Skoči na vsebino

Serviserji motorjev - najslabši IN najboljši 2


Ice

Priporočene objave

Simon Dacar je dober.

Simon je res faca, pred leti mi je poservisiral mojega bivšega zaribanega KTM LC2 125ccm in to za dobrih 35% manj kot bi mi to naredili pri motorjet-u ali koviču....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa že glede Šterna slišal marsikaj...

Jaz tudi. Da je dober.!!!!! In v to sem se tudi osebno prepričal. Sem že ene 30 strani nazaj napisal, da se na njegovem servisu držijo dogovora. Če se zmeniš ob 4rih je ti pač vzame motor ob 4rih.

Če mu rečeš tole in tole zamenjaj, bo to tudi zamenjal. Seveda pokliče in predlaga kaj bi bilo še treba, a če rečeš ne, je pač ne.

Parkrat sem si že mislil:"Mater je drag!". Ampak saj so vsi. In nikoli mi po servisu ni ostal v zavesti kak pomislek, drugod pač. Tja se ne vračam, k Šternu pa bom še moral iti.

Zgolj moje mnenje na osnovi mojih izkušenj.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Brumer

Tudi jaz bi Šterna lahko samo pohvalil,cena me sploh ni zanimala,namreč rabil sem samo prvi servis na V-maxu,seveda na pooblaščenem servisu samo on mi je bil pripravljen narediti,kajti naslednji dan sem šel s kolegi v Ulm na moto srečanje ,če mi Štern nebi napravil(usluge) servisa nebi mogel iti.Kvaliteta in odnos do stranke mi pomeni več kot sama cena :hmm:

Še to,motor sem kupil pri Delta timu v Krškem, samo takrat še niso imeli svojega servisa za njih je servisiral PONOSNI sosed Češek-z njim se sploh ni dalo komunicirat,namreč čez čas sem Češka šenkrat klical ko mi je spustilo tesnilo prednjih vilic,seveda bil je petek vilice razdrte,ko sem Češka vprašal ali ima tesnilo mi je pritrdilno odgovoril DA ampak samo za interno uporabo lepo sem se njemu in Delta timu zahvalil in zato je bil V-max moja zadnja Yamaha!!!!!!!!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo da gledate na motorje oz. lastitev le teh tudi iz serviserske plati.

Če ni dober v Kranju greš v Celje, ali v Ljubljano. Kar se Yamah tiče je Jure Primec iz Lj legenda. Pa je šraufal tudi mojga Suzukija. Vem pa da k Odarju ne grem nikoli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto center PRO MOTOR v Drešinji vasi ima zdaj po novem poleg novih prodajnih prostorov tudi pooblaščeni servis za yamaho, tako da če bo potrebno kaj bom vozil v drešinjo vas namesto v celje, topmoto me ni ravno prepričal :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo mi je žal, če sem (sploh) komu stopil na žulj. ok, ne moremo primerjat serviserje z delavci za tekočim trakom. mislim pa, da so primerljivi z delavci s 7. stopnjo izobrazbe ali še kaj več. po dohodkih. vsaj kolkor poznam plače pr nas.

No zdaj mi je pa jasno, če imaš 7, stopnjo izobrazbe si pa zaslužiš imeti veliko plačo, četudi drkaš kurac al pa ne in ne narediš nič kot nekateri v državni upravi, res uboštvo na duhu, na faks pelji servisirat moped !!

nisem serviser in zato me nič ne žuli, razen tvoje primerjave :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdaj mi je pa jasno, če imaš 7, stopnjo izobrazbe si pa zaslužiš imeti veliko plačo, četudi drkaš kurac al pa ne in ne narediš nič kot nekateri v državni upravi, res uboštvo na duhu, na faks pelji servisirat moped !!

nisem serviser in zato me nič ne žuli, razen tvoje primerjave :headbang: :headbang:

očitno tudi tebi rabi kako šolanje ali servis, kukr hočeš. saj, ne da me moti če si učitelj gospodinjskega pouka ali intelektualec ki vleče samokolnico od mešalca do mojstra. znaš se briljantno in strpno pogovarjat preko foruma.

predvidevam, da te krasi mladost in skrajno nizko čelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile serviserji imajo res malo velike urne postavke :BUA: , 15€ na uro bi bila ravno pravšnja cena in tudi serviserji bi imeli dosti dobička, ker bi se sigurno več motorjev vozilo na pooblaščene servise .)

P.S. zgleda da morajo tu spet malo sivi uvozniki motorjev poskrbeti da bodo padle še cene servisnih storitev ne samo motorjev :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Brumer

Tile serviserji imajo res malo velike urne postavke :BUA: , 15€ na uro bi bila ravno pravšnja cena in tudi serviserji bi imeli dosti dobička, ker bi se sigurno več motorjev vozilo na pooblaščene servise .)

P.S. zgleda da morajo tu spet malo sivi uvozniki motorjev poskrbeti da bodo padle še cene servisnih storitev ne samo motorjev :yes:

Saj mamo SIVO ekonomijo-šušmarj,pa naredi sam(pod kozolcem) OK!!!!!!!!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile serviserji imajo res malo velike urne postavke :BUA: , 15€ na uro bi bila ravno pravšnja cena in tudi serviserji bi imeli dosti dobička, ker bi se sigurno več motorjev vozilo na pooblaščene servise .)

ja ful dobička. ...

8 ur dnevno x 15 evrov bruto = 120 evrov dnevno bruto

x 5 dni v tednu = 600 evrov tedensko bruto

x 4 tedni = 2400 evrov bruto mesečno

iz tega dobiš glih cirka

1200 evrov neto mesečne plače... super, a?

seveda pod pogojem, da bi bilo delo redno in ustaljeno

delavnico, orodje, izobraževanja in druge potrebščine (računovodski servis itd) ti pa podarijo sosedje, a ne :blush: :blush:

da ne govorim o računalnikih za analizo stanja novejših motociklov ... (ki niso PC-ji za 200 evrov ampak malo dražje zadeve)

Dobrodošel v resnični svet, dečko.

Popravljeno . Popravil SiR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno tudi tebi rabi kako šolanje ali servis, kukr hočeš. saj, ne da me moti če si učitelj gospodinjskega pouka ali intelektualec ki vleče samokolnico od mešalca do mojstra. znaš se briljantno in strpno pogovarjat preko foruma.

predvidevam, da te krasi mladost in skrajno nizko čelo.

O mladosti ne vem, ker te ne poznam, o nizkem čelu za katerega govoriš verjetno vidiš vsako jutro v ogledalu, in res je vseeno kaj sem fizički radnik ali pa inelektualec, VEM pa kdo strokovno servisira moj motor in mu zaupam svoj life, in zato mu z veseljem plačam jasno več kot kakemu fušarju, ki mu težko zaupam, ker enostavno ni pooblaščen serviser in to je tudi smisel mojega pisanja v tej temi, ampak ljudem kot ste ti in še par jokic je to brez veze govorit, ker očitno nimate dovolj keša za pošteno preverjeno servisiranje, res ne vem zakaj si ne kupite kolesa, ki so cenejša in jih boste tudi taki kot ste vi brez finančnega kolača poceni sami ali pri sosedu šraufali, vse ostalo mi je pač vseeno ali to počnete ali pač ne, vaša stvar, moje mnenje je tako in še enkrat povem za vse tiste, ki površno berete, SAMO pooblaščeni servisi vam garantirajo pravilno servisiranje in vaša stvar je kam motorje vozite !!! Zame je kar nekaj poštenih serviserjev in na način kako sem se z njimi dogovarjal so mi vedno vse naredili kot sem želel in plačal kot so zahtevali, zadovoljen sem se tja tudi vračal in eden od teh je tudi Binca, Jure Primec, As Domžale, Laba , če se pa vi ne znate zgovarjat in zahtevat od njih kar si želite in ne poveste takoj ali pa vprašate kaj bodo počeli ob določenih kilometrih pa kaže na stopnjo razvitosti za čelom s katerim se nekateri tako radi pohvalijo ! Res nisem dovolj bogat, da bi poceni servisiral motorja !! :evilgrin: :D

P.S. No pa srečno vožnjo vam želim !

Popravljeno . Popravil the JACK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile serviserji imajo res malo velike urne postavke :BUA: , 15€ na uro bi bila ravno pravšnja cena in tudi serviserji bi imeli dosti dobička, ker bi se sigurno več motorjev vozilo na pooblaščene servise .)

P.S. zgleda da morajo tu spet malo sivi uvozniki motorjev poskrbeti da bodo padle še cene servisnih storitev ne samo motorjev :yes:

Dej prid k men, jaz ti bom z francozem in kladivom pošraufal tvoj motor za 15€ na uro, ploščice od ventilov bova mal z fleksarco pobrusla, ti boš držov, jaz bom pa brusu. Fergazarje poštelava na posluh, svečke pa če ktera ne bo šla vn itak ni treba zamenjat, delajo dokler ne crknejo...Gume ne bova centrirala, kter kreten pa še to dela, feltno ti bom pa tam kjer sem jo z montiračem podrgnu z flomastrom poštrihu pa bo tud dobr.

Olje najboljš da kr sam prneseš ker je tko cenej, starega bova zavezala v vrečko in vrgla v kanto, gumo pa bova odvrgla na polju...odvoz namreč stane.

Štempl ti bom pa tud zrihtov, sj dost serviserjev poznam...itak ti ne bo nč crknl, če pa bo maš pa garancijo pa uradni servis, tam jih pa lahko jebeš za vsako pikco...oni so dragi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ful dobička. ...

8 ur dnevno x 15 evrov bruto = 120 evrov dnevno bruto

x 5 dni v tednu = 600 evrov tedensko bruto

x 4 tedni = 2400 evrov bruto mesečno

iz tega dobiš glih cirka

1200 evrov neto mesečne plače... super, a?

seveda pod pogojem, da bi bilo delo redno in ustaljeno

delavnico, orodje, izobraževanja in druge potrebščine (računovodski servis itd) ti pa podarijo sosedje, a ne :blush: :blush:

da ne govorim o računalnikih za analizo stanja novejših motociklov ... (ki niso PC-ji za 200 evrov ampak malo dražje zadeve)

Dobrodošel v resnični svet, dečko.

Jaz sem amater pa ti v eni uri pri treh motorjih zamenjam olje, to se pravi 3x15€ je 45€, če boš pa po tvoji računici lenuhov delal potem pa tudi za sol ne boš zaslužil .) Dobrodošel na trdnih tleh, fantek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj uradni serviserji še niso garancija za varno vožnjo, namreč glavo je treba imet tudi kdaj na servisu ali pa vsaj močnejše čelo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej prid k men, jaz ti bom z francozem in kladivom pošraufal tvoj motor za 15€ na uro, ploščice od ventilov bova mal z fleksarco pobrusla, ti boš držov, jaz bom pa brusu. Fergazarje poštelava na posluh, svečke pa če ktera ne bo šla vn itak ni treba zamenjat, delajo dokler ne crknejo...Gume ne bova centrirala, kter kreten pa še to dela, feltno ti bom pa tam kjer sem jo z montiračem podrgnu z flomastrom poštrihu pa bo tud dobr.

Olje najboljš da kr sam prneseš ker je tko cenej, starega bova zavezala v vrečko in vrgla v kanto, gumo pa bova odvrgla na polju...odvoz namreč stane.

Štempl ti bom pa tud zrihtov, sj dost serviserjev poznam...itak ti ne bo nč crknl, če pa bo maš pa garancijo pa uradni servis, tam jih pa lahko jebeš za vsako pikco...oni so dragi!

Ja nazalost se tud to dogaja.... Jst osebno sm zmer prpravlen dobr placat za dobr deu...in kdor jambra okol urne postavke...lahko skor sigurno zatrdm da se nikol ni sam sraufal motorja...(ce ga pa je pa misl da je boga za jajca prjeu k je olje zamenu) :yes:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej prid k men, jaz ti bom z francozem in kladivom pošraufal tvoj motor za 15€ na uro, ploščice od ventilov bova mal z fleksarco pobrusla, ti boš držov, jaz bom pa brusu. Fergazarje poštelava na posluh, svečke pa če ktera ne bo šla vn itak ni treba zamenjat, delajo dokler ne crknejo...Gume ne bova centrirala, kter kreten pa še to dela, feltno ti bom pa tam kjer sem jo z montiračem podrgnu z flomastrom poštrihu pa bo tud dobr.

Olje najboljš da kr sam prneseš ker je tko cenej, starega bova zavezala v vrečko in vrgla v kanto, gumo pa bova odvrgla na polju...odvoz namreč stane.

Štempl ti bom pa tud zrihtov, sj dost serviserjev poznam...itak ti ne bo nč crknl, če pa bo maš pa garancijo pa uradni servis, tam jih pa lahko jebeš za vsako pikco...oni so dragi!

A tko pr vas Huse šraufate .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem par let nazaj pelu na pooblaščen servis, pa se je en vajenc s šraufencigrom lotu imbus vijakov na oklepu, ketno mi je tolk našponu da je kar škripala doma sem pa še ugotovil da mi je pozabil zategnit varovalno ploščico osovine prvega kolesa :BUA: , od takrat naprej peljem naštelat samo ventile pa še takrat sem zraven ostalo naredim sam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sayo, potem si ti zagotovo najboljši serviser?

Za svojo oldpunco sem :OK: , te ta nove je pa treba na servis peljat da jih prek računalnika naštelajo, pa ne se jezit vi lahko plačujete servis tudi po 40€ na uro, to je samo moje mnenje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem amater pa ti v eni uri pri treh motorjih zamenjam olje, to se pravi 3x15€ je 45€, če boš pa po tvoji računici lenuhov delal potem pa tudi za sol ne boš zaslužil .) Dobrodošel na trdnih tleh, fantek

ja res je, tud jaz bi lahko tko hit šraufu če me nebi skoz motil eni domači mehaniki kterim morm nonstop razlagat kako se kaj popravi...pa ko jim ne gre pridejo mim da jim pomagam razdret vilco, potem pa ker nimajo orodja jim še semering namontiram, kterga so btw kupil drugje, pa ker sem jim že tolk pomagu jim nalijem še olje ker sami itak ne vedo kterga in kolk se ga nalije. Na koncu pa tak servis stane 25€ in jaz pa sem mu samo pokazal kako se semering vn vzame in mi reče hvala in gre. Tolk o tem kolk se nardi v eni uri...da ne omenjam radovednežev ki bi imeli cene za komplet generalno z vso plastiko in nalepkami vred, na koncu pa kupi samo eno stvar, cen pa za cel list.

Zvčer pa po vseh forumih sprašujejo "zamenu sem prden zobnik, zdej pa mi zdej kt šaltam gor šalthebl ful trese, a mi je mogoče zarad novga zobnika menjalnik crknu"

NE KRETEN, PREVELIK ZOBNIK SI KUPU PA TI DRGNE ŠALTHEBL V ZOBNIK...ampak stranka je car, mi pa bedaki naj bi delal za 15€, al pa smo po tvoje oderuhi. Hodit moramo na izobraževanje da lahko vam na forumih odgovarjamo, imet mormo orodje da lahko pomagamo tudi vam ki ga nimate, kupovat drage programe za branje parts katalogov in cen, da se potem lahko vi spakujete kako je v Sloveniji itak vse predrago in da ti ne naštevam zgodb ker jih je za novo temo čez pol foruma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od takrat naprej peljem naštelat samo ventile pa še takrat sem zraven ostalo naredim sam

Pod tole se pa podpišem! :worship:

Tudi sam prakticiram isto!

Za razliko v ceni si pa privoščim kaj bolj pametnega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je, tud jaz bi lahko tko hit šraufu če me nebi skoz motil eni domači mehaniki kterim morm nonstop razlagat kako se kaj popravi...pa ko jim ne gre pridejo mim da jim pomagam razdret vilco, potem pa ker nimajo orodja jim še semering namontiram, kterga so btw kupil drugje, pa ker sem jim že tolk pomagu jim nalijem še olje ker sami itak ne vedo kterga in kolk se ga nalije. Na koncu pa tak servis stane 25€ in jaz pa sem mu samo pokazal kako se semering vn vzame in mi reče hvala in gre. Tolk o tem kolk se nardi v eni uri...da ne omenjam radovednežev ki bi imeli cene za komplet generalno z vso plastiko in nalepkami vred, na koncu pa kupi samo eno stvar, cen pa za cel list.

Zvčer pa po vseh forumih sprašujejo "zamenu sem prden zobnik, zdej pa mi zdej kt šaltam gor šalthebl ful trese, a mi je mogoče zarad novga zobnika menjalnik crknu"

NE KRETEN, PREVELIK ZOBNIK SI KUPU PA TI DRGNE ŠALTHEBL V ZOBNIK...ampak stranka je car, mi pa bedaki naj bi delal za 15€, al pa smo po tvoje oderuhi. Hodit moramo na izobraževanje da lahko vam na forumih odgovarjamo, imet mormo orodje da lahko pomagamo tudi vam ki ga nimate, kupovat drage programe za branje parts katalogov in cen, da se potem lahko vi spakujete kako je v Sloveniji itak vse predrago in da ti ne naštevam zgodb ker jih je za novo temo čez pol foruma.

Ej ne se razburjat, sam delo si moraš organizirat, v Sloveniji je veliko stvari dražjih samo ne vse, jaz sem iz Nemčije naroču original regler za hondo je bil za 100€ cenejši kot pri nas, to me pa zaboli :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!