Skoči na vsebino

Ko se skuter na ogled postavi...


jrk0

Priporočene objave

seveda naprimer letaliska :) mi pa res nocmo met opravka z norci se opravicujem ce sem katerega uzalil.kdo bo pa odgovarju za polomlene kosti..to ni kr tko zdej mas pa klub pa lohk organiziras nore dirke.hja bo treba pa za dovoljenej zaproset tko da mas vsaj mal kritja ce se komu kej zgodi..sicer mores bit pa legalen klub kar bomo mi po novem letu.pol se bomo pa nprej dogovarjal.lp

Seveda so pri zaprtju ceste takoj zraven policaji, ki bi sumljivo gledali predelane mašince :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda so pri zaprtju ceste takoj zraven policaji, ki bi sumljivo gledali predelane mašince :)

Brez straha! Ko pride do prijave oni šele pridejo, sam ko jih zagledaš se pa itak razbeziš pa nobenga ne dobijo- LELE kolk so zmedeni ko jim to delamo!!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nelegalno bos zaprl cesto sredi ljubljane :lol1: prevec filmov gledas :blink:

ali pa undergrounda preveč špila.... :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez straha! Ko pride do prijave oni šele pridejo, sam ko jih zagledaš se pa itak razbeziš pa nobenga ne dobijo- LELE kolk so zmedeni ko jim to delamo!!! :devil:

Oni so zmedeni že brez tega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez straha! Ko pride do prijave oni šele pridejo, sam ko jih zagledaš se pa itak razbeziš pa nobenga ne dobijo- LELE kolk so zmedeni ko jim to delamo!!! 

Speedy zelo rad gleda odlomek iz hitri in drzni, ko en model pač sliš da so prjavl ulične dirkače in pol se tist začne dret polcija,polcija in vsi spizdijo.

Dej mal mn bučke prodaji. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Speedy zelo rad gleda odlomek iz hitri in drzni, ko en model pač sliš da so prjavl ulične dirkače in pol se tist začne dret polcija,polcija in vsi spizdijo.

Dej mal mn bučke prodaji. :D

Pomoje bolj uživa pri onem, ko en iz avta reče raznašalcu pic: "Go home pizza boy, find another way home!" :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bolj uživa pri onem, ko en iz avta reče raznašalcu pic: "Go home pizza boy, find another way home!" :naughty:

V originalni izvedbi filma reče: "Street is close pizza boy, find another way home!"

ps: se opravičujem za slovlične napake O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V originalni izvedbi filma reče: "Street is close pizza boy, find another way home!"

ps: se opravičujem za slovlične napake O:-)

Aaaaa, pa sem mislo, da sem edini, ki sem film gledal dvakrat. Zdaj vidim, da je nekaterim bil še bolj pri srcu :D

Slovnične napake oproščene "closed" :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!