Skoči na vsebino

Ko se skuter na ogled postavi...


jrk0

Priporočene objave

kakšna se vm zdi tale runerca? :naughty:

jst sm jo letos na morju u zivo vidu in mi je zlo ušec :)

sedez ma od Gilere Runner replica Poggialli pa se Savske gume ma! serpav je to tele nek bliz ns tale runnerca? :D :D kje si pa dobu sliko?

dvomim da je tole nek od bliz, zarad tistga url-ja, pa se savine gume se tut v tujini dobijo, sedeza pa itak ni problem dobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, manijak, dobo si svojo farbo za zdaj ko bos na novo skuter pobarval, tomozuki je reko da poceni naredi airbrush, samo opremo rabi :P

samo če bi mel tak pofarbanega pa bi bil res B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj mi vsi manijak govorite, to je čist en drug :P Če bo tomozuki res kej airbrashu bi blo pa super. Pol bi si lahko karkoli zmislu :)

Pa še podatki o tuningu une gilerce:

Malossi kit, Malossi Delta Clutch, Malossi Multivar2000, Malossi Prijenos, Malossi Red Sponge, Malossi Kevlar Belt, Polini For Race

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao zdej sem se spomnu.

Pejt na avtomobilizem.com forum, pa tam kontaktiraj airbrusha.

On obvlada zadevo, pa se z njim zmeni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko vidim po masini je to bil prej zgleda poggiali :) manjak orangino kupi pa plastike do mene pa tomozukija pripelji pa ti midva to z airbrushama :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_: joke, ne?? Ker če res misliš maš že jutr 5 skuterov tam :)

Ne res mislim :naughty: :naughty: Samo to bi se med prazniki decembra lahko komaj odvijalo prej nebo cajta :) Al pa mogoce :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_ en kolega z Speedyjom 1 ko je bil tut na zadnime meetingu.. tako zeleno celo sčohano ma. Pa si jo bo dal prek zime štrihnit. Bi to ti prevzel, pa še kaki brush gor naredo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_ en kolega z Speedyjom 1 ko je bil tut na zadnime meetingu.. tako zeleno celo sčohano ma. Pa si jo bo dal prek zime štrihnit. Bi to ti prevzel, pa še kaki brush gor naredo? :)

Ja cuj lahko ne boma z tomazom v komapaniji skup delala 50:50 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pa tak reči, se bom jaz kaj pozimi oglaso pri tebi, pa z plastiko v rokah, da ti še one igrce prinesem, pa mi bomo malo ogn gor naštrihali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!