Skoči na vsebino

Ko se skuter na ogled postavi...


jrk0

Priporočene objave

Jaz nena razumem kaj neke neonke kopujete za take dnare 3 jurje das pa ti dela v snegu,dezju,toci...vsem....vsaj meni dela vas pa en razumem kaj delate z njimi... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Ne vem a je kej narobe z majim skuterjem al kaj ampak tiste neonke mi še v lepem vremenu niso delale tko da bom zdej te nabavu.

2. V ta del sva s fotrom že velik vložila in tut nega je ful razpizdil k mi je crknla zato k je bil vesel da je delal in mu je blo všeč.

3. Podn mam že čist prevrtan in sem že razmišlju da bi dal ledice gor sam jest bi rajš mel tko da se svetloba razpši, tko da odpadejo tiste lučke od žmigucu, pa neke štrihane luči iz kuhne pa kaj jaz vem kaj še.

4. Tele neonke koštajo neki čez 3k plus da dobiš zraven šaltar pa še namenjene so za zunanjo montažo tko da bi mogu ta hudič delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa neki zanima! Mam typhoona in mi je zdej crknu! Sm ga zju3 vžgal pa sm se zapelu 10 metrov in je crknu! Pol pridm dam pa raztavm plastiko, pa vzamem vn svečko --> zalita!!! Jo spucam, dam nazaj notr (še prej parkrat v prazno verglam), pa mi vžge in spet crkne! Sploh mi ne laufa več kt 10 sekund, pa če prav držim gas oz. ga ne držim! Kwa bi lahko blo?? :blink: :blink: :blink:

p.s. To se mi je zgodil v soboto, pa mi je pol delu, dans zju3 pa spet ne dela! :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nawadna žarnca čist dobr svet!!!

pa tut vzdržljiva je sm se po host vozu čez korenine pol sm čez en grabn zapelov pa še zmeri dela!!

Lahk kremšnitar powe!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A neonka pa ni vzdržljiva. Men se je pol, k mi je crknla jebal zanjo, pa sm se mal po zadnem vozu, pa po prednem, pa z robnika dol skoču pa je še kr cela. Sam dela pa itaq da ne :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce kerga zanima kaj se je zdj zgodl z mojmu motorjm nj si pogleda tele linke... (originalno zadno luc pa zmigovce sm dol pobrov pa vse doma naredu :rolleyes: pa se tablci sm mal kot spremenu :naughty: itd...) )

1 2 3 4 5 6 7 8

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K4M1K4Z4: a ti mogoče hodš na iskro v kranju?

Se mi zdi, da sm zanč tvoj motor tm vidu...

ja sj hodm na iskro :) pa zadnc sm biu z motorjm tko da si lohka sigurn da si vidu moj motor tm .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo ja :hmm:

a nisi enkrt reku da boš dav sam plastiko pa nč luči notr :? al sm te le jest narobe zastopu?

nene reku sm da bom plastiko dau cez spodi pa ledice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!