Skoči na vsebino

Ko se skuter na ogled postavi...


jrk0

Priporočene objave

arrow (vsaj moj) nima imitacije karbona ampak je res karbon-kevlar in se zato ne segreje v nasprotju z zx-i, kjer pa menda je imitacija.

Kir model pa imaš? Jest mam dva frenda (en ima sfero 50n en pa aprilio sr 50 www (zračno)) pa obema malo odstopa ta imitacija..oba mata pa arrowa...

Možno da se pri zračnih hlajenjih bojl segreva?

No uglavnem moj, k je kao iz titana :), se kr fajn segreje..sam se pa hitr ohladi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

tako danes sma se z KKS-om malo vkoli vozla in sma se snemala pa slikala mojiga skutera

pa hitrost mojiga skutera je zaj po novem 81 km/h po digitalnem števcu od KKS-a :D kar dobro

no tu pa so slike:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne morm dat slik sem če mi to napiše:

UGOTOVLJENE SO BILE NASLEDNJE NAPAKE

--------------------------------------------------------------------------------

Oprostite, dinamične strani v %7Boption%7D tagu niso dovoljene

:blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Link, ki ga delaš z gumbom IMG se mora končati npr. z .jpg ali .gif. Če hočeš objaviti link do strani uporabi gumb z http:// ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P :D :P Za si ponosn ko mas na novo slikanega ne? :P :D :P

na kratko in enostavno povedano: DA :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://users.volja.net/jrkec/skuter/smodi.avi

en kratek filmcek, ko sem gumo smodil. ampak je nisem dosti, jo pa bom do konca ko jo menjaj v naslednjih dneh enkrat:D

pol pride malo daljsi:)

rabite pa xvid codec. pa z mobitelom je snemano, tak da ne jamrajte za kvaliteto:D

slike zgoraj so pa bolj cudne kvalitete, ker je blo ful oblakov. za nokio rabis fajn sonce pa to, pol so kar lepe slikce:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi si digitalnega pa kamero :D :D Ce ne pa ti jaz oboje posodim.Kaj zaj kdaj bomo spet kaj snemali dalje tako smo se menli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja drugi tedn! grem po gumo pa jo fsmodim do amena:) jebes kuplungo...saj itak jo je treba malo skurcat:D

Uuuuuuuuuu...te bomo ze slikali pa snemali ko biki :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ql slikce.....katere ročke maš to gor??

tako kot je že reko roba boba, ariete harris ročke so :)

kupo pa sn jih za en cheesburger :D ki sn ga plačo _Aeroxu_ on pa jih je dobo ko sta z Golobom naredla neke deal

Popravljeno . Popravil aerox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutni posli v glavnem :D :D

hehe :D

meni se je splačalo, plačo sn _Aeroxu_ tisti cheesburger ki je vredn 500sit potem pa sta mi ročke z slafkotom gor namontirala jas pa sn se poleg čoho po jajcah :D

pa še potem ko je _Aerox_ jel cheesburger sn se jas vozo po maribore in pese strašo :D

tak da sn jas na pluse + :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!