Skoči na vsebino

SEJEM rabljene moto opreme


Sanda7

Priporočene objave

Tema je prodaja prodaja rabljene moto opreme in verjetno ni napak, da se pove kaj bo kdo prinesel ....torej napišite kaj bo kdo prodajal ...:-)

Tema ni PRODAJA rabljene moto opreme ampak SEJEM rabljene moto opreme. Organizator se je potrudil, da je vse skupaj zorganiziral (štanti, pijača...), ti pa se potrudi, da se pojaviš tam, z motorjem, avtom ali busom. Kot prodajalec ali kupec. Štantnine ni, provizije od prodanega pa tudi ne zaračunavajo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema ni PRODAJA rabljene moto opreme ampak SEJEM rabljene moto opreme. Organizator se je potrudil, da je vse skupaj zorganiziral (štanti, pijača.. .), ti pa se potrudi, da se pojaviš tam, z motorjem, avtom ali busom. Kot prodajalec ali kupec. Štantnine ni, provizije od prodanega pa tudi ne zaračunavajo....

Točno tako, če bo vsak napisal kaj bo nesel bo naenkrat sto nepreglednih strani malih oglasov.

Ali kdo od organizatorjev lahko pove ali še velja, da prej pripelješ v komisijsko prodajo in oni potem v soboto prodajajo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem.....

 

a lohka spodne gate prodajam?

Ampak če prideš v tej opremi (kot jo imaš na fotografiji v avatarju) se bojim, da nihče ne bo po štantih gledal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, če bo vsak napisal kaj bo nesel bo naenkrat sto nepreglednih strani malih oglasov.

 

pa kaj ? tle se itak svašta sraje prodaje, mislim na motoskretu.....

Ampak če prideš v tej opremi (kot jo imaš na fotografiji v avatarju) se bojim, da nihče ne bo po štantih gledal...

 

sevede bo, vse bo pr men na mojmu štantu :P sej to je namen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj ? tle se itak svašta sraje prodaje, mislim na motoskretu.....

 

  namen :D na mojmu štantu  :P

 

kdo bo na teb na tvojmu stantu?  :smoke:

 

Kaj od tega bo naprodaj? Ti, stant ali on?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj ? tle se itak svašta sraje prodaje, mislim na motoskretu.....

 

sevede bo, vse bo pr men na mojmu štantu :P sej to je namen :D

Sej to me skrbi. Da se bojo vsi kupci drenjali samo pri tebi... Ampak jaz vseeno pridem, kdor ne reskira ne profitira :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to me skrbi. Da se bojo vsi kupci drenjali samo pri tebi... Ampak jaz vseeno pridem, kdor ne reskira ne profitira :yes:

kok daš provizije če še tvoje prodam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok daš provizije če še tvoje prodam :whistle:

Pridem malo pogledat, pa ene par stvari bom prinesu (jakna, škornji...). Za provizijo bojo pa huda pogajanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!