Skoči na vsebino

Ko se skuter na ogled postavi...


jrk0

Priporočene objave

Tak sem jaz v hajdosah za motorm leto pa not v ograjo z rebrami :cry: malo rebre premaklo pa na cajte me boli ko svija mogoce je kera pocena nevem :hmm: na motori pa sn samo rocko za predno bremzo zlomo pa nic porajsal :) :)

_Roba_: a si šel zdravniku? ker mojemu trenerju Juda je tud enkrat eno rebro počilo, in sedaj po 5 letih je dobil krvnega raka kosti ma šibke in newem kaj še vse samo zato ker ni pozdravil tistega rebra in je !!!P O M O J E!!! kostn mozeg vn šu iz kosti in ga celega uničil!Zaenkrat je še živ in se bori, mu gre pa kar vredi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm meu sreco d sm pred bolnco fuknu :huh: :P

a kdo pozna tega, k prodaja ta skuter?

ej, tale tip pa hodi na našo šolo :)

skuter je vedno puna spucan, se sveti ko hudič :)

kolko smo mi to prešlatali je 70ccm malossi gus noter :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_: posledica ja bla dirkanje z Benotm, in sva oba dva prisla v ovinek (180 stopnijsk) k ga z autotom ne morš zvozit vec kot z 30km/h no mi2 prgonva 60-70km/h (pred tem nama je 3x uspelo) in pride Beno po notranji strani jest sm se mu hotu umaknt in je glih naenkrt se je pred mano pokazov en kam na sred ceste in sm zapelov na un kamen ko sm ga skoraj do konca položu in sm šu u 3p.m........ :cry: :cry: jest sem mu odrgnine do mesa po levi roki levi rami levem kolenu in desnem komolcu, pa lih tisti dan nism nosil jakne :cry: :cry:

ma BMK, je kr je :D

Pizdarija, če je vse polno peska po cesti. Kajšele kamenja. Prokleto komunalno podjetje! Nič ne delajo, samo pesek sipajo ko je sneg, ko pa je pomlad pa tak pustijo, ko krava drek. Da ne govorim o šleparjih, ki so prenaloženi pol jim pa leti zadaj dol od kamenja do starih mamic. Mater jim vidim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja 350K Sit je res preveč (zame) sam drugo pa je, kolk on ta motorčič cen k ga je spedenu, pa v kakšnem stanju je (od zunej zgleda tip top).

Od znini ne morš vse vidt, še posebi ne od ene slikce, sam me se barvna konbinacija ne dopade :cry:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm...mene pa zanima kje v Lj se da tehničnega narest tko da ti kej ne težijo zarad gum pa tega sranja...k ma en frend rablen skuter k ga je zdej kupu, pa se mu ne da blokad gor dajat, pa še gumo tazadno ma čist zlizano :D :D (pa je reku da je letos ne bo menjal ampak šele spomlad :) :) )Tko da bi vas jz prosu, če mi poveste kje v Lj je kak tak tehnični pregled k ti ne morijo zarad teh pizdarij! :P Tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!