Skoči na vsebino

Ko se skuter na ogled postavi...


jrk0

Priporočene objave

Vi ste čisto nori :lol1:

Ko bom jest skuterja porihtu bom fotra nafuku da bova vgradila ledice pa kakšen stroboskop mogoče. Pa fotra morem še prepričat da bom lahko kako predelavo naredu. Sej sva se že manla glede izpuhov pa če ne bi fuknu bi ga ziher že mel :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D boš kšnmu za rt prpelov bo še res ustavu :P

ja js mislim to v avtu nardit - spredi na armaturko moder stroboskop, zadi pa led napis "stop policija". :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe mate vi ideje :)

Jest zdej delam spojler za mojga aeroxa, podobn tistem na speedyu le da bo mel zadi še štop luč. lučko bo iz ene 20ih ledic. Sicer mi je bilo v prvem planu naredit neki podobnega, da bolj ko bi gas stisnil več ledic bi se prižgalo alpa bi več toka spustil v njih, tko da k bi močn prtisnu bi se ful zasvetle pri na izi pa tko mal. Sam sm se s kolegom neki jebu s štromom kok to narest.... pa sm opustil misel :)

Sicer pa...a vete da sm dubo kazn 5 jurjev od policaja ker mam KAO zatemnjene žmigovce?! sicer so na mojem aeroxu res malo bolj črni, pa še malo sm jih sam pošrepajl od znotri sam fak no...sicer sm fukno tist listek v prvi koš ker plaču itak ne bom nč...mladoletn pač :) sam se mi je zdel pa glupo. k je škif prov isku neki na motorju da mi da kazn, k sm se enkrat 5-6x mim njihove postaje pelal na fulara (omejtev 50kmh) :-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k sm se enkrat 5-6x mim njihove postaje pelal na fulara (omejtev 50kmh) :-))

to me spominja na mene... ...mi je skif reku "jutr ob istem casu na istem mestu" ko me je z APNko ustavu brez celade, nasledn dan sm se pa z aprilio prpelu, ko cela sentjurska skiferija ve da sn jim ze 3x spizdu pa da je edini tak motor na Ponikvi... :lol1: :lol1: :lol1: no, najdu ni nic, poloznco sn pa po posti dobu. na zalost sm bil ze polnoleten - placu 5 cukov. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se zjocem od smeha :) :lol1:

Jaz sem na meetingu zadnji vozo v temi tak enih 50 metrov za glavnino pa mi je na križišču en deda vse štiri žmigavce vžgal pa se mi na rob umakno :lol1: mogoče je mislo, da kakšen policijski motor lovi tote šmrkavce :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah toti kapsi... skoda besed za njih, itak sam ns "reveze" lovijo, une nej grejo lovit k se strelajo, to pa nobedn negre...a ni to zanimiv :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k ste rekl da se vm odmikajo zarad lučk :lol1:

mam modrga aeroxa pa tiste orginal bele nalepke +sam par stvari štrihu na belo :OK: in sm v naši ulci enga pod drevesom čaku in pride mim en na kroski brez čelade prvo ful po gasu pol pa čist previdno prot men js si pa mislm :? no pol se pa pr men vstav pa se začel režat k je mislu da sm polcaj :lol1: :lol1: :lol1: hudo ni kj :lol1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nek si najd eno staro črno kamero pa se postav zravn kšne ceste pa skoz kamero glej promet :naughty: bo folk prov počas vozu k bojo misll daj radar :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz lepenke si jo nared pa kao meri... Sam če se bo kakšen policaj ustavu pa te uprašu kaj delaš reč da delaš prakso k si na polcijski :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce te dobijo z rotacisko je 200k+vstran ti jo vzamejo pa se kakega sodnika ti verjetno dajo....

pomoje za mladoletnga ni tok :hmm: ali pač :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so škifi ene dvakrat pozdravli, pol pa čudno gledali, ko sn se mimo peljal. A Aerox res tak gnilo zgleda ko BMW? :) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!