Skoči na vsebino

Ko se skuter na ogled postavi...


jrk0

Priporočene objave

Beno: to je ta filmčk pa tip ksm ti reku da poglej, k tip res obvlada!!! :)

Sm pogledov ja :wacko: :OK:

Glih zej sm trenirov un k se na mestu suče ... matr morm rect da je ornh zajeban ... sm po pov ure mogu nehat k me je u prste zacel zebt :) (0°C je temperatura) ... bo treba se trenirat ... skoda k mam popone solo dons :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pogledov ja :wacko: :OK:

Glih zej sm trenirov un k se na mestu suče ... matr morm rect da je ornh zajeban ... sm po pov ure mogu nehat k me je u prste zacel zebt :) (0°C je temperatura) ... bo treba se trenirat ... skoda k mam popone solo dons :(

kse suče na mestu?? a to po tazadnmum al to k zdi na bilanci pa burnout dela? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plavo osvetlitev stevcev! v vsak elektro trgovini dobis modre diode al pa pozicijske tak da ni blema :)

Stari tole si pa čist udev temo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno, a si tist, da bi se po tazadnmu vozu pa piu (sok :) ) zravn že probov? :devil: :naughty:

verjetn more bit ornk zajeban zarad ravnotežja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetn more bit ornk zajeban zarad ravnotežja.....

ja ja uf sam tut to bi se nauču vaje,vaje,vaje,vaje,vaje,vaje... bi blo treba :P

tut fajn se lohka potolčeš :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst bi vse to probaval, če bi mel kak motor (s tem ne mislm apn-ke, ampak kakšnega 125 ali 70cc ) k mi ga neb blo škoda prevračat....k to k na bilanci sediš pa po prednem, to lohk tak poletiš, pol pa drapaš z tobmi gor alsfalt....sam jebiga, če nič ne reskiraš nč nimaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa ono ko naredi salto iz motora potem pa spet na drug motor!!! :D :D

sam the best pa je na balanci!!!POl pa na zadneaga in sprednega!!! :notworthy: :notworthy:

Saj jaz še samo en dan nad 15C čakam pol pa k pulkotu na vaje!! :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj jaz še samo en dan nad 15C čakam pol pa k pulkotu na vaje!! :yea2: :yea2:

pol boš se kr načaku ene 3 mesce....

filmček pa rula...škoda sam da na koncu ne pusti da bi mu gumo raztrgalo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če b kdo rad probal burn-out pa nebi rad preveč uniču gume je zdaj pravi čas........asvalt je mrzel, guma se hitr zavrti, pa tud nuca se full malo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetn more bit ornk zajeban zarad ravnotežja.....

100krat lažji se je pol že pelat po ta zadnjem kolesu če imaš še koga gor. Itak, ko si sam je najlažje, ampak hudo pa zgleda ko greš čez celga bavarca po ta zadnji pa da imaš še enga gor. Lele, kaj folk gleda.... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100krat lažji se je pol že pelat po ta zadnjem kolesu če imaš še koga gor. Itak, ko si sam je najlažje, ampak hudo pa zgleda ko greš čez celga bavarca po ta zadnji pa da imaš še enga gor. Lele, kaj folk gleda.... :kva1:

sploh ce pades ane.. pa ne zamer speedrunner :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem tud tega mnenja :) sicer pa ce ne pades se tega ziher nebi naucu.

Ah kje! Pol bi se mogu z motorjem clo parkrat zložt, da bi obladal situacijo???? :D

Ni treba, znanje je znanje! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kje! Pol bi se mogu z motorjem clo parkrat zložt, da bi obladal situacijo???? :D

Ni treba, znanje je znanje! :P

no ocitno te morem spoment.gramoznica. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

speedrunner ... ce ze na grobnik ne upas pa nkamr iz lublane vn bi pa loh na kksnmu lj. meetingu stunt competition nrdil :naughty: Jes sm biv ze na 2h meetingih v lj. pa ce bo to 99% pridem :devil: (+en moj frend k tut neki zna na zanem in sprednem pokazat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!