Skoči na vsebino

Ko se skuter na ogled postavi...


jrk0

Priporočene objave

kva je zadnc od punce kulega naredu - to je za popizdit!! :D :lol:

od pice skatlo je mel, kao na oknu da ma radar, pa je en s skuterjem (v Celu) prpicu mim njega, on pa zalaufa (crn Daihatsu Charade TD :yea2: ), pa zadi ma ovalce, pa da un komad gor od Bad Boys Soundtrack, sajbe dol, pa full naglas, ko full kao policijska sirena nabija, pa se je zagnal za unim skuteristom, sta ga 110 zgala drug za drugim!!! :kva2: :OK: :lol1: :lol1: :lol1:

folk je gledu ko prbit, un s sesalcem je pa v eno stransko ulico zapelu... :lol1:

za crknt!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem razmisljal, da bi mojega speedfighta prebarval v belo modro, pa ob strani napisal POLICAJ

saj to lahko, ali ne? :D

prvo kot prvo: policija ne pise

drugo kot drugo: policist se pravilno slovensko rece:>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem razmisljal, da bi mojega speedfighta prebarval v belo modro, pa ob strani napisal POLICAJ

saj to lahko, ali ne? :D

prvo kot prvo: policija ne pise

drugo kot drugo: policist se pravilno slovensko rece:>

In kaj bos imel od tega, razen da te bodo v neskoncno vec primerih policaji legitimirali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah teli policaji so PODN. zadnjic naju je s fotrom ustavu

POLICIST (s kombijem - fotr mu robo za razvozt) in je biu zatezen do amena, hotu je voznisko, prometno, dokumente od robe, za usako stvar posebej je su pogledat ce se kataloske ujemajo, zarnce je pogledu, trikotnik, preveru je ce je auto registriran, fotr je mogu pihat (pa nc ni napihov)...uglaunm uzel so nama 20min casa, po nepotrebnem - nc niso najdl. no zravn je biu pa se en "vajenc" k je use to pisov. fotr vprasa POLICISTA kaj pa pisete, ce vas smem vprasat? policist odgovori "to se vas pa cist nic ne tice" fotr se usede avto, uzame blok pa kuli, pa pise - napisov je registrsko pa ker auto je bil pa ura..... to bi mogl vidt...tisto faco policista.....FAKKKKK. pol sva se pa usedla v avto, se odpeljala pa fotr jima je se pomahov. slis se kot en vic, ampak je res!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kreteni so, se vid da majo preveč cajta. Zajebavajo pa jemljejo cajt nedolžnm, da bi šli pa lovit taprave kriminalce jim pa tut na misel ne pride. sej je dokazano da mamo slovenci najbolj nesposobne policaje v vsej evropi :D

sicer pa useen mal :topic: al pa nej se odpre kkšna nova tema Skuterji in policaji ;)

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je vseen al je :topic:

ker mi je glavno da uživam ob vaših postih!!!!! :OK: :OK: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pustite vi polcaje, k so glupi k noč. Podnev se skos okol furajo, ponoč pa pred našo bajto čepijo pa neki merjo, v mesto pa ne upajo k bi jih lahko dobil. Jebeš ti to, če mamo za polcaje prpe. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zato se pa na ns, nedolžne skuteriste spravljajo :lol1:

ja enkrat bomo pa skuteristi skup stopil pa jih mal nabuhal pol bojo pa sam še stare mame upal zezat, pa še od njih jih lahko z marelo dobijo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manjak, js ti odsvetujem kaka igrce s kapsi - na konc vedno zmagajo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manjak, js ti odsvetujem kaka igrce s kapsi - na konc vedno zmagajo... :)

Se popolnoma strinjam z izjavo Zoka!! Da pa ne bomo čist off topic bi pa jest povedu še to da je moj skuter najlepši :P :P (in s tem spet začel prepir :D :D )!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, sej to vem da zmeri zmagajo. Mam že dost izkušenj z njimi... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam z izjavo Zoka!! Da pa ne bomo čist off topic bi pa jest povedu še to da je moj skuter najlepši :P :P (in s tem spet začel prepir :D :D )!!

:P :P :P Spet se bojo kregal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem razmisljal, da bi mojega speedfighta prebarval v belo modro, pa ob strani napisal POLICAJ

saj to lahko, ali ne? :D

prvo kot prvo: policija ne pise

drugo kot drugo: policist se pravilno slovensko rece:>

Ni glih dobr da mas policaje za vzor ... ce pa ze hoc bit policaj pa kr u policijsko solo, sej prov velikga IQ-ja ne rabs :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, v galeriji so objavljene nove slikce s forumskega srečanja v Ribnem pri Bledu. Tam je tudi slikca mojega bivšega skuterja, za keterega še vedno mislim da je najboljši.

Runner 180 na FS

Trenutno pa iščem kaj podobnega - enako dobrega.

No, pa še Vivacytija prodam (od moje sestre). To pa je tudi eden najlepših zračno hlajenih 50cc skuterjev. Vespo sem pa že prodal - s pomočjo podpisa, tukaj na motosvetu.

post-18-1066653687.jpg

Popravljeno . Popravil Jason
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, v galeriji so objavljene nove slikce s forumskega srečanja v Ribnem pri Bledu.

Kdaj pa je blo to srecanje??????

Ne no, kva sm zamudu :huh: :cry: :cry: :cry: :( :( :( :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!