Skoči na vsebino

Ko se skuter na ogled postavi...


jrk0

Priporočene objave

Upam da ni preveč off topic sam se mi zdi pa tud brezveze da bi kr tko eno novo temo odpru!! ;)

Ne ni prevč :topic: je čist :topic: :topic: :topic: :topic: :nono:

Popravljeno . Popravil ..::NRG::..
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spidfajt ima blokado v variomatu

poglej sliko, in to je blokada

to vem vzemi, in to bo to :)

ce bom tole ven vzel, potem ni nobene reči, da bi držala potem tisto zvezdo pod katero so valjčki, da nebi padla ven.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='6 Dec 2003 @ 20:42'] ce bom tole ven vzel, potem ni nobene reči, da bi držala potem tisto zvezdo pod katero so valjčki, da nebi padla ven.....

a lohk potem tist pade ven sploh ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bom okol obrnil tisto salcko brez domnevne blokade, bo tista zvezda in valčki in ostala drobnarija padla takoj ven. Majkemi da bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj rain ne kompliciraj tolk pa ce mislis vzam ven al pa ne sm pa 100% da je to to ker sm jst tut na enmu SF2 ven uzeu to blokado!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sravfi od deklca so ze cist prefukani, k sm stvar ze tolkrat dol odsravfal :D

Se bom lotil se enkrat :) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='6 Dec 2003 @ 21:35'] sravfi od deklca so ze cist prefukani, k sm stvar ze tolkrat dol odsravfal :D

Se bom lotil se enkrat :) :OK:

pr men pa so oni šravfi pr akumolaturji že čist zje*****, kr je akumolator zanič, pa zdej se tud bolj poredko vozim, tko da ga non-stap, šravfam vn in not :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj rain ne kompliciraj tolk pa ce mislis vzam ven al pa ne sm pa 100% da je to to ker sm jst tut na enmu SF2 ven uzeu to blokado!!!

nič nebo ven padlo. Malo si zamešal te pokrove v mislih :)

Popravljeno . Popravil grega
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a smem vprasat s kermu si se lotu sraubat te sraube? a to z navadnmu klucm, al z gedoro, al s takmu na sraufnciger...?

a to mislis deklc al kolut ? Oboje s tistim kljucem, ko dela klik-klak ( zdele sem se zacel tolk smejat, da mam usta do uses :D :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='8 Dec 2003 @ 19:27'] a to mislis deklc al kolut ? Oboje s tistim kljucem, ko dela klik-klak ( zdele sem se zacel tolk smejat, da mam usta do uses :D :lol: )

Sory MEHANIK!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sliko sem že dal enkrat gor. Tu se lepo vidi, kje se nahaja blokada v variatorju. To vzameš ven pa zašraufaš tisti okvir nazaj, in nima kaj ven pasti. Npr. polini speed control ma celo tak nareto, da nima tega zunanjega okvira, ki prepričuje, da bi ta pomični deklc ven pado :blink: pa mi še vse laufa :)

post-18-1070920290.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='8 Dec 2003 @ 21:46'] da te ne bom z majzelnom po buč, ker itak vem, da nimaš čelade gor.

:D

A to je tist k dela zum zum!? :P :P :P :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

A to je tist k dela zum zum!? :P :P :P :devil:

Dobro je, zmagal si stari, car si :afro1: zdaj pa že nehajte s temi otročjimi izjavami in :fight2: ker drugač bom :SS , zato idi raje :zzz:

:hmm: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sliko sem že dal enkrat gor. Tu se lepo vidi, kje se nahaja blokada v variatorju. To vzameš ven pa zašraufaš tisti okvir nazaj, in nima kaj ven pasti. Npr. polini speed control ma celo tak nareto, da nima tega zunanjega okvira, ki prepričuje, da bi ta pomični deklc ven pado :blink: pa mi še vse laufa :)

te tanajbolj desne stvari na sliki jest sploh nimam :?

a pol kr brez notr dam ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!