Skoči na vsebino

Ko se skuter na ogled postavi...


jrk0

Priporočene objave

speedrunner ... ce ze na grobnik ne upas pa nkamr iz lublane vn bi pa loh na kksnmu lj. meetingu stunt competition nrdil :naughty: Jes sm biv ze na 2h meetingih v lj. pa ce bo to 99% pridem :devil: (+en moj frend k tut neki zna na zanem in sprednem pokazat)

Mene pa nekaj druga zanima :) Sej ne, da bi se delal norca, ampak resnično me zanima, kje je on uspel naredit (mislim, da) preko 200.000km s skuterji in to po LJ. Jas se z avtom dosti vozim pa preko 30.000km letno ne uspem noter spravit. Ampak to so relacije MB-LJ, ne pa LJ-LJ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj druga zanima :) Sej ne, da bi se delal norca, ampak resnično me zanima, kje je on uspel naredit (mislim, da) preko 200.000km s skuterji in to po LJ. Jas se z avtom dosti vozim pa preko 30.000km letno ne uspem noter spravit. Ampak to so relacije MB-LJ, ne pa LJ-LJ :)

200.000 :?

Pomoje je dve nule prevec napisov :hmm: (sej ena nula gor al pa dol :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

200.000 :?

Pomoje je dve nule prevec napisov :hmm: (sej ena nula gor al pa dol :lol1: )

nul je čist dovolj, sam vejico je narobe napisal...mogel bi jo prestaviti dve mesti bolj v levo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

speedrunner ... ce ze na grobnik ne upas pa nkamr iz lublane vn bi pa loh na kksnmu lj. meetingu stunt competition nrdil :naughty: Jes sm biv ze na 2h meetingih v lj. pa ce bo to 99% pridem :devil: (+en moj frend k tut neki zna na zanem in sprednem pokazat)

Ni blema! :P

Kaj nebi upu!????????? Na to še pomislu nebi da nebi upu!

20000km sm mislu!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blema! :P

Kaj nebi upu!????????? Na to še pomislu nebi da nebi upu!

20000km sm mislu!!!!

Ja iz dirke dvomm da bo kdaj kej edin če jes pridem u Lj. pa greva po Lj. dirkat kr mi pa tut slucajn ne pride na pamet.

Tko pa da je saj neki zanimivga bi loh na enmu od Lj. meetingov stunt competition nrdil ... tko bl u izi an, da neb kej polcaji pa se nav kdo ubu ... na unmu parkirisu k smo bli se zmeri (ce bo frej)

Speedrunner je reku da vela :) torej dva sva ze :) (oz. 3je ... se en moj frend sam ni za 100% da bo mu cajt pa da bo prsu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja iz dirke dvomm da bo kdaj kej edin če jes pridem u Lj. pa greva po Lj. dirkat kr mi pa tut slucajn ne pride na pamet.

Tko pa da je saj neki zanimivga bi loh na enmu od Lj. meetingov stunt competition nrdil ... tko bl u izi an, da neb kej polcaji pa se nav kdo ubu ... na unmu parkirisu k smo bli se zmeri (ce bo frej)

Speedrunner je reku da vela :) torej dva sva ze :) (oz. 3je ... se en moj frend sam ni za 100% da bo mu cajt pa da bo prsu)

stunt competišn.....sliši se vredu, pol če, bo res se to izvedlo, ziher ta scooter meeting posnemajte s kamero pa posnetek na net, tko da bomo tud mi štajerci vidli kaj tam uštimavate v lj :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja iz dirke dvomm da bo kdaj kej edin če jes pridem u Lj. pa greva po Lj. dirkat kr mi pa tut slucajn ne pride na pamet.

Tko pa da je saj neki zanimivga bi loh na enmu od Lj. meetingov stunt competition nrdil ... tko bl u izi an, da neb kej polcaji pa se nav kdo ubu ... na unmu parkirisu k smo bli se zmeri (ce bo frej)

Speedrunner je reku da vela :) torej dva sva ze :) (oz. 3je ... se en moj frend sam ni za 100% da bo mu cajt pa da bo prsu)

To zna bit hudo, ogled obvezen :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zlo močno dvomim da bo kšn stunt kompetišn, ker že za drag race ni blo dost kandidatov, tko da za stunt kjer lahko še motor razbiješ, najbrž ne bo nobenga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa je reko da so že 3!! ;) ;)

pa tak se jih bo še par najdlo!!(to se tak ve kdo je the best :OK: :OK: :OK: )

benolipnikpress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zlo močno dvomim da bo kšn stunt kompetišn, ker že za drag race ni blo dost kandidatov, tko da za stunt kjer lahko še motor razbiješ, najbrž ne bo nobenga.

verjemi mi da lohk na benota računamo, k on je zadost nor (če sam pogledaš slike v temi Utrinki izd. voženj ti bo vse jasno :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej za benota nč ne rečm, ampak to je sam en kar pa ne mormo reč da je kompetišn.

Loh je pa tut kej drugga ... ni treba da glih rečemo da je "kompetišn" če ti ne paše ... loh rečemo da "se bomo nenormalno vozil"

Jes bi predvsem speedrunnerja izzvav ... k to da ga bom na grobnik spravu je skor nemogoce :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol se bo pa bl za en kurc jedl ogle prodajajo tut na petrolu :D

beno kako bi to naredu speedrunner bi verjetn rd tko da zacnemo ne vem pr koloseju pa da se konca na vicu kdo je prvi tko bi se jst sel pa pravil da ni sam dor je prvi je prvi a tko bi ti hotu jet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol se bo pa bl za en kurc jedl ogle prodajajo tut na petrolu :D

beno kako bi to naredu speedrunner bi verjetn rd tko da zacnemo ne vem pr koloseju pa da se konca na vicu kdo je prvi tko bi se jst sel pa pravil da ni sam dor je prvi je prvi a tko bi ti hotu jet

jes sm reku da bi sli stunt ... a neves kva je to ... po tazadnmu pa te fore na unmu parkirisu ... po mestu pa nemislm dirkat k bi rd se neki let živu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja iz dirke dvomm da bo kdaj kej edin če jes pridem u Lj. pa greva po Lj. dirkat kr mi pa tut slucajn ne pride na pamet.

Tko pa da je saj neki zanimivga bi loh na enmu od Lj. meetingov stunt competition nrdil ... tko bl u izi an, da neb kej polcaji pa se nav kdo ubu ... na unmu parkirisu k smo bli se zmeri (ce bo frej)

Speedrunner je reku da vela :) torej dva sva ze :) (oz. 3je ... se en moj frend sam ni za 100% da bo mu cajt pa da bo prsu)

Do jaja! Itak da bi šli lahk tekomvt! Ampak od place1 do place2!!! No ja, pa po tazadni tud lahk!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!