Skoči na vsebino

Ko se skuter na ogled postavi...


jrk0

Priporočene objave

Uuuuuuuuuu...te bomo ze slikali pa snemali ko biki :D :D :D :D :D

Snemali boste kož'co z glav'ce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='14 Aug 2003 @ 22:43'] Snemali boste kož'co z glav'ce.

Dragi fant 35min dolgi film je posnet in caka na koncno obdelavo tak da prosim ko bote to meli se oglasite.....Je pa taki da adijo.... :) :) br00taln0 t0taln0 zgleda ko se z pulkotom po zadni pelama :) :)Pa jaz zadi snemam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zadi zlauh od tomažove, da ga noben nena upa prehitet, ker 5m vodoravno nese :)

PA gti znak od linotove ko se po sredni levi zadni koli desno v ovinek po strehi pela :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tak! Tisti, ki ne verjamete, vsi štirje zadni posti so popolnoma resnični! :) Žlauh pa po novem nese 5,25 metra vodo vodoravno po zraku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi čip pokno not bi ziher še več, če pa še gti daš gor, te pa morš tak še cev ojačat, pa nesme več bit zavojev večjih od 10%, kr drugač cev prebije ne, pa ti zalije vse motovilec kaj maš, samo nese pa 10m, če pa hočeš extra boost pa daš v pumpo zravn čokolino, za okolsko osveščene pa za lemon :)

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabo si dve stvari! V žlauh je treba nujno vsipat Enemon, nastavek pa zaradi pritiska spremenit v Shanzami verzijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi še dalše črte nalimov bi že čudn zgledal... drgač pa zarad barve se strinjam mogoče bi bla kakšna rumena, bela, al pa oranžna bolša...sej drgač je pa kul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sliki se mi zdi, da maš ful čudno masko spredaj pri lučeh. To si sam kaj delo, al je tak že blo? :unsure: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ena slikca od moje mašince :P

14272P8080026.jpg

Ja spredi je počla plastika, ko jo je en debil na servisu poču, sj men zdj še bolj zgleda, pa še kompletn servis sm mev zastonj :rolleyes: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sliki se mi zdi, da maš ful čudno masko spredaj pri lučeh. To si sam kaj delo, al je tak že blo? :unsure: ;)

pri symu je to normalno saj jest tko mislm... alpa majo usi premaknen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!