Skoči na vsebino

Ko se skuter na ogled postavi...


jrk0

Priporočene objave

Tomozuki kje ti vidiš kaj čudnega?

Pa tam nad lučmi ma ene take trikotnike :) Nevem kak ti naj povem, tak jezen pogled ma v svet :) Drugi Malagutiji pa tak okroglo gledajo :D Maš mogoče kaki ponaredek Malagutija? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si videl kakšne starejše fajerfokse, ki imajo spredno masko zaobleno čez luči. Moj je letnik 2003 pa so spremenil obliko maske kaj češ :D Pa še bolš zgleda ko tastari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamikaza car :) A tista k se pelje je 2002 Rs50? Jest še 2001 letnika nikol nisem vidu v živo :D

tista k se pelje (to j moj bratec :D ) je letnik 2003, moja je pa letnik 2001...

desna stran je pa ze 5X trpela ja :rolleyes:

!!!leva pa se nkol!!! ---> :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si videl kakšne starejše fajerfokse, ki imajo spredno masko zaobleno čez luči. Moj je letnik 2003 pa so spremenil obliko maske kaj češ :D Pa še bolš zgleda ko tastari.

post-18-1060873383.jpg

skuter%20meeting%20054.jpg

To je res, sam ker pa bolš zgleda nej pa dečki povejo :D ... men se zdi da je moj (zanč slika - slaba poza) bol racing k se ponavad luči ne vidi B) . Aja kremšnitar, kaj je blo pa narobe da ci robo nucu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamikaza car :) A tista k se pelje je 2002 Rs50? Jest še 2001 letnika nikol nisem vidu v živo :D

tista k se pelje (to j moj bratec :D ) je letnik 2003, moja je pa letnik 2001...

desna stran je pa ze 5X trpela ja :rolleyes:

!!!leva pa se nkol!!! ---> :blink:

Aha :) Nisem si mislu, da še kdo nove kupuje :D

Pri meni je desna 3x trpela, leva pa sam enkrat, ko sem pozabil da je tačka mal sumljiva :) Pol kr pogumno v levo polagaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi tut mojega slikov, sam kurac kmij sestra digitalca picila kje sla v ameriko...drgac pa mam ene par leph slik od mojga, sam so zarat prekvalitetnga digitala (5.0 megapixlov) prevelke an (okol 1-2MB) zej ma pa zanima a ma kdo ksn program da tole sliko tko skrc da full mn zasede pa daj grafika skor istA?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bonzy, na fotoaparatu moraš to naštimat. Pol ko slika nastane, je bolj zajebano kaj šarat po njej :) Pri 600kb mam že jas s 3.2 mega pixla fajn sliko. Drugače pa je mensezdi največja slika 4 mega na mojem. Samo meni to ni problem, ko mam 16+128+265mb kartice, težje je na net dobit :P :)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ma kdo kej na net za dat, mi lahko pošlje mail, pa mu bom dal gor :)

U, priročno, te bom kdaj izkoristu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kr :)

K4M1K4Z4 pa naj dobi kamero, jo da na tank in posname en onboard filmček, kot sem jest imel namen :) Bi z veseljem uploadu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cuj Roba, mene pa zanima ki si dobo one nalepke ko so ko zastava(one karirste), kr jaz tud take iščem, sn razmišlo da bi si kupo toto črno foljo al kaj je to za nalepke, pa izrezo samo vun, samo če se dobijo narete, bi rajše tisto ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo kaj od onega kaj sem ti nastel??? :)

Ja mav sm svečko ven vzel, pa mal pošmirglav pa elektrode poravnal, pa brez nje mal kurblal, pol je pa enkrat vžgal končno... Najbrž sem en slab olje tankal, pa mi svečko umaže <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res, sam ker pa bolš zgleda nej pa dečki povejo :D ... men se zdi da je moj (zanč slika - slaba poza) bol racing k se ponavad luči ne vidi B) . Aja kremšnitar, kaj je blo pa narobe da ci robo nucu??

Sej sta oba lepa. Eh nč, motor je mal zaspal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba to mas leovincija an? samo da si dau na dušilcu tisto dol kar okol pride, ce se ne motm? drgac mas pa fulll lepo DNA!lepše nism vidu.ej mene zanima kok je ena ledica pa kaksno neonko mas to pa kje jo mas namontirano?jest sm mu plavo za racunalnik pa sm jo nabu na podvozje pa se je razbila zarat tresljajev :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!