Skoči na vsebino

Ko se skuter na ogled postavi...


jrk0

Priporočene objave

Če maš pa kero babo vzadi naloženo je pa sploh hudo, k ti tiste joške v hrbet tišči pa tko... :devil:

probi to na cestaku, k ma strupeeeene bremze!! :D

pi es: po 5-ih km postane svinjsko nadlezno, k te roke zacnejo bolet! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_ Objavljeno 28 Sep 2003 @ 19:44

Se strinjam oz.na zivce ti ze gre....prvo se uzivaz pol pa bi rad da si sam rajsi

jaz pa sn mislo da me boš enkrat pelo!!! :angry: :( :(

ker se baje ludi ful bojijo tvoje vožnje pa te neka tolčejo pa vizir pokrivajo!!???? :blink:

tak da me zanima če bi ti jaz to tut delo???? :hmm: :hmm:

pomoje ne!! :P :P :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_ Objavljeno 28 Sep 2003 @ 19:44

jaz pa sn mislo da me boš enkrat pelo!!! :angry: :( :(

ker se baje ludi ful bojijo tvoje vožnje pa te neka tolčejo pa vizir pokrivajo!!???? :blink:

tak da me zanima če bi ti jaz to tut delo???? :hmm: :hmm:

pomoje ne!! :P :P :OK: :OK: :OK:

Cuj ce das tvoj masin ni blema ce ne pa bos mogo do spomladi pocakat :) Ce ne pa lahko grma 1x :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, 1x sn pelu eno kulegico na boc - 120 na uro v breg gor, pred ovinkom zazlajfama, zadn zablokiru, predn zablokiru, pa sma se ujela se BP, pa sn jo gor vprasu ce jo je blo kaj strah, pa je rekla "ej, full dobr vozis..." :huh: ja ok!! :D

sn pelu pa sestro pa sma v rogaski slatini lovila Mihata ko je tud meu enga gor, pa grema prehitevat prek polne crte, pelala sma se 70, pa me je zacela tolct kok vozim... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pelala sma se 70, pa me je zacela tolct kok vozim... :wacko:

Samo tebe je pri 70 tolkla mene pa je golob pri 160 tolko pa mi glavo zvijal pol pa je mel..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sicer še nisem, ampak tudi pri 100km/h ti kaple fajn tučejo v roke. Sploh pa toča. Sem že tudi sprobal :)

Ja mislš da si na kakšni mezohistični mesaži!

Psyho, Firefox se spomneta zanč ko smo šli na furo kolk je lil :doze: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej en cist mem uprasanje za vse se posebej za benota

beno a pr vs delate auspuhe tut po narocilu k jst sm si enga hudga zamislu za runnerco pa me zanima ce tvoj fotr to nardi al pa ce kdo drug ve kje delajo auspuhe tko po moji zelji recimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej en cist mem uprasanje za vse se posebej za benota

beno a pr vs delate auspuhe tut po narocilu k jst sm si enga hudga zamislu za runnerco pa me zanima ce tvoj fotr to nardi al pa ce kdo drug ve kje delajo auspuhe tko po moji zelji recimo

to sem ga jaz že zadnjič vprašo pa mi je reko da bol dela za tomose ....

zdaj pa newem no :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od benota oče izdeluje tudi auspuhe za skuterje, kar solidne, pomoje ti za 30-35k (nism povsem prepican) naredi njegov dirkalni auspuh, ki je samo na kolenu 10x varjen, kar pomeni da je to zelo zelo dober kolen in auspuh nasploh, mi ga je beno uzadno kazov, pa obotavlam za drugo sezono, da bi ga kupu, se pa da tut zment po naročilu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bonzy mene ne zanima da bi mi ror kej dal al pa da bi bil dirkaln jst bi jih rd mal drugac mev ne tm k je standard ampak bi odzagu streho pa tm cist pr vrhu da bi jih mel tko k ma ducati 996

to bi jst rd pa seveda da bi se vedno tolk sov kt gre motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to bi se tut dal zment, samo bos mogu pri njemu pustit skuter, da bo pomeril kote in vse kar spada zraven :) jest vrjamem da bi ti ga lepo zrihtu

kot primer ti navajam da je en tip pri lipniku naroču tak auspuh da je imel dva dušilca

prvi dušilec je šel normalno kot pri navadnh športnih auspuhih s tem da je nad tem dušilcem naredil se enega. auspuh je bil lepa sminka auspuh pa kot preformance pa bolj slabo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj jst bi tut dal dva tko ce bi se dal bl ovalna ce tut dusilce dela ja itak da mu pustim motor cez zimo k mam drugo prevozno sredstvo itak ni blema zdj cakam sam se benota da pove mnenje pa ce bo tok prjazn pa fotra prasu kolk to kusta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od lipnika oče dela kompleten auspuh od kolena do dušilca, dela pa tudi izpušne sisteme za težkače SS pa še kej se da zment ,samo pomert mora use skp an :D :D

ja ti kr pras Benota :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od ducatija 996 :blink: :blink: :blink:

a nima ta motor auspuha vun pod zadno lučjo??? :blink:

kak pa bi ti to naredil? si že opazil da če ti se vsedeš npr. na skuter oz. ko je teža, da se potem skuter premakne dol, auspuh pa gor????? :blink: :blink: :blink: :blink:

Popravljeno . Popravil aerox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A da bi tako naredu kot ma dukati :blink: :D hehe sm tut jes že sanov o takmu avspuhu ampak pr skutrju je avspuh fiksen z mašino ki ni vzmetena (se premika glede na gištel) ... pr normalnmu motorju nihajo samo vilce tuki pa cela mašina.

Sm se ze sprjaznu da tega pc nemorm met ... "zivjo" pocakat bova mogla da se znebiva skutrjov :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beno za runncero gre

ne sj jst bi tut auspuh vzmetil rabm da mi ga tvoj fotr san nardi pol bi pa ze jst ostalo naredu bi magar iz original nosilca potegnu dodatne nosilce dal bi ga pa tolk nizi da ce sta dva gor bi glih za glih prslo al bi si pa pol k sta dva gor fedr nabavu drugacn sm jst to vse racunu me je sam zanimal ce bi se dal pa zgleda tut tko ne bo slo verjetn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se ze sprjaznu da tega pc nemorm met ... "zivjo" pocakat bova mogla da se znebiva skutrjov :hmm:

Do takrat bo pa tale jebena policijska država že itaq vse prepovedala :xx: :xx: :BUA: saj že sedaj, če hočeš kaj homologirat rečejo prinesi papir, kje si to kupu :wacko: ali z drugimi besedami, če si sam naredu je tako zanič in ne sme biti na motorju :wacko: ker si prebutast, dabi bilo dobro narejeno :angry: :angry: :angry: :BUA: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!