Skoči na vsebino

Kako je bilo nekoc... udba...


Max

Priporočene objave

Hja ... tebi so ocitno ti casi blazno pasali -.........

Seveda so mu pasali. Pa tudi današnji nič manj. Preverjeno. Kekec III je pravi, nepotvorjeni Man For All Seasons. 8) Thomas More je bil proti njemu vajenec. Včeraj sem ga videl, kako je z užitkom jedel šunko. Kekca III namreč. Stari Thomas si ne privošči več teh užitkov. Že nekaj let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, hecno, ki si tako pokroviteljski do Kekca 8)

Sicer pa o tejle UDBI - koliko od vas misli, da je un tip to naredil kr tako, in kdo je mnenja, da "so zadaj politične igrice"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi tale avstralski hropec malo zblojen. Ne štekam tega, da je moral počakati na EU&NATO referenduma, potem pa šele objavil (tako je rekel). A se je bal da bi bil izid referendumov sicer drugačen? Ali smo se slovenski volilci potem zafrknili? Ja, po njegovem smo se, ampak zato ker (spet po njegovem) nismo imeli vseh informacij, ker jih je on skrival. Ali je to pošteno? In to je naredil ultra pošteni desničar - od Janše prijetelj. Svaka mu čast.

Po drugi strani je pa ta famozni seznam dvignil veliko več prahu, kolikor si v resnici zasluži. Folku se čist meša: Izjave: Končno! Imamo jih! Dokazi. Pečeni so. Tresejo se jim kolena. Zadnji čas.

Take it easy! Rajš pejd na en pirh.

OK, če pa že vidiš enega na seznamu, pa verjetno ne moreš ugotovit, zakaj je gor. Vidiš samo, če ga je v davni preteklosti kaj biksal.

Sicer pa stari obljublja nadaljevanja, bomo videli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... In to je naredil ultra pošteni desničar - od Janše prijetelj. Svaka mu čast...

:arrow:

...Nej vse taku hadu k zglejda, je pa vse rejs :roll: ...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, hecno, ki si tako pokroviteljski do Kekca  8)

Saj nisem nic pokroviteljski, samo one, ki so odgovorni za to, da so morali Slovenci bezati pred komunisticnimi klavci v Argentino in se kam, bi bilo treba pobesiti ali pa vsaj pozapreti ... (nikoliniprepoznopress) in ce se kdo potem iz tega se norca dela, ... :x :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, če pa že vidiš enega na seznamu, pa verjetno ne moreš ugotovit, zakaj je gor. Vidiš samo, če ga je v davni preteklosti kaj biksal.

Oh, se da, se da, ce imas kazenski zakonik SFRJ ... saj imas obsodbe po clenih. Je pa seveda vse skupaj treba jemati z veliko rezerve, tudi ce za koga recimo pise, da je bil informator - lahko da ni bil prostovoljno, ali pa sploh ni bil ... sploh so pa "ta dobri" deli gotovo ze precisceni, skurjeni ... oz. imamo ze filtrirane dosjeje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomiri se, Cyc. Svinjali so tako eni kot drugi. Vsevprek. Vedno so in vedno bodo. In naj***jo praviloma samo tisti, ki ga temeljito pokronajo & domnevajo, da smejo iti preko že itaq nadsvinjskih pravil igre.

Če bi bil jaz v tvojih mokasinih (pa seveda nisem), bi se posvetil....recimo...negovanju vrtnic :idea: Zelooooo sproščujoč hobi, verjemi mi na besedo 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil jaz v tvojih mokasinih (pa seveda nisem), bi se posvetil....recimo...negovanju vrtnic  :idea:  Zelooooo sproščujoč hobi, verjemi mi na besedo  8)

Hehe, Pepe, brez skrbi, negujem Vrtnico :twisted: :twisted: In prav zares je sproscujoce :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino. Me je že malo skrbelo... Zdaj me pa ne bo več  8)

Skrb je odvec - vrtnarstvo in cvetlicarstvo imam se veliko raje od motorizma :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se zdej sloh da pridt na omenjeno stran!??

Ne. Zadeva ma nekaksne tezave z linkom, tudi proxy ne pomaga :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se iščem pa se ne najdem.

Izgleda da mi je uspelo, da sem ostal neomadeževan.

.PDF-ji se še vedno valjajo na P2P omrežjih. Mislim, da veste o katerih govorim.

Sprašujem pa se, kakšni bedaki vladajo v Sloveniji, ki mislijo, da lahko cenzurirajo internet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Sprašujem pa se, kakšni bedaki vladajo v Sloveniji, ki mislijo, da lahko cenzurirajo internet.

Taki.... z drzavno placo :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.PDF-ji se še vedno valjajo na P2P omrežjih. Mislim, da veste o katerih govorim.

Na DC++, ki ga uporabljam, samo par crk, se to ne kompletne :wink:

Sprašujem pa se, kakšni bedaki vladajo v Sloveniji, ki mislijo, da lahko cenzurirajo internet.

Oh - home breed :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, hecno, ki si tako pokroviteljski do Kekca 8)

Saj nisem nic pokroviteljski, samo one, ki so odgovorni za to, da so morali Slovenci bezati pred komunisticnimi klavci v Argentino in se kam, bi bilo treba pobesiti ali pa vsaj pozapreti ... (nikoliniprepoznopress) in ce se kdo potem iz tega se norca dela, ... :x :evil:

cyc-potreboval boš še nekaj uric zgodovine....

javi se pri stricu Kekcu...

imam kapljice ,

ki ozdravijo slepoto ,

(z njimi sem pozdravil tudi Mojco...čeprav sem uporabil neke druge kapljice... 8) ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, če pa že vidiš enega na seznamu, pa verjetno ne moreš ugotovit, zakaj je gor. Vidiš samo, če ga je v davni preteklosti kaj biksal.

Oh, se da, se da, ce imas kazenski zakonik SFRJ ... saj imas obsodbe po clenih. Je pa seveda vse skupaj treba jemati z veliko rezerve, tudi ce za koga recimo pise, da je bil informator - lahko da ni bil prostovoljno, ali pa sploh ni bil ... sploh so pa "ta dobri" deli gotovo ze precisceni, skurjeni ... oz. imamo ze filtrirane dosjeje ...

cyc,

škoda ,

da neumnost ni kazniva.... 8)

zagotovo bi bil kaznovan 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino. Me je že malo skrbelo... Zdaj me pa ne bo več 8)

Skrb je odvec - vrtnarstvo in cvetlicarstvo imam se veliko raje od motorizma :wink: 8)

cyc,raje že raje,

ampak ne obvladaš pa ničesar od navedenega 8)

raje treniraj

desnico,roko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino. Me je že malo skrbelo... Zdaj me pa ne bo več 8)

Skrb je odvec - vrtnarstvo in cvetlicarstvo imam se veliko raje od motorizma :wink: 8)

cyc,raje že raje,

ampak ne obvladaš pa ničesar od navedenega 8)

raje treniraj

desnico,roko....

Tud natreniranost je škodljiva.

Mal bi moral kombinirati.

Treniramdanjutreniramnočubiramrukukojuhoču.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil jaz v tvojih mokasinih (pa seveda nisem), bi se posvetil....recimo...negovanju vrtnic :idea: Zelooooo sproščujoč hobi, verjemi mi na besedo 8)

Hehe, Pepe, brez skrbi, negujem Vrtnico :twisted: :twisted: In prav zares je sproscujoce :wink:

cyc,

pedofilija je kazniva ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ops to so pa že znaki kaznivega dejanja :D ,a so dokazljivi, da ne bo tožilstvo spet pogorelo na celi črti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se zdej sloh da pridt na omenjeno stran!??

Ne. Zadeva ma nekaksne tezave z linkom, tudi proxy ne pomaga :?

cyc,

Stop Premature Ejaculation!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, Kekec III, razsvetli nas s tvojimi argumenti.

V zadnjih n postih (kjer je n poljubno število) nisi napisal Cyc-u ničesar konstruktivnega razen da naj si ga gre drkat, da je pedofil, da je neumen, pa še kaj :?: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!