Skoči na vsebino

SEJEM rabljene moto opreme


Sanda7

Priporočene objave

V Cerknici dne 4.5 pred gostilno DEBELI BAR bo potekal pod vodstvom kluba MK KROKARJI,sejem rabljene moto opreme.Če imate kaj za prodat ali kupit ste dobrodošli prav tako pa vsi ostali.

Začne se ob 10h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Cerknici dne 4.5 pred gostilno DEBELI BAR bo potekal pod vodstvom kluba MK KROKARJI,sejem rabljene moto opreme.Če imate kaj za prodat ali kupit ste dobrodošli prav tako pa vsi ostali.

Začne se ob 10h.

Bo kaka repriza :oops:

Smo ravno v tem casu nekje okol Dubrovnika... No mogoce boma pa ze nazaj :?: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da bo kdo tudi svojo žensko pripeljal v upanju, da dobi zanjo za kakšen liter neosvinčenega! :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Cerknici dne 4.5 pred gostilno DEBELI BAR bo potekal pod vodstvom kluba MK KROKARJI,sejem rabljene moto opreme.Če imate kaj za prodat ali kupit ste dobrodošli prav tako pa vsi ostali.

Začne se ob 10h.

In kje je ta DEBELI BAR......ob glavni cesti al kje udzad????????? :( :( :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš iz Rakeka proti Cerknici je na levi strani !Drgač pa na desni...ne moreš zgrešit ker bo kakšen motor tam ...je pa to tik ob cesti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja saj potrudili so se, da so nekaj organizirali B)

Sem saj naredil eno dobro furo <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal sem prepozno opazil to temo in tako zamudil. Imam pa kar nekaj stvari za prodat in se bom naslednjega sejma z veseljem udeležil. Je pa res da za prvič ne moreš pričakovati nevem kakega obiska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal me ni bilo.Vendar sem vedela da taka zadeva ne bo takoj stekla.Mogoče bi bilo bolje če bi MK Krokar postavil štant na svojem zboru ,ki bo v vojašnicah na Rakeku 16,17,18-maj.Pa bi lahko tudi ostali motoristi prodajali robo in kupovali oz.bi bil eden skoz za stojnico.In ta ki bi se žrtvoval biti za stojnico bi dobil od vsake prodane robe en pir,pošteno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi stal za strojnico bi več prodal. Pa tudi kak pir več bi dobil. Drugače pa bi prišel v Cerknico, pa sem prepozno prebral post.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Tudi letos bo v Cerknici pred "gostilno" DEBELI BAR potekal sejem rabljene opreme, in sicer 9. maja! Za točno uro pričetka ne vem, verjetno podobno kot lani?!

Mogoče se bo dalo kupiti tudi kakšno novo robo? Lansko leto je kolega nabavil "tavisoki" hrbtni ščitnik s pasom za ene 10-11k SIT, in podkapo za jurja!

Tisti, ki pa nimate kaj kupit ali prodat pa pridite na cocto :D

LP, burgy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jaz tud prišo.samo uro še javite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jaz tud prišo.samo uro še javite.

Če je tako kot lani ob 10h :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je treba kaj plačat če želiš kaj prodat(najem štanta :D ) al je to vse bolj na frej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
A je treba kaj plačat če želiš kaj prodat(najem štanta :D ) al je to vse bolj na frej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!