Skoči na vsebino

Ko se skuter na ogled postavi...


jrk0

Priporočene objave

Zdaj ravno je dobo za onega speedfighta še tisti dekl "karobnski" ko se da na rit, da lahko potem blatnik čist bek vrežeš. O tem je bilo že govora v eni drugi temi. Samo mormo še nekje žmigave od novega megana dobit :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe....pocasi bo tako kot pri meni ja :) :) :) Mater ej dobrega ma zdaj protner ni kaj....samo avspuh se mu treba dobit nekje.....

TOREJ CE KDO PRODAJA AVSPUH ZA SPEEDFIGHTA NAJ MI POSLE PM!!!! :) Da bo te mel denis masin tako treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bi mel on zrihtanega, pa še kak. Samo kurac ker mu foter ne pusti. Saj to je pri vsakem problem. Moj tud ni bil navdušen pa verjetno še marsikateri drug. On ma dnar za predelavo že dolgo pripravljen. Če bi s tem šel v Italijo bi dobo kompet predelavo. Ja avuspuf pa rabi ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ene par slikc :) POSLEDICE PADCA!! :cry: :cry: :cry:

no ja zej je tole mal s šmirgl papirjem pobrušeno in prebarvano prvo z belim nato pa z rdečim vodoodporcem in morm rect da se na 1m sploh nc ne pozna :D pa 1x do zdej sm ga oprov pa tut pikce barve ni šlo dol :D : D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_: posledica ja bla dirkanje z Benotm, in sva oba dva prisla v ovinek (180 stopnijsk) k ga z autotom ne morš zvozit vec kot z 30km/h no mi2 prgonva 60-70km/h (pred tem nama je 3x uspelo) in pride Beno po notranji strani jest sm se mu hotu umaknt in je glih naenkrt se je pred mano pokazov en kam na sred ceste in sm zapelov na un kamen ko sm ga skoraj do konca položu in sm šu u 3p.m........ :cry: :cry: jest sem mu odrgnine do mesa po levi roki levi rami levem kolenu in desnem komolcu, pa lih tisti dan nism nosil jakne :cry: :cry:

ma BMK, je kr je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kr fajn si ga tukaj najebu!!kaj si drsel al kaj??

iz napak se učimo!!! :P :P :OK: :OK:

ja ene 10m sm drsel, sm pa drgac držu motor da mi nebi ušel v prepad!! in mej za sabo potegnu, tko da...ja tocno tako, iz napak se učimo :), samo zej mi ga pa ni skoda ce padem :P

ceprov bog ne daj da bi ponovno padel! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bonzy, predstavlej si, kaj bi blo šele, če bi se ti po klancu zvalov.. bi ble pa VSE plastike fuč, ne samo porajasane, da o drugh stvareh sploh ne govorim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že mislu da je tale runnerca od psyhota (ma tko polimanga ne poravsanga :D) Ja ful škoda, dobr si ga zravsu :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bonzy, predstavlej si, kaj bi blo šele, če bi se ti po klancu zvalov.. bi ble pa VSE plastike fuč, ne samo porajasane, da o drugh stvareh sploh ne govorim ;)

to sm tut razmišlov in sm ugotvu da tm sploh ni ograje, ampk je ubistvu napol prepad, in bi se direkt pri Savi ustavu :) sava ja pa 30-50m nižje, pa še če bi držov motor bi me za sabo potegnil...jaooo jaooo :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, sem že gledal tole runnerco, moram rečt da z neonko, nepodrsan, pa z ogledali, da je to eden meni zelo lepih skuterjev :yea2: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak sem jaz v hajdosah za motorm leto pa not v ograjo z rebrami :cry: malo rebre premaklo pa na cajte me boli ko svija mogoce je kera pocena nevem :hmm: na motori pa sn samo rocko za predno bremzo zlomo pa nic porajsal :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!