Skoči na vsebino

Ko se skuter na ogled postavi...


jrk0

Priporočene objave

Ludi, kupite mi pa air-brush, naučite me kak se spreja, talenta mam nekaj na zalogi. Pa vam za poceni dnar naredim kaj hočete :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ludi, kupite mi pa air-brush, naučite me kak se spreja, talenta mam nekaj na zalogi. Pa vam za poceni dnar naredim kaj hočete :D

A torej ono kaj si delav v "risaru" nekoc bo zdaj resnicnost postala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno, ti si še mi enega photo-styling speedfighta dolžn ne,Tomozuki, tak da ves kaj te čaka ko boš mel cajt :) :) :OK:

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno, ti si še mi enega photo-styling speedfighta dolžn ne,Tomozuki, tak da ves kaj te čaka ko boš mel cajt :) :) :OK:

Povej, kaj bi rad mel gor :) Vsaj približno barve pa to. Bom si enkrat cajt vzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj te vem, sej si mel ti do zdaj kr dobre ideje, barve pa bi blo vredu neka kombinacija črne pa rdeče :) kot sf iz pekla :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj te vem, sej si mel ti do zdaj kr dobre ideje, barve pa bi blo vredu neka kombinacija črne pa rdeče :) kot sf iz pekla :P :P

Boš dobo hudiča pubec! :devil: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo lepo  :naughty: zdaj še je itq vse original :doze:

kaj nisi rekel da boš modrega kupo?

:)

ko sem videl takega rdecega, je modri poniknil v pozabo :D :P

Jp, je letnik '03 (saj se vidi za sprednjim kolesom datum izdelave (al neki) :D)

Popravljeno . Popravil [rain]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda, da bom mogo jaz mojega poslikat :) da vidite, jaz mam že na črno blinkere, pa je 10000%lepše :) jaz mam drugač enako skoro barvno kombinacijo, samo maš ti neko rdečo bol svetlo, moja je bol bordo.

M|t3k še velja, da pridem enkrat do tebe pa poslikama :) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lepo zgleda, sveti se pa zato ker ga je poba ful zglencu pa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lepo lepo :D :)

a si ga ti gdaj sploh umazu :wacko: :wacko:

par dni nazaj sem ga pucal, ker sem se fural po dezju (sej se vidi se usrana zadnja guma in vse spodaj pospricano). Sem ga pa spoliral z mokro cunjo in suho cunjo centimeter za centimetrom (mal z mokro, pa kuj obrisat s suho, da ni flekov). Za pnevmatiko + ono pizdarijo spodaj je zmanjkal volje pa cajta, se bo ze samo ocistilo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!