Skoči na vsebino

Ko se skuter na ogled postavi...


jrk0

Priporočene objave

Znate jih popedenat, vsa čast ... oba sta ful hudaa :OK: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Blah...ce se ni slik od plastike pa novih mrezic ko jih mam pri kileru pa to... :) Kuter bojo ker jih juter komaj dobim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ... kuko date une mrežce zuadej pod plastiko??? A to jo najprej zrežes na primerno velikost pol jo pa z lepilm prlimas uzadej (z kaksnmu lepilm) ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ... kuko date une mrežce zuadej pod plastiko??? A to jo najprej zrežes na primerno velikost pol jo pa z lepilm prlimas uzadej (z kaksnmu lepilm) ????

Pac odzadaj si nastavis odrezes kolko pac rabis velikosti potem pa z tekocim lepilom vse okrog in okrog zalepis pa drzi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam še velik slik sam rajš ne bom obujal lepe dobre spomine k mi bo šlo kr na jok :( :( :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

' date='21 Oct 2003 @ 19:32'] Tale avspuh iz runnerce ma pa zdaj Jack_ass :D

možno, k enmu sm ga prodal mislim da mu je ime primož al neki tazga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je predelan giannelli

zgornji dušilec ima narejen pri akrapoviču (titan),notr ima tekmovalna vlakna(bela)..,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_ ti k si bl ekspert za DNA-je :notworthy: a mogoče kej veš kok stanejo taspredni žmigovci za DNA :?

Eh...se nisem samo za DNAja :) HUm pojma nimam kolko pridejo samo kolko se mi zdi je en okol 2k al nekak tak...nevem tocno.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno, k enmu sm ga prodal mislim da mu je ime primož al neki tazga

jp, vem, to je moj frend. Na typhoonu ga ma. Dela ko k00rba. Sej boste vidl na meetingu pri benotu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!