Skoči na vsebino

Ko se skuter na ogled postavi...


jrk0

Priporočene objave

Kaj bi pa to lahko blo? :unsure: Ej, nima pojma, ampak glede na to, da je samo izdahnu je ribnu na zlo čudn način. Meni je še potem enkrat vžgal, ampak je čez par sekund spet crkjot.

Ne, sej men prec vžge in tut dela samo noče vlečt. Uni na servisu je pa neki sanju pa je reku de je verjetn jermen al kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V našem vhodu pa stoji en rumen Runner 50. Me zanima, če ga kdo pogreša, ker se meni zdi ukraden (nima tablice, ima pa nalepko za zavarovanje 2004, potrgane nalepke itd.). Nikoli ga namreč nisem videl stat v našem vhodu. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi pa to lahko blo?  :unsure:  Ej, nima pojma, ampak glede na to, da je samo izdahnu je ribnu na zlo čudn način. Meni je še potem enkrat vžgal, ampak je čez par sekund spet crkjot.

Ne, sej men prec vžge in tut dela samo noče vlečt. Uni na servisu je pa neki sanju pa je reku de je verjetn jermen al kaj.

Lahko, da se ti je lamela zlomla (sesalni ventil) :unsure: Pol namreč ne potegne nikamor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem ziher de je šel jermen. Sva ga dons s fotrom pelala na servis na prikolc in ker je scalo kot p****** me je malo skrbelo, samo je vse OK <_< :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No tule je pa še moja zadevšna

Danes sem tudi lih montiral lih novi izpuh, Arrow Titanium (za ktirga sem dal cca 20k sit kar je kr ok (mi je vzel še orginalnega v ceno (za 5k sit))

Po števcu gre sedaj 100kmh (realno torej nekje 90), ima do 20kmh obupne pospeške, zakaj morem še ugotoviti. mogoče se valjčki pretežki samo mi je serviser reku da je dal nove, lahke not. vem pa ne kok je to.

sam vem da vas ima že več probleme s tem, da skutr ne potegne do določenih obratov. uglavnem, ko pa pride do 20kmh pa pospešuje zvezno do 90kmh komot (po števcu).

pa še nekaj me čudi. motor ima sedaj bolj uglajen glas in je celo tišji kot prej s standardnim? ne vrjamem pa da ima še not kako blokado, ker več kot 90kmh realnih skuter brez blokad + izpuh ne more it...

prva

druga

tretja

četrta

peta

šesta

sedma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja športni avspuh začne prav delovat v vsej svoji moči pr visokih obratih....torej ko pr 20kmh pride v obrate začne vlečt, ker se avspuh "zbudi" B)

če hočeš met bolše pospeške menjaj sekundarne zobnike, pa mal se lohk špilaš tud z valjčki

v zvezi s preveč tihim avspuhom:

mislim da je notr neka steklena volna (vsej tko je pr mf power, pa piše, da avsuh postane glasen, ko se ta volna znuca <_< ) tko da čim več se voz ali pa jo odstrani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo ki si kupo Arrowa ker bi ga jaz tudi mel da bi ga spet predelo malo :D Ker Zx mi je tecn ze.Tak da ce mi poves prosim ki si ga kupo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo ki si kupo Arrowa ker bi ga jaz tudi mel da bi ga spet predelo malo :D Ker Zx mi je tecn ze.Tak da ce mi poves prosim ki si ga kupo

mislim da bi ga mogl met v stupit-u...poklič pa vpraši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cjooo kak je auspuh visoko ;)

moj pa je tak nizko :(

bom mi nekdo ga sliko ze enkrat pa bom dal nove slike gor :D

100 po števcu? mhm... :unsure: ok no, če bi si jas dal noter valčke 4g bi ga tudi tak spravo :D morm enkrat probat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja športni avspuh začne prav delovat v vsej svoji moči pr visokih obratih....torej ko pr 20kmh pride v obrate začne vlečt, ker se avspuh "zbudi" B)

če hočeš met bolše pospeške menjaj sekundarne zobnike, pa mal se lohk špilaš tud z valjčki

v zvezi s preveč tihim avspuhom:

mislim da je notr neka steklena volna (vsej tko je pr mf power, pa piše, da avsuh postane glasen, ko se ta volna znuca <_< ) tko da čim več se voz ali pa jo odstrani

Vem kaj je problem te luknje. Sploh je itak ta izpuh delan za 70ccm zato se ta 'stock' mašina ne zvrti tolko da bi jo izpuh sploh ok delal.

Drgač pa, men je kul da je tih :-)

Nimam rad da se preveč dere - čeprav je včasih tudi to prav fajn poslušat ko zaboli ko pr norcih, ampak k se pa kje po mestu alpa kje ponoč v kakem naselju voziš je pa kr mal hudo :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cjooo kak je auspuh visoko ;)

moj pa je tak nizko :(

bom mi nekdo ga sliko ze enkrat pa bom dal nove slike gor :D

100 po števcu? mhm... :unsure: ok no, če bi si jas dal noter valčke 4g bi ga tudi tak spravo :D morm enkrat probat :D

Res, časna gre stotico. Ker tam nekje ko je lučka za temp je 105kmh in do tja pridem ce se peljem po eni cesti k mal leži drgač pa komot prek tistga znakca za temp...

možno pa da tudi števc kaj bolj laže? na aprili sr 70 www kaže nekje 5kmh več pri 70kmh tko da...

Vseeno, sam da gre. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo ki si kupo Arrowa ker bi ga jaz tudi mel da bi ga spet predelo malo :D Ker Zx mi je tecn ze.Tak da ce mi poves prosim ki si ga kupo

mislim da bi ga mogl met v stupit-u...poklič pa vpraši

Skoraj vsaki dan sn tam pa nimajo :D Bom vpraso Okja pa bom vido kaki mi bo dal odgovor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa idi v mursko soboto v

k s c klekl albert s.p.

juša kramarja 5 ......

tam ma servis za gilere, pa avspuhe arrow &gianelli.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil dones, prašal, cena je neki podobna kot za mojga, cca 30k sit, pa valjčke bi mogu še ene menda zram dobit.

nima pa na zalogi, je pa reku da se da hmal dobit...

edin mel je enga za NRGja pa ne vem če paše...pa še titanium ni bil, ampak je mel tak karbonast demfer, pa ti povem da tk k je moj bolš zgleda k ni imitacija karbona..vsej za moje pojme...

Drgač, zdele se bom mal zajebavu z valjčki. a mi lohk kdo predlaga kiro težo naj uzamem. sej najbolj da ene čist lahke (gram, gram pa pou) pa pol če se bo mašina sam vrtela pa nikamor šla (prelahki) lohk itak kombiniraš rajt. ene tri lahke pa tri tote ko mam zej (mislim da mam 6g)..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v aerox-u so original 5,5g

če pa maš zaj ti notri 6g pa je itaq logično da ti gre 100 po števcu, ljubosumn sn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu bi zaj za valcke rabli Goloba on je ze vse mozne mel noter :D :D Ja bom ga jaz vpraso kdaj je njemu najbolse slo pa z katerimi to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v aerox-u so original 5,5g

če pa maš zaj ti notri 6g pa je itaq logično da ti gre 100 po števcu, ljubosumn sn :D

Ja vem da so taki not.

sam fora je ne, k fotr je pelu skutr na servis, k mene ni blo doma, pa ga je mogu pelat čene bi mogu spet kaka dva tedna čakat. No uglavnem, moj fotr itak nima pojma o teh zadevah, in valda mu ni šol serviser razlagat kok so valčki težki zdej notr pa to, ampak mu je reku da mu lažjih ne more dat? hmm. tko mi je prejle fotr povedu. zdej sm pa čist čudn. neki tlele ne štima, z zelo lahkimi valčki slabi pospeški pa dobra končna. čudno :-)

sicer pa sm dones enga kolega k ma aprilio sr (tisto staro še, rossi farbe (taka siva)) k ma mislim da še isti motor k moj aerox, gor ma pa enga gianellija pa nena vem kirega ker nič ne piše (ga je dubo zram ko je kupo skutrja) na netu pa ga ni več (je že vrjetno star model). no uglavnem, smo šli mal 'rejcat' po naših roftah tule in sm ga jest nesu u hrib gor plus to da sem mel zadej gor frenda (ene 65kg). ne vem no. čudeži se dogajajo, je pa možno da je aprilija tut zjahane ker nimam pojma kak leti, ker jo je kupo pred dvema dnevoma pa sm ga lih slučajno srečal k se zdej drka z njim cele dneve (čaka na popravce ;)

drgač kot sm reku, 100gre komot. mogoč se je treba mal sklonit (k mojih 180 dela kr neki upora ;). sicer pa sma se zmenla in bo frend jutr zram uzel fotoaparat pa bo snemal k bo zadi sedel kok to gre do 100kmh. pa boma šla po ravnem 100 z dvema gor sam se bo treba nagnat. bom jutr dal gor filmček...

drgač pa aerox ni treba bit lubusumn :)) mogoč men sam števc laže ko prasica - nikol ne veš. bo treba enga kolesarskega kupt. sam če ga kupm kdo mi bo to naštelal da bo točno kazal? kr tam k pecikle prodajajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa aerox ni treba bit lubusumn :)) mogoč men sam števc laže ko prasica - nikol ne veš. bo treba enga kolesarskega kupt. sam če ga kupm kdo mi bo to naštelal da bo točno kazal? kr tam k pecikle prodajajo?

Se si pa sam nastelas.Obsek kole zmeris pa zmnozis z 3,14 pa dobis ven tisto neko stevilo in pol vtipkas tisto noter v stevec in to je to :D Daj film gor ja da mi to vidimo :D Ker vsaki ko ma Aerox-a se mi pritozuje da nima pospeskov.......vsi mate zgleda iste probleme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa aerox ni treba bit lubusumn :)) mogoč men sam števc laže ko prasica - nikol ne veš. bo treba enga kolesarskega kupt. sam če ga kupm kdo mi bo to naštelal da bo točno kazal? kr tam k pecikle prodajajo?

Se si pa sam nastelas.Obsek kole zmeris pa zmnozis z 3,14 pa dobis ven tisto neko stevilo in pol vtipkas tisto noter v stevec in to je to :D Daj film gor ja da mi to vidimo :D Ker vsaki ko ma Aerox-a se mi pritozuje da nima pospeskov.......vsi mate zgleda iste probleme

Jebi ga, nism vedu da majo to funkcijo ti števci. Jest sm mel prej na APN 4 pred kakimi dvema letoma nek šit za dva jurja pa je kazal sam kok km si naredu pa hitrost :-)

Drgač razmipljma o sigma sport 1600. ful funkcij, sam a se splača dat tok zram al bolš kr 1200 model uzet...?

Filmček pa bo. Škoda k mu je zvočnik crnu, k glasa ne bo :( k se ful vidi do 20kmh ne gre nikamor, bi me lohk s peciklom dol rukno pol pa potegne kr lepo, če primerjam prej k je bil standardni izpuh gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sn mel BC 1200 gor na mojem zdaj pa sem ga prodal delo je vredu kazo tudi tak da ce si tega vzames je dovolj.Ma pa _Aerox_ se mi zdi 1600-ko nevem tocno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa aerox ni treba bit lubusumn :)) mogoč men sam števc laže ko prasica - nikol ne veš. bo treba enga kolesarskega kupt. sam če ga kupm kdo mi bo to naštelal da bo točno kazal? kr tam k pecikle prodajajo?

Se si pa sam nastelas.Obsek kole zmeris pa zmnozis z 3,14 pa dobis ven tisto neko stevilo in pol vtipkas tisto noter v stevec in to je to :D Daj film gor ja da mi to vidimo :D Ker vsaki ko ma Aerox-a se mi pritozuje da nima pospeskov.......vsi mate zgleda iste probleme

Pa ne zmerš obsega!!!!!

Zmereš premer in množiš s 3,14 de dobiš obseg, in to pol not upišeš.

Ne vem pa v kateri enoti, mislm de v milimetrih.

TAku de ti pride štirmestna cela številka:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

arrow (vsaj moj) nima imitacije karbona ampak je res karbon-kevlar in se zato ne segreje v nasprotju z zx-i, kjer pa menda je imitacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!