Skoči na vsebino

Ko se skuter na ogled postavi...


jrk0

Priporočene objave

Heh..

Pa se moja kritika:

Auspuh je sigurn đianeli, res da je lep ampak tega k mas ti zdj gor je sigurn bolj, pragove si lahko sam nardis, gres pa po dve taki kovinski plati v bauhausa.. Zmogovce pa prefarbas z ediksom.

Voila :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S Tehnicni mam 2005 :lol1:

J da ne ki res jaz bi ga tudi mogo met drugo leto pa sn leto na crno naredo tak da sploh motora niso vidli tam :) :) Ker po nekem novem zakonu majo vsi tehnicnega pa ce je cisto novi al pa star 2 leti njih to ne zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej tiste aluminjaste si bom res kupu v kakem bauhausu.

žmigavce pa luč pa zdaj že imam bele :)

samo še nimam slike. :hmm:

Jst sm aluminjaste podloge kre sam naredu!!

Mam pa glih tko runnerja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz sn letos tui brez motora podalso registracijo pa to. sej ti v prometni pise, samo tisto ne, ko pise kdaj je prvi teh. pregled se mi zdi ampak tam cisto spodi na prometni ko pise neko cifro, mensezdi da je od tistega tam odvisno, mislim da če maš tam prvo A........... pol mas komaj po treh letih drugač pa že prej, tak je vsaj meni oni tam razložo to, sn mu prometno pokazo pa je tisto cifro pogledo pol pa komaj kdaj je prvi t.p. tak da nevem, kaj so zaj to nekak zakomplicirali (sicer pa tak nič drugega nena delajo) :xx: :fight2: :huh: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Roba, meni v prometni pise prvi T.P 2005, pa naj se poserejo nekam.  :yea2:

Ja meni je tudi to pisalo pa bi ga vseeno mogo it delat.....Od lanskega maja al nekak tak ze velja novi zakon ki doloca da morejo vsa kolesa z motorjem na tehnicni pregled ceprav bi ga morali imeti cez 2 leti.....

Tak so meni povedali in to pri nas drzi....kak pa je pri vas pa nevem....

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ze zdaj vem, da ga ke nebom pelu... Neumnega se bom naredu... Ker zablokirat se mi ga ne da, oz. je kar dosti dela... RAzen tisti obrocek v avsupuhu, ali pa omejevalc. Sam kaj ko zdaj nimam za omejevalc... sem vceraj prve 3 ure mel z revivalom (kak me je blo sram ). In to je prislo 13k :wacko:

Eh, neki bom ze pogruntal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, naj grejo v tri pičke materne! Če piše 2005 prvi tehnični, tak piše, kaj on meni začne tam nekaj srat me ne zanima. Sicer pa, meni je baba rekla: "A 2005 je prvi tehnični? Pol pa samo tam k pultu stopite, smo vas rešli dveh jurijev." In ostalih 20.000 sit :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!