Skoči na vsebino

SEJEM rabljene moto opreme


Sanda7

Priporočene objave

Neki sem zamoču. Hotu sem povedat,da se je začel sejem rabljene opreme

pri Vaških boysih iz Domžal.Najdete jih na izvozu iz AC za Domžale.Prostor je pokrit in tudi že kar nekaj robe je na voljo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo

ravno kar sem se vrnil domov iz sejma moram povedat da se mi zdi kar v redu škoda da je slabo vreme saj bi bilo sigurno več ponudbe nevem sicer kako je sedaj jaz sem bil tam ob 11h pa je bila še bolj slaba ponudba mogoče bo popoldan bolje za hrano in pijačo je dobro poskrbljeno upam da bo sejem še kdaj in da organizatorji ne bodo obupali l.p. janih :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Vreme nam je kar dobr zagodlo , vendar je vse pripravljeno in tudi robe je že kar precej na mizah , tako , da tisti ki bi kaj kupili ali prodali , pridite , nebo vam žal. :OK:

Za hrano in pijačo je poskrbljeno !

Sicer se pa na slikah vidi , da se nekaj dogaja :OK:

post-5346-1113043888_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Pravi motoristi pridejo v dežju :worship:

post-5346-1113044037_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil semamiz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se tud zdi,sem že pozabla da sem jaz odprla to temo,mi ni blo nič jasno in ko si lepo zapisujem sejem opreme v cerknici 9.maj in neki časa gledam 04,vidim da je že mimo :hmm: bo treba jit spat

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Ker se je sezona začela in ste verjetno že ugotovili česa od opreme imate preveč in česa premalo

Vas vabimo na drugi boljšji sejem rablene motoristične opreme in ostalega kar se tiče motorjev,pred

brunarico VAŠKI BOYSI v Domžalah.Dogajalo se bo v soboto 8.aprila ob vsakem vremenu od 10-17h.

Kar se tiče hrane in pijače urejeno,kar se tiče vremena tako,tako.Bo pa postavljen šotor za vsak slučaj.

Tisti,kateri ne veste kje je to:pri izvozu iz AC v Domžale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: Ste že pregledali garažo in omare in predale , kaj imate za prodat ? :?

Kar ne potrebujete prinesite na prodajo v Domžale Brunarica MK Vaški Boysi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: Ste že pregledali garažo in omare in predale , kaj imate za prodat ? :?

Kar ne potrebujete prinesite na prodajo v Domžale Brunarica MK Vaški Boysi :OK:

:OK: Še dve urci časa imate , da zberete robo in jo odpeljete na sejem rabljene opreme v Domžale , Brunarica MK Vaški Boysi ! :OK:

post-5346-1144475927.jpg

Popravljeno . Popravil semamiz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 let pozneje...

Leto je naokoli, spet se bo prodajal rabljeno in novo moto opremo. Bolšji sejem bo 28.03.2015 pri Brunarici MK Vaški Boysi. 

Pospravite garaže , naložite robo v avto in prodajat. Več ko nas bo, bolj zanimivo bo .,. Vabljeni !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz kupujem čelado tako, da v torbo z njo pa na sejem :OK:  :OK:

 

Lp,S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na AC greš ven v Domžalah in takoj potem prvi semafor levo. Boš videl skakalnico za smučarske skoke, spodaj je brinarica.

Če greš po stari cesti pa zavij na levo pred Tosamo, vidi se tudi nova stavba MASS in potem greš par km proti jugu, prečkaš AC in si tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko prosim navodilo KJE se nahaja brunarica ??? Sem iz CE ....

 

Če pogooglaš Vaške boyse boš zvedel veliko tega, drgač pa eto  ...

 

10812.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem pobrskal po stari opremi in sem našel;

 

•Vizir in 2x pinlock (prozoren in zatemnjen) za Nolan 84

•Ogrevan pas (veličine ledvenega pasu) za 12V vtičničo in kablom. Med vožnjo lahko ogrevaš jakno ali hlače.

•rokavice veličine XL za dolge prste. Znamka Axo, usnjene; zelo zrabljene.

•Poletna jakna (XL) in hlače (L) za najbol vroče poletje. Firma Komine (japonska), barva svetla, rabljeno. Velikost: moška, do 190cm, bolj suhe postave (90kg).

 

cena=sitnica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je prodaja prodaja rabljene moto opreme in verjetno ni napak, da se pove kaj bo kdo prinesel ....torej napišite kaj bo kdo prodajal ...:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!