali, da ni to to in si potem kupili priznano znamko dobre opreme, tako da so potem kupili dvakrat, torej, zelo drago. Če že zdaj šparaš pri opremi, potem se sploh ne zavedaš, kako drag je motorizem in se zaletavaš z glavo skozi zid.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Demon saj nisem rekel, da je poceni. Samo imaš najbrž firme, ki imajo isto kvaliteto kot neka druga ampak pri eni plačaš znamko dodatno ali se motim? Katera bi bila recimo kvalitetna oprema, da drži da ne po po letu že razpadla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja primerjaj cene, saj ti je dal link :) al naj ti gre še kdo gor kupit?

 

Naročiš lahko tudi preko spleta, poštnina je nizka, razen če moraš probat prej ali bolj točno videti.

 

Gori je ceneje...

Ne bo čisto držalo  :klicaj:  pred dvema tednoma sva za boljšo polovico iskala škornje in ker sva blizu Lj, sva začela tu: TC, BS, KMC, Laba, ... Ugotovila sva, da je ženska moto oprema v SLO očitno nujno zlo in jo prodajalci "držijo" le posamezen kos, toliko da jo imajo ..., ampak nazadnje sva v Labi le našla nekaj, kar bi ji ustrezalo (Alpinestars, moški model, seveda !!) Malo sva se še poskusila pogajati za ceno, vendar več kot 5% popusta nisva "zdilala". In ko sem doma preverjal ceno dotičnega modela škornja na spletu, sem bil zelo (prijetno) presenečen - VSI ponudniki, ki jih navajate (Louis, HG, TC moto, in še nekaj teh) tega modela so imeli občutno višje cene!! :kva1:  Sicer sem res našel ponudbo, ki je bila 10-15 € cenejša, vendar če prišteješ še stroške pošiljanja, ter prednost, da pri nas lahko opremo pomeriš - zmagajo naši ponudniki :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje izkušnje so take: Če se ti ne mudi počakaj na razprodaje (pri nas ali v tujini) . Stvari si prej ogledaš in pomeriš, potem pa počakaš da je cena "prava" .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi tujina ali Slovenija prideš na konc s ceno na isto. Še vedno pa ne vem katera je kvalitetna firma?

Načeloma so vse priznane znamke dokaj kvalitetna roba. Sam imam izkušnje z Dainese, Alpinestars in Berik, kar nekaj mojih prijateljev pa tudi z Arlen Ness. Okoli čelad pa Shoei, Arai, Schubert, Nolan, X-lite, Agv..... Tega je OGROMNO, neke Probiker pa kaj pa vem kaj še obstaja jaz osebno nebi kupoval, ker tudi tiste znamke znajo biti drage..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam ti, da obiščeš enkrat trgovino louis.de v Grazu ali Beljaku, kjer ti je bližje. Velika izbira, določeni artikli smešne cene in vse na enem mestu.

 

Pri nas niso tako založeni, majhne trgovine in slovenske cene.

 

Lahko dobiš čelade za smešne cene (firme seveda, npr. Nolan, ki dela posebej za lujza)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa nolan dela posebej za louisa? res me zanima

 

Kaj misliš da dela Nolan posebej za lujza? Sendviče morda?

Kakšno fprašanje je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj misliš da dela Nolan posebej za lujza? Sendviče morda?

Kakšno fprašanje je to?

ja točno to  ! a to une s posebno al tirolsko? ? prvič slišim da dela čelade posebej za louis pa me zanima kere!

eno piko sem prej pozabla, pa z velko začetnco napisat, če nis razumu. mogoče manjka še en vprašaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja točno to  ! a to une s posebno al tirolsko? ? prvič slišim da dela čelade posebej za louis pa me zanima kere!

 

 

Odvisno za kateri lujz gre ... za graškega delajo sendviče z graško za celovškega pa z klagnfurtsko salamo.

 

Kot si lahko razbrala, gre za čelade znamke Nolan, ki so res ugodne.

 

 

Nalepko na zadnji strani.

 

 

Točno tak ... pač piše zadaj spešel edišn za lujza ... drugače je pa Nolan itak Nolan.

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je to res, da je tam zelo ceneje? Me pa tut zanima kaka firma, ki ni draga je pa dobra zascita?

Hm... si sploh pogledal strani? Glej -nekaj stvari je ceneje, nekaj dražje... Odvisno, kaj iščeš in v kakšnem cenovnem ali kvalitetnem rangu. Robo iz Louis programa lahko naročiš tudi preko TRG d.o.o., Polo robo lahko pri Yogiju naročiš (Vinska gora pri Velenju)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!