Skoči na vsebino

Ko se skuter na ogled postavi...


jrk0

Priporočene objave

beno, kam boš pa števc pa ostale stvari dau :hmm: :hmm:

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pubeci da vidte kaj je bonza iz deklca ustvaru, sicer stvar še ni dokončana, smo glih na polovici :D

najprej brušenje deklca, da ni blo vidt tut ene praske več od padca :) pod prstom mora bit obvezno vse gladko :D brusu sm na roke 3ure!!! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol sm pa pobarvov z temeljno oz. osnovno barvo :D (sm pozabu slikat) čez pa s kromasto :D :naughty:

In kot vidim mas to Kenda kolor Crom spraj ki gre takoj dol ze ob prevm dotiku z prstom oz.bilo cem drugim....ce nebos dal cez laka nisi nic naredo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kot vidim mas to Kenda kolor Crom spraj ki gre takoj dol ze ob prevm dotiku z prstom oz.bilo cem drugim....ce nebos dal cez laka nisi nic naredo....

??? kako pa ti to ves :)

hehe pravi strojnik po duši :P

em ja brezskrbi, lak se pride, sej pravim da sem šele na polovici :D

no to so pa tut vse slikce zaenkrt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

??? kako pa ti to ves :)

hehe pravi strojnik po duši :P

em ja brezskrbi, lak se pride, sej pravim da sem šele na polovici :D

no to so pa tut vse slikce zaenkrt :D

6 letene izkusnej z spreji :)

Ce bo lak cez pol pa tak ni panike pa se bol se bo svetlo...Pa opazo sem tudi da se ti je malo barva obesla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takle je pa moj deklc

sam črn deklc je mal ku*ac za poletje, k je že tko al tko vroč, pol pa še črna barva vlece sonce nase k nora :wacko: tko da nwem kuko se obnese :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat je kul kr mam itak tisto hlajenje not v deklc, drgač je pa tm še ena taka okrogla guma, pa se tist ven uzame, pa mrežca čez pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat je kul kr mam itak tisto hlajenje not v deklc,

Samo peri 70ki ti to nebo nic pomagalo....si bos mogo kar lukne odcpredaj navrtat pa okrog kuplonge ker drugace bos mel stopljen jermen@variator :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo peri 70ki ti to nebo nic pomagalo....si bos mogo kar lukne odcpredaj navrtat pa okrog kuplonge ker drugace bos mel stopljen jermen@variator :)

:unsure: roba to ti le nis imel pravega jermen! zakaj se pa benotu ne stopi na dirkalnemu??? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: roba to ti le nis imel pravega jermen! zakaj se pa benotu ne stopi na dirkalnemu??? :wacko:

To tudi res :) Dyno al kaj je ze pa sem novega dal pa je zdaj taki ko 55let stre kavbojke :) :) Pa turo sem mel pri 32°C :P Samo je vseno bolse ce je navrtano...Naprimer matej je mel tako vroce not da ko si na dekl dal roko si se speko :) Mariotu pa se je zdaj proti koncu ze ven kadilo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tudi res :) Dyno al kaj je ze pa sem novega dal pa je zdaj taki ko 55let stre kavbojke :) :) Pa turo sem mel pri 32°C :P Samo je vseno bolse ce je navrtano...Naprimer matej je mel tako vroce not da ko si na dekl dal roko si se speko :) Mariotu pa se je zdaj proti koncu ze ven kadilo :)

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!